Similar lots by type
-
#833Vier stoelen van gesculpteerd mahoniehout, waarvan één verschillend model met sober inlegwerk. Tijdperk Victoria.
Quatre chaises en acajou sculpté” dont un d’un différent modèle, sobrement incrusté. Epoque Victoria.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#845Een ronde tafel op centrale poot met imitatie schildpadfineer. Fineer van het tafelblad helemaal gelost en te restaureren.
Table ronde sur pied central en placage imitant l’écaille. Tablette à restaurer.No longer availableDim. Ø: 130 cmEstimate: € 80 / 100 -
#826Een paar bijzetmeubelen met één lade in de geest van Boulle.
Meuble d’appoint à un tiroir dans le goût de Boulle.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 180 / 200 -
#836Twee open boekenkasten van mahoniehout in Engelse stijl met onderaan één lade.
Deux bibliothèques ouvertes en acajou de style anglais. Le bas à un tiroir.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 180 / 240 -
#736Nako BrevetéeEen Russisch biljart van eikenhout met een blad van leisteen. Kleine manco’s en laken te vervangen. Omstreeks 1920.
Billard russe en chêne clair à tablette en ardoise. Petits manquants, drap à remplacer. Vers 1920.No longer availableDim. 81 x 181 x 91 cmEstimate: € 200 / 300 -
#821Een eenvoudige sideboard van zwart gefineerd hout.
Dressoir sobre en bois de placage noir.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 60 / 80 -
#827Een Engelse theetafel van mahoniehout met neerklapbaar blad. XIXe eeuw.
Table à thé anglaise en acajou. Tablette abattante. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#839Een dubbelzijdig bureau van gefineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met gecanneleerde poten en een oranje vachettelederen blad.
Bureau double face en bois de placage de style Louis XVI. Pieds cannelés et tablette en vachette orange.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#606Een slaapkamer van mahoniehout en gevlekt berkenhoutfineer, versierd met een ingelegd decor van bloemen en kastanjetakken, bestaande uit een asymmetrische garderobekast met spiegeldeur, een ladenkast met drie grote en twee kleine laden en marmeren blad, een bed, een nachtkastje met marmeren blad, twee stoelen en een grote spiegel. Tijdperk art nouveau.
Chambre à coucher en acajou et placage de bouleau taché. Décor marqueté de fleurs et de branches de châtaignier. comprenant une garde-robe asymétrique à une porte au miroir, une commode à trois grands et deux petits tiroirs à tablette de marbre, un lit simple, une table de chevet à tablette de marbre, deux chaises et un grand miroir. Epoque art nouveau.No longer availableEstimate: € 2000 / 3000 -
#829Een Chinese koffer versierd met een gesculpteerd krijgersdecor op de vier zijden.
Coffre chinois décoré d’un décor de guerriers sculpté sur les quatre côtés.No longer availableDim. 100 x 60 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#830Een paar armstoelen en een bergère van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met een zalmkleurige bekleding.
Paire de fauteuils et une bergère en bois à patine blanche de style Louis XVI. Couverture en tissu rose saumon.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#823Twee verschillende armstoelen van gesculpteerd notenhout, waarvan één in Lodewijk XIII-stijl met ‘os de mouton’-houtwerk.
Deux différents fauteuils en noyer sculpté dont un de style Louis XIII, boiserie os de mouton.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#376Een achthoekige salontafel van gefineerd hout op centrale poot.
Table de salon octogonale en bois de placage sur pied central.No longer availableDim. Ø: 107 cmEstimate: € 60 / 100 -
#837Vier stoelen van gesculpteerd eikenhout in Renaissancestijl. We voegen er twee stoelen in dezelfde stijl met afwijkende bekleding aan toe.
Quatre chaises en chêne sculpté de style renaissance. Nous ajoutons deux chaises du même style mais recouvertes différemment.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#834Vier stoelen van gesculpteerd eikenhout in volkse stijl met gevlochten rieten zit.
Quatre chaises en chêne sculpté de style rustique aux sièges cannées.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#831Twee bergères van gesculpteerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Deux bergères en bois sculpté de style Louis XV.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#686Een hangconsole van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XIV-stijl. XIXe eeuw.
Console à suspendre en chêne de style Louis XIV. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 100 / 150 -
#838Vijf fauteuils met bekleding van groen kunstleder.
Cinq fauteuils recouverts de simili vert.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#844Een reeks van zes stoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl met gecanneerde rug en zit. Cannage grotendeels versleten.
Suite de six chaises en noyer sculpté de style Louis XV. Dossiers et sièges cannés (cannage usé).No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#828Een ronde tafel van gefineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.
Table ronde en bois de placage de style Louis XVI.No longer availableDim. Ø 102 cmEstimate: € 120 / 200 -
#386Een mahoniehouten secretaire in Engelse stijl met vier gedraaide poten met messingen schoeisel op wieltjes.
Secrétaire en acajou de style anglais. Quatre pieds tournés aux roulettes en laiton.No longer availableDim. b: 91 cmEstimate: € 200 / 240 -
#822Een eikenhouten bureau met liervormige poten, twee klapbladen aan de zijkanten, drie laden en een gevacheteerd blad.
Bureau en chêne. Pieds en forme de lyre, deux abattants latéraux, trois tiroirs et tablette recouverte de vachette.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#375Een tweeledige boekenkast van groengepatineerd hout.
Bibliothèque à deux corps en bois à patine verte.No longer availableDim. h: 222 cmEstimate: € 120 / 200 -
#840Twee fauteuils met een lederen relëfbekleding met florale motieven.
Deux fauteuils recouverts de cuir repoussé aux motifs floraux.No longer availableEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#574Gaston Wallaert“Kinderportret ten voeten uit”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Portrait d’enfant en pleine longueur”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 84 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#64Foulon“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature mortes aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#506Drie wijzen van gesculpteerd Chinees ivoor op houten voetstukjes.
Trois sages en ivoire sculpté sur socles en bois. Travail chinois.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 180 / 220 -
#797Een lot verschillende koffiepotten, melkpotjes, e.a. van verzilverd metaal.
Lot de cafetières, de pots à lait etc. en métal argenté.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#581Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages. Marque sous la base. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#286Een tweeledige hoekkast van eikenhout met twee maal twee paneeldeuren.
Encoignure en chêne à deux corps. Deux fois deux portes moulurées.No longer availableDim. 222 cmEstimate: € 120 / 200 -
#343Val St. LambertEen vaas van geslepen amberkleurig kristal met een gegivreerd decor van bloemen. Gemerkt. Kleine beschadiging. Tijdperk Art Nouveau.
Vase en cristal taillé de couleur ambre. Décor givré de fleurs de lys stylisées. Avec marque. Epoque Art Nouveau. Petit dégât.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 100 / 160 -
#466TaspinarEen handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Tapis turque en laine. Noué main.No longer availableDim. 266 x 160 cmEstimate: € 40 / 60 -
#228“Sint-Jacob van Compostela”. Gepolychromeerd houten heiligenbeeld.
“St-Jacques de Compostelle”. Sculpture en bois polychrome.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 350 / 450 -
#646Een eikenhouten eettafel met uitschuifbare verlengbladen.
Table à dîner en chêne aux allonges.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#432“Alna”. Een plaquette van gepolychromeerd hout met een dwarsdoorsnede van een schip.
“Alna”. Plaquette en bois polychrome représentant une section de navire.No longer availableDim. 25 x 115 cmEstimate: € 80 / 100 -
#423Een coupe van gedreven zilver, versierd met hindoeïstische scènes in hoogreliëf in vijf compartimenten verdeeld.
Coupe en argent repoussé décorée de scènes hindouistes en relief dans cinq compartiments.No longer availableDim. +/- 741 g. Ø 18 cmEstimate: € 600 / 800

