#58Een lot van 3 koperen kandelaars.
#196Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
#261Een lot van 3 sierborden in porselein gemerkt Copenhagen.
#6Perneel“Geabstraheerd naakt beeld”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#79Expo 58, de grote ommekeer, een boek door France Debray.
Expo 58, the Great Turning Point, a book by France Debray.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20 -
#114“Landschap met bomenrij”. Een schilderij, aquarel op papier.
#99“Zittend naakt”, een print van een werk van Henri Matisse uit 1950.
#32Een kristal geslepen karafje met zilveren kettinkje. Schilfer aan de dop. Vroeg 20e eeuw.
#64Een groen keramische art deco asbak voor een pijp, onderaan gemerkt VB en genummerd 1078.
#39Een paar vintage houten dobbelsteen boekensteunen.
A lot of 4 vintage board games, consisting of: Trans-Aktion, Battleship, Monopoly, and a mixed board game.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60