#232Een lot van 6 eieren van verschillende steensoorten op vergulde sokkel.
A lot of 6 eggs made of various types of stone on a gilded base.No longer availableOnline onlyDim. h +- 7 cmEstimate: € 30 / 50 -
#165Luc VerleePeriod: °1939“Bosspel”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, gedateerd ‘92 en genummerd 40/80.
#146Een Perzisch handgeknoopt tapijt met rood-blauw decor. 2 gaatjes aanwezig.
A Persian hand-knotted carpet with a red-blue design. 2 holes present.No longer availableOnline onlyDim. 200 x 125 cmEstimate: € 40 / 60 -
#269Een vintage aardewerken crucifix in Perignem stijl.
#86Een lot van 3 antieke schalen in blauw-wit porselein, 1 niet gemerkt, 1 gemerkt ‘Stone Ware, M.T. & C’ en 1 gemerkt ‘Italian Lake’.
#164Een lot van 4 handtassen. Diverse modellen.
#19Een mandje in kristal, kleurloos en blauw in de massa gekleurd.
A small basket in crystal, colorless and dyed blue in the mass.No longer availableOnline onlyDim. h 18 x l 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#110Een vintage luchtfoto van Edegem.
#122Een koperen apothekersvijzeltje.
A copper mortar and pestle used in pharmacies.No longer availableOnline onlyDim. 8,5 x Ø 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#206Een massief houten bureau-schrijftafel. (AID5464)
#117“Chinese ruiters”, een ingekaderde print.
#29Een vintage geglazuurde keramische vaas, gesigneerd Lilse Potterie F. Celik Handwerk.
A vintage glazed ceramic vase, signed Lilse Potterie F. Celik Handwerk.No longer availableOnline onlyDim. h 28.5 cmEstimate: € 20 / 30