#117“Chinese ruiters”, een ingekaderde print.
Een 19e eeuwse massief eiken deur.
No longer availableOnline onlyDim. 180 x 60 cmEstimate: € 20 / 40 -
#187Een paar kleine koperen kandelaars, naar oud voorbeeld.
#79Expo 58, de grote ommekeer, een boek door France Debray.
Expo 58, the Great Turning Point, a book by France Debray.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20 -
#148Een klassieke luchter met 6 lichtpunten.
#261Een lot van 3 sierborden in porselein gemerkt Copenhagen.
#162Rosenthal CoalportEen lot van 2 vintage porseleinen sierbordjes, gemerkt Rosenthal en Coalport met bijgevoegd kannetje.
#179Een kunststoffen beeldje van een kind met schaal.
A plastic figurine of a child with a bowl.No longer availableOnline onlyDim. h 20,5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#231Bareuther BavariaEen oud Duits porseleinen mokkaservies, gemerkt Bavaria, 20e eeuw. Bestaande uit; koffiekan, suikerpot, melkkan en 6 kop & schotels.
A sculpted African ebony ornamental vase with snakes and a crocodile in the decoration.No longer availableOnline onlyDim. h 44 cmEstimate: € 20 / 30