#43Een vintage camera statief met lederen draagkoker
#236Een paar kandelaars van verguld messing.
#199Een bronzen crucifix.
A bronze crucifix.No longer availableOnline onlyDim. 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#69Een Afrikaans houten masker op zwart houten sokkel.
#3Vermeulen“Omwalling”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#139Een tapijtje.
A small carpet.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
Een 19e eeuwse massief eiken deur.
No longer availableOnline onlyDim. 180 x 60 cmEstimate: € 20 / 40 -
#8Havenzicht, poster.
Harbor view, poster.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#214Een lot verzamel gesteenten, ertsen, fossielen, woestijnroos en koraal.
A selection of collected gemstones, ores, fossils, desert roses, and coral.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80