Similar lots by type
-
#809
Tafel met een lade in de gordel en met vier gedraaide poten met vernauwingen. XIXde eeuw.
Table rectangulaire ouvrant à un tiroir en ceinture. Quatre pieds tournés à étranglements. XIXe siècle.No longer availableDim. 76 x 88 x 64 cmEstimate: € 60/100 -
#320
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct. en saffier cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 12,70 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,10 ct et saphirs cabochons ayant un poids total de ± 12,70 ct.No longer availableDim. 9,50 gEstimate: € 2000/2200 -
#295
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale briljant van ± 0,50 ct. en rondom briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un brillant central de ± 0,50 ct entouré de brillants ayant un poids total de ± 1,20 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 11,46 gEstimate: € 1700/1900 -
#275
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met gouden munt 900 ‰. Helvetia 20 Zwitserse frank 1935 en gesigneerd. F. Landry.
No longer availableEstimate: € 600/400 -
#290
Een 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een wereldbol.
Un pendentif en or jaune 18 ct en forme de globe terrestre.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 110/150 -
#390
Een paar oorbellen, een armband en een ketting met hanger in de vorm van een hart van 925 ‰ zilver bezet met fantasiestenen.
Paire de boucles d’oreilles, bracelet et chaîne et son pendentif en forme de coeur en argent 925‰ sertis de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 13,15 gEstimate: € 50/100 -
#802
Een eikenhouten regulateur.
Régulateur en chêne.No longer availableDim. 70 x 35 cmEstimate: € 50/60 -
#779
Een lot prenten en gravures:- “Vogelnestje”. Zeefdruk. Gesigneerd I.W. Van Delden.- “Het sterfbed van Maria”. Reproductie van een gravure van Rembrandt.- Albert Decaris (1901-1988). “Avant lettre”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 38/100 buiten de plaat.- Christophe Plantin. “Le Bonheur de ce Monde, Sonnet”. Met reliëfmerk van het museum.- Twee aquarellen met ontwerpen voor wajangpoppen. Gesigneerd.
Lot d’estampes et de gravures:- “Nid d’oiseaux”. Sérigraphie. Signée I.W. Van Delden.- “La mort de Marie”. Reproduction d’une gravure par Rembrandt.- Albert Dacaris (1901-1988) “Avant lettre”. Gravure. Signée et numérotée 38/100 hors planche.- Christophe Plantin. “Le Bonheur de ce Monde, Sonnet”. Marque en relief du musée.- Deux aquarelles représentant des poupées wayang. Signées.No longer availableEstimate: € 70/120 -
#395Swarovski
Een ketting met hanger en bijpassende oorbellen bezet met kristal. We voegen er een hartvormige hanger en een kruis waarvan twee steentjes ontbreken aan toe.
Chaîne et pendentif ainsi que boucles d’oreilles assortis sertis de cristal. Nous ajoutons un pendentif en forme de coeur et un crucifix dont deux petites pierres manquent.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#305
Een 18 karaats wit en roze gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,64 ct. en een centrale diamant van ± 1,05 ct.
Une bague en or blanc et rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,64 ct et un diamant central de ± 1,05 ct.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 2300/2500 -
#799Bignon à Montsur
Comtoiseklok met slinger en gewichten. XIXe eeuw.
Comtoise en cuivre repoussé avec balancier et poids. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#783
Een rode en witte kunststoffen hanglamp.
Lampe à suspendre en plastique rouge et blanc.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#350Salvador Dali
“Menorah”. Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met kleine diamanten.
“Menorah”. Un pendentif en or jaune 18 ct serti de petits diamants.No longer availableDim. 8,79 gEstimate: € 800/900 -
#270
Een 18 karaats geel gouden drie rijen schakelarmband.
Un bracelet à maillons en trois rangées en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 39,56 gEstimate: € 900/1200 -
#310
Een paar platina gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en platine sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,80 ct.No longer availableDim. 6,86 gEstimate: € 1450/1550 -
#30
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een camee.
Un pendentif en or jaune 18 ct serti d’un camée.No longer availableDim. 2,84 gEstimate: € 100/150 -
#280
Een 18 karaats geel gouden geweven ring bezet met smaragd, saffier en robijn met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Une bague en or jaune tissé 18 ct sertie d’une émeraude, saphir et rubis ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 8,40 gEstimate: € 800/900 -
#315
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten in bloemvormige potjes gezet met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants en forme de fleurs en pot ayant un poids total de ± 0,90 ct.No longer availableDim. 3,45 gEstimate: € 1600/1800 -
#360
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de diamants en baguette ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,97 gEstimate: € 900/1000 -
#419Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Stilleven met uien, koffiemolen en olielamp”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1918.
“Nature morte aux oignons, moulin à café et lampe à huile”. Huile sur toile. Signée et datée 1918.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#807
Een groot en een klein stuk koraal.
Une grande et une petite pièce de corail.No longer availableDim. l: 15 & 24 cmEstimate: € 50/60 -
#798
Een kapstok van gesculpteerd eikenhout.
Porte manteaux en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#263
Twee verschillende pijpen.
Deux différentes pipes.No longer availableDim. l: 56 & 26 cmEstimate: € 40/50 -
#793
Een sac-à-perles luchter van kristal en koper.
Sac-à-perles en cristal et cuivre.No longer availableEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#666
Een eikenhouten hoekkastje in twee delen met onderaan een paneeldeur en een lade en bovenaan een gevitreerde deur.
Encoignure à deux corps en chêne. Le dessous à une porte pleine et un tiroir, le dessus vitré.No longer availableDim. 192 x 86 x 49 cmEstimate: € 150/200 -
#8
Een lot verschillende vergrootglazen.
Lot de différentes loupes.No longer availableEstimate: € 55/70 -
#634Ed. G.
“Meisje bij een waterplas”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘86.
“Fille au bord de l’étang”. Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1986.No longer availableDim. 34 x 27,5 cmEstimate: € 50/80 -
#137
Twee struisvogeleieren in houders van verguld metaal.
Deux oeufs d’autruche” aux supports en métal doré.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 120/130 -
#388
Een designvaas van glaspasta en een pique-fleurs van rood kristal met koperen montuur.
Vase design en pâte de verre et un pique-fleurs en cristal rouge à monture en cuivre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#590
Een art nouveau tafel met zes bijbehorende stoelen van gesculpteerd eikenhout. Tafel met twee verlengbladen.
Une table à rallonges (deux pièces) Art Nouveau avec six chaises assorties en chêne sculpté.No longer availableDim. 137 x 98 cmEstimate: € 200/300 -
#201
“Ballerina”. Een bronzen beeld met meerkleurig patina naar een werk van Degas.
“Ballerine”. Sculpture en bronze à patine polychrome d’après Dégas.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 1800/2000 -
#510
Een rond mahoniehouten bijzetkastje met één deur en een zwart marmeren blaadje.
Meuble d’appoint rond en acajou ouvrant à une porte et à tablette en marbre noir.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 150/180 -
#7Capodimonte
Een spiegeltje van meerkleurig porselein, versierd met bloemen in hoogreliëf. Achteraan gemerkt.
Petit miroir en porcelaine polychrome décoré de fleurs en relief. Marque au verso.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 20/25 -
#242Clement Sielens
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 71 cmEstimate: € 120/200 -
#777Hutschenreuther
Een uitgebreid servies van blauw en wit porselein. We voegen er een porseleinen patéschaal in mandje aan toe.
Grand service en porcelaine bleue et blanche à décor Meissen, nous ajoutons un plat à pâté dans une corbeille.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#235
Een 18 karaats wit goud ring bezet met een centrale briljant van ± 0,50 ct. en diamanten in markies geslepen en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un brillant central de ± 0,50 ct et diamants en taille marquise et baguettes ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 4,44 gEstimate: € 1450/1550