Similar lots by type
-
#162
Een paar vaasjes van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages in een tuin en met vergulde rand. onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin et à tranche dorée. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 30/40 -
#262
Een kleine replica van een zaans klokje met gewichten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 51 cmEstimate: € 30/35 -
#187
“Krijger”. Een beeld van meerkleurig en deels verguld Chinees porselein.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 27,5 cmEstimate: € 50/60 -
#254
Een lot van vijf antieke fotokaders. Eén beschadigd aan een bloem.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 20/25 -
#257
Een lot bestaande uit negen oude houten soldaatjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 9 - 14 cmEstimate: € 30/35 -
#169
Een hoge gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin. Dekselknop manco.
Un grand pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor multicolore de longues élises dans un jardin. Manque le bouton du couvercle.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 60/80 -
#159
Een meerkleurig porseleinen muziekgroepje. Oost-Duitsland.
Un groupe de musique en porcelaine multicolore. Allemagne de l'Est.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 25/35 -
#270
Een lot boeken m.b.t. wijn:- De wijnen van Bordeaux. Etienne Van Steenberghe. Ed.; Artis-Historia- Spectrum Wijnatlas. Hugh Johnson. - Wijn encyclopedie. Christian Callec. Ed. Rebo- De Grote wijnen van Bordeax. Hubrecht Duijker. Ed. Spectrum- De goede wijnen van Loire, Elzas, Champagne. Hubrecht Duijker. Ed. Spectrum.- De grote wijnen van Bourgogne. Hubrecht Duijker. Ed. Spectrum.- 1001 wijnen die je moet geproefd hebben! Red. Neil Becket. Ed. Librero.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20/25 -
#174
Een sierbord van Kutaniporselein met decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt. Kleine haarscheurtjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. Ø: 22 cmEstimate: € 15/29 -
#228Märklin
Een lot HO sporen, bestaande 22 rechte stukken (5106), waarbij 10 in originele doos, 11 bochten (5100), 8 lange bochten (5200) en een paar elektromagnetische wissels in originele doos (5202).
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Estimate: € 30/35 -
#249
Een lot kleurloos glazen sierstukjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 12 & 17 cmEstimate: € 15/20 -
#186
“Guan Yin met lotus”. Een beeldje van monochroom wit porselein.
No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 40/50 -
#226
Een lot van vier verschillende houten doosjes, waarbij één met bamboehouten scroll.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 30/35 -
#152
Twee groepjes, waarbij één gemerkt van Solingen.
Deux groupes, un marqué de Solingen.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 19 & 26 cmEstimate: € 20/25 -
#246
Een lot verzilverd metalen bestek e.d., bestaande uit twee bekers, tien servetringen, een zoutvaatje, een theezeefje, een pollepel, een suikertangetje, een set van twaalf messen in etui, een pan op en een driedelig voorsnijbestek in etui.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Estimate: € 25/35 -
#298
Een lot bestaande uit acht vaasjes in diverse vormen en kleuren waarvan zes met de hand geblazen. Schade aan een van de vaasjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/40 -
#294
Een lot verzilverd en wit metaal, bestaande uit een terrine, een kleine serveerschotel, een dienblad met houten handvatten, een onderzetter, enkele schaaltjes en een broodmandje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 30/35 -
#229
Een lot van drie cameras:- Rollei Prego 100 WA. In originele doosjes en met lederen tasje.- Canon DC 100 mini-DVD camcorder. Nieuwstaat in originele doos. - Digita classic camera Leica M3 5.0 mp by Minox
No longer availableOnline onlyActive bid: 77.00 €Estimate: € 25/35 -
#288
Een lot koper, bestaande uit een scheepskompas met lampje en acht diverse kannen en ketels. Beschadigingen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 27 & 32 cmEstimate: € 25/35 -
#250
Twee kunststof ganzen. Eén snavel gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 53 cmEstimate: € 20/25 -
#219
Een lot antiek messing, bestaande uit een olielampje, drie kandelaars, waarbij er twee een paar vormen, een vijzel met stamper, een koffiekan, een kruisbeeldje en een tabakspotje zonder deksel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 30/40 -
#242
Een lot van dertien eenden, waarbij elf van hout en twee van riet.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 5 - 31 cmEstimate: € 25/35 -
#256
“Gutes Recht macht allzeit Knecht”. Een recent sierschotel van Duits porselein.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 36 cmEstimate: € 10/16 -
#234
Een lot porselein, bestaande uit een Madonna met kind, een theepotje (deksel gebroken, een gerestaureerd schoteltje en drie kopjes, waarbij twee met schoteltje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 150.00 €Estimate: € 15/20
Other lots in this auction
-
#227Camden
Een reeks van 17 borden van zachte pasta met blauw-wit decor en geaccoleerde rand.
Un ensemble de 17 assiettes à pâtes molles à décor bleu et blanc et bords festonnés.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. Ø: 24 cmEstimate: € 20/30 -
#122
Een lot bestaande uit: een paar kristallen kandelaars met lichtpunten. Vier kristallen schaaltjes met verschillende taferelen, en 12 messenleggers.
Lot composé de : une paire de bougeoirs en cristal à points lumineux. Quatre plats en cristal avec différentes scènes, et 12 porte-couteaux.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h 14 cm, 6,5 x 6,5 cmEstimate: € 25/35 -
#93
Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje. Enige slijtage.
Tapis en laine noué mécaniquement. Quelques usures.No longer availableOnline onlyDim. 140 x 70 cmEstimate: € 20/25 -
#179Joris Van der Mijnsbrugge
Een geglazuurd aardewerken beeldje. Gesigneerd. Met restauratie aan de nek.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H. 47 cmEstimate: € 50/80 -
#88Val Saint-Lambert
Een moderne kristallen vaas met getorste ribben, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
Un vase moderne en cristal à côtes torsadées, coloré en rouge dans la masse. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H. 29 cmEstimate: € 50/70 -
#11
Een meerkleurig aardewerken designbord.
Une assiette design en faïence multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. Ø 43 cmEstimate: € 20/35 -
#163
Zittend meisje van terra cotta. Gemonogrammeerd E.L.
Fille assise en terre cuite. Monogrammée E.L.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. H:38cmEstimate: € 35/45 -
#233Val Saint Lambert
Twee grote slakommen van ongekleurd geslepen kristal en twee dito vingerkommetjes et verzilverd metalen randen. Alle gemerkt. (Ø 24,5 en 12 cm)
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 25/35 -
#118
Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.
Deux assiettes différentes en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 & 25 cmEstimate: € 35/45 -
#46Goebel Crystal collection
Een dolfijntje van gesatineerd kleurloos kristal. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 15/25 -
#178
Een lot van zes porseleinen en aardewerken dekselpotjes. Enkele lichte beschadigingen aan de bloemetjes. Verschillende merken. In één potje drie kleine flesjes in verschillende uitvoeringen.
Lot de six pots à couvercle en porcelaine et faïence. Quelques dommages mineurs aux fleurs. Différentes marques. Trois petites bouteilles de différents modèles dans un pot.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 - 13 cmEstimate: € 25/35 -
#99
Een porseleinen groep van een romantisch koppel. Eén haarscheur vooraan. Gemerkt achteraan.
Un groupe en porcelaine d'un couple romantique. Un cheveu devant. Marqué au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H:29cmEstimate: € 60/80