#514Een grote ovale eettafel met keramisch blad en metalen voet.
#275Een lot van 2 zwart metalen draadmanden in kubusvorm.
#676Een Burmese polychroom houten masker.
#615Een lot met 5 Afrikaanse speren, diverse werktuigen en speer-en pijlpunten.
A lot with 5 African spears, various tools, and spear and arrowheads.No longer availableDim. 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#325Een houten commode met 3 laden.
#496Een massief kersenhouten secretaire met 2 grote en binnenin 6 kleine laden.
#696Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.
#326Een set van 6 antieke stoelen van fruithout, nieuwe stoffering op de zittingen.
A set of 6 antique chairs in fruitwood, newly upholstered seats.No longer availableDim. 85 x 45 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#196Mattheo GrassiEen set van 6 design stoelen, model MG5 van Mattheo Grassi, ca 1985. Eén steunbeugel onderaan ontbreekt.
#529Een houten vierkante opium-salontafel.
A mirror on a wooden panel with a plaster frame, floral motif, made in traditional style. The frame is partially patinated. 19th century.No longer availableDim. 115 x 85 cmEstimate: € 200 / 250
#201George Georgiadis“Paean”. Bronzen beeldje van een gehavende luitspelende engel. Genummerd 17/50. Met certificaat van de galerij.
#44Een lot grafisch werk met o.m. zes geëtste landschappen door Giambattista Benardelli (1819-1958), gegraveerde portretten uit de XVIIIde eeuw, schetsen landschappen, litho’s e.d.
A lot of graphic work including six etched landscapes by Giambattista Benardelli (1819-1958), engraved portraits from the 18th century, landscape sketches, lithographs, etc.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#253WiskemannEen Wiskemann koffie- en theeset in verzilverd metaal op dienblad, bestaande uit thee-en koffiekan, melkkan en suikerpot, onderaan gemerkt. Bijgevoegd thee-en koffiekan en doosje uit andere serie.
A Wiskemann coffee and tea set in silver-plated metal on tray, consisting of teapot, coffee pot, creamer, and sugar bowl, marked on the bottom. Included are a teapot, coffee pot, and box from another series.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#47Een paar kristalglazen karaffen met molens en boten geslepen in het decor.
#74Pierre-Auguste RenoirPeriod: 1841-1919“Sur la plage à Bernval”. Een ets op papier, onderaan in de plaat gesigneerd.
"On the beach at Bernval". An etching on paper, signed at the bottom in the plate.No longer availableDim. 13,5 x 9.5 cmEstimate: € 100 / 200 -
#353Val Saint LambertEen lot van 3 presse papiers, Val Saint Lambert, bestaande uit een ‘dubbele piramide, één groen in de massa gegleurd en één rood in de massa gekleurd met een monogram bovenaan. De groene en de rode hebben beide een minieme schilferschade.
#560Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met centrale diamanten totaal +- 1,20 ct. FSI2.
#578Een Chinees porseleinen dekselvaas. Famille verte met figuratief tafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain lidded vase. Famille verte with figurative scene in the decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. H: 43 cmEstimate: € 120 / 180 -
#40Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met vijf kleine diamantjes.
An 18 kt white and yellow gold ring set with five small diamonds.No longer availableDim. 2,93 gEstimate: € 250 / 350 -
#477Een Chinees porseleinen balustervaas met familiaal tafereel, opschriften en vlinder handvaten. Vroeg 20e eeuw.
A Chinese porcelain baluster vase with family scene, inscriptions, and butterfly handles. Early 20th century.No longer availableDim. 57 x Ø 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#381Een paar moderne tafellampen.
A pair of modern table lamps.No longer availableDim. H: 55 cm met kapEstimate: € 100 / 120