Een spekstenen reliëf met boom en vogelpaar. Chinees werk.

A soapstone relief with tree and pair of birds. Chinese work.
Dim. h 21 cm
SKU: 2801250553.
Auction day: 29 January 2025 19:00
Catalogue #553
Estimate: € 40 / 60

  • #7

    Een buste van een jongedame in albast op een marmeren sokkeltje, niet gesigneerd.

    A bust of a young lady in alabaster on a marble base, unsigned.
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #128

    Een lamp in Tiffany stijl met bronskleurige voet en glas-in-lood kap met een decor van vliegende vissen en libellen op de voet.

    A lamp in Tiffany style with a bronze-colored base and stained glass shade decorated with flying fish and dragonflies.
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #557

    Een lot van 6 houten damesschoenvormen.

    A lot of 6 wooden women's shoe lasts.
    Estimate: € 30 / 50
  • #513

    Een lot van twee vintage sodaflessen, Merkt: A. Popineau (fles: A. Brossard) & Fouchet - Salbris (fles: Ch. Bodin). Beide met schilferschade onderaan.

    A lot of two vintage soda bottles, Brand: A. Popineau (bottle: A. Brossard) & Fouchet - Salbris (bottle: Ch. Bodin). Both with chip damage at the bottom.
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #482

    Een antieke hallamp met verguld bronzen guirlandes.

    An antique hall lamp with gilded bronze garlands.
    Dim. h 43 x Ø 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #396

    Een grote modernistische bureautafel in metaal en houtfineer.

    A large modernist desk table in metal and wood veneer.
    Dim. 74 x 96 x 241 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #578

    Een lot van 3 laatmiddeleeuws bronzen paardenbelletjes of crotal bells.

    A set of 3 Late Medieval bronze horse bells or crotal bells.
    Dim. h 4 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #577

    “Dansend gezin”, een modernistisch beeld in speksteen afkomstig uit Zimbabwe.

    "Dancing family," a modernist sculpture in soapstone from Zimbabwe.
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #520

    Een 18 kt wit en geelgouden schakelarmband.

    An 18 kt white and yellow gold link bracelet.
    Dim. 33,90
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #332

    “Naakt in beweging”, een tekening, gemengde techniek op papier, gesigneerd Horemans.

    "Nude in motion," a drawing, mixed media on paper, signed Horemans.
    Dim. 33 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #423

    Een kunststoffen beeld van een knielende man met uitgestrekte armen, met polychrome beschildering.

    A plastic sculpture of a kneeling man with outstretched arms, painted in polychrome.
    Dim. 61 x 97 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #159
    J. Van Riet

    “Vlaamsch interieur met figuren”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd J. Van Riet en gedateerd 1887.

    "Flemish interior with figures", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed J. Van Riet and dated 1887.
    Dim. 70 x 80.5 cm
    Estimate: € 200 / 300

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00