Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een spiegel in barokke lijst van verguld brons met vogels en floraal decor.

Een spiegel in barokke lijst van verguld brons met vogels en floraal decor.

A mirror in a baroque frame of gilded bronze with birds and floral decoration.
Dim. 100 x 56 cm
SKU: 2708240239.
Categories: Brons, Spiegel.
Auction day: 27 August 2024 19:00
Catalogue #239
Estimate: € 150 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #537
    Vincenzo Cinque

    “Visser met pijp en kruikje”, een bronzen buste op marmeren voet, gesigneerd Vincenzo Cinque.

    "Fisherman with pipe and jug", a bronze bust on marble base, signed Vincenzo Cinque.
    No longer available
    Dim. h 43 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #262

    Een wandspiegel met gesculpteerde houten lijst en geslepen glas. Gepatineerd met floraal top en gevleugeld dier in het snijwerk.

    A wall mirror with a wooden carved frame and beveled glass. Patinated with a floral top and winged animal in the carving.
    No longer available
    Dim. 125 x 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #641

    Een donker gepatineerd bronzen beeld van een liggende beer, op marmeren plaat. Naar het werk van Antoine-Louis Barye.

    A dark patinated bronze sculpture of a reclining bear, on a marble base. In the style of Antoine-Louis Barye.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 21,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #286

    Een massief eikenhouten buffetkast met opzet, spiegeldeur met centrale ovalen spiegel en gesculpteerde delen. Vroeg 20ste eeuws.

    A solid oak sideboard with superstructure, mirrored door with central oval mirror and sculpted details. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. 250 x 126 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #222

    Een 19e eeuws spiegel met vergulde kader en diverse ornamenten in het snijwerk.

    A 19th century mirror with a gilded frame and various ornaments in the carving.
    No longer available
    Dim. 215 x 90 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #715

    “Schipper met pijp”, een bronzen beeldje op zwart marmeren voet, niet gesigneerd.

    "Shipper with pipe", a bronze statue on a black marble base, unsigned.
    No longer available
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #528

    Een paar grijze cassoletten van geaderd marmer met verguld bronsbeslag en dennenappel bovenaan.

    A pair of gray cassolettes made of veined marble with gilded bronze fittings and pinecone finials on top.
    No longer available
    Dim. 18 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #269

    Spiegel. Verguld hout met een mooie kuif in Régencestijl.

    Mirror. Guilded wood with a nicely carved top in Régence style.
    No longer available
    Dim. 220x63 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #234

    ‘Mozes met hoorns’. Een bronzen beeld naar de Mozes door Michelangelo gemaakt voor de tombe van Paus Julius II. Door een verkeerde vertaling van de Hebreeuwse tekst uit het Oude Testament heeft Mozes hoornen gekregen i.p.v. lichtstralen.

    ‘Moses with Horns’. A bronze sculpture inspired by Michelangelo's Moses for the tomb of Pope Julius II. Due to a mistranslation of the Hebrew text from the Old Testament, Moses is depicted with horns instead of rays of light.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #575

    Een brons bijzettafeltje met geaderd marmeren blad in klavervorm.

    A bronze side table with veined marble clover-shaped top.
    No longer available
    Dim. 51 x 45,5 x 45 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #266

    Een massief eikenhouten buffetkast met opzet, spiegeldeur met centrale ovalen spiegel en gesculpteerde delen. Vroeg 20ste eeuws.

    A solid oak sideboard with superstructure, mirrored door with central oval mirror and sculpted elements. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. 250 x 126 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #232

    “Paard aan een hek”. Een gepatineerd bronzen beeld naar een werk van Pierre-Jules Mêne.

    “Horse by a fence”. Patinated bronze figure after Pierre-Jules Mène.
    No longer available
    Dim. 35 x 29 x 13 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #264

    Een rechthoekige spiegel. Victoriaanse stijl, mooi gebeeldhouwd en ajourgewerkt.

    A rectangular mirror. Victorian style. Nicely carved and with ajour.
    No longer available
    Dim. 176x108 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #196

    “Naakt in jarretels”. Een bronzen beeld in de geest van de jaren ‘20. Draagt monogram M”.

    "Nude in garters". A bronze sculpture in the spirit of the 1920s. Bearing the monogram "M".
    No longer available
    Dim. 61 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #626

    Een vergulde muurconsole in kunststof met spiegelblad en houten poten.

    A gilded wall console in plastic with mirrored top and wooden legs.
    No longer available
    Dim. 82 x 120 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #216

    Een art-deco kapstokmeubel met hoedenrek, 2 paraplu/wandelstokhouders en een centraal kofferbankje. In ecru, groen en goudverf beschilderd.

    An art-deco coat rack with hat stand, 2 umbrella/walking stick holders, and a central bench. Painted in ecru, green, and gold paint.
    No longer available
    Dim. 208 x 125 x 34 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #675

    Een vintage ovalen spiegel met messing kader en verlichting.

    A vintage oval mirror with brass frame and lighting.
    No longer available
    Dim. 55.5 x 45.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #285

    Een 19e eeuwse kaptafel in wortelfineer met een geslepen drieluik spiegel en 3 laden. Een poot achteraan is gerestaureerd.

    A 19th-century dressing table in burr veneer with a beveled triptych mirror and 3 drawers. One back leg has been restored.
    No longer available
    Dim. 150.5 x 121 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #653

    “Prins karnaval”, een bronzen buste van een gekroonde man, met monogram P.P.

    "Prince Carnival," a bronze bust of a crowned man, with monogram P.P.
    No longer available
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #576

    Een brons bijzettafeltje met geaderd marmeren blad in klavervorm.

    A bronze side table with veined clover-shaped marble top.
    No longer available
    Dim. 51 x 45,5 x 45 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #252

    Trumeau van gebeeldhouwd hout.

    Mirror. Scumpted wooden frame.
    No longer available
    Dim. 190x55 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #225

    Een grote verguld bronzen kroonluchter, rijkelijk versierd met verschillende kristallen bellen, 15 lichtpunten.

    A large gilt bronze chandelier, richly decorated with various crystal drops, 15 lights.
    No longer available
    Dim. h 80 x Ø 86 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #597

    Bronzen verguld beeldje van een Afrikaanse man met trommel.

    Bronze gilt figurine of an African man with drum.
    No longer available
    Dim. H: 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #562

    “L’Accolade”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.

    "L’Accolade". A bronze group on a marble pedestal, after a work by P. J. Mene.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 x 26 cm
    Estimate: € 850 / 900

Other lots in this auction

  • #283
    Specialized

    Een mountainbike, Specialized, blauw, 24 versnellingen, maat 50.

    A mountain bike, Specialized, blue, 24 gears, size 50.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 125
  • #651

    Een bomscherf sculptuur, WOI of II.

    A shrapnel sculpture, WWI or II.
    No longer available
    Dim. 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #479
    Harry

    “Dancing Lady”, een vintage schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd ‘Harry’. Medio jaren 60.

    "Dancing Lady", a vintage painting, oil on panel, signed 'Harry'. From the mid-1960s.
    No longer available
    Dim. 122 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #233

    Een hofdegen met diverse versieringen, inscriptie op de kling “I.G.B”.

    A court sword with various decorations, inscription on the blade "I.G.B".
    No longer available
    Dim. 99 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #732

    Een lot van 2 antieke ovalen glazen stolpen.

    A lot of 2 antique oval glass domes.
    No longer available
    Dim. 56 x 26 x 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #486

    Een handgeknoopt tapijt, overwegend rood.

    A hand-knotted rug, predominantly red.
    No longer available
    Dim. 345 x 270 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #77
    Hergé

    “Les Aventures de Tintin”, een lot van 4 albums, Hardcover, bestaande uit: Le Lotus Bleu, 1946, Au Pais De L’or Noir, 1950 (naam geschreven op de kaft), On A Marché Sur La Lune, 1954 (geschreven op de eerste pagina) en Les Cigares Du Pharaon (een lijn met viltstift op de kaft).

    "The Adventures of Tintin", a lot of 4 albums, Hardcover, consisting of: The Blue Lotus, 1946, Land of Black Gold, 1950 (name written on the cover), Explorers on the Moon, 1954 (written on the first page) and Cigars of the Pharaoh (a line with felt-tip pen on the cover).
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #609

    Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.

    A buffet with a superstructure made of walnut and oak wood. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 206 x 45 x 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #402
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Monnikenhof Hemiksem” & “Het Steen”. Een inkttekening op papier, onderaan gesigneerd en getiteld. En een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 31/150.

    "Monnikenhof Hemiksem" & "Het Steen." An ink drawing on paper, signed and titled at the bottom. And an etching on paper, signed outside the plate at the bottom and numbered 31/150.
    No longer available
    Dim. 20 x 29,5 & 14 x 16,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #123
    Herman Selleslags
    Period: °1938

    “Vader en zoon Schoenaerts”, een zwart- en witfoto. Gesigneerd op de passe-partout en achteraan op de foto gestempeld door Herman Selleslags. Toegevoegd een foto van Herman De Coninck met opschrift ‘Het gaat niet over hebben, hooguit over krijgen.’ Fotograaf niet gekend.

    "Father and son Schoenaerts", a black and white photo. Signed on the mat and stamped on the back of the photo by Herman Selleslags. Added is a photo of Herman De Coninck with the inscription 'It's not about having, at most about receiving.' Photographer unknown.
    No longer available
    Dim. 44 x 29 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #284
    Jan Baartmans

    “Vissersboten”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. Baartmans.

    "Fishing Boats," a painting, oil on panel, signed J. Baartmans.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #657
    Mathmos Lunar

    Een xxl lavalamp van Mathmos, model Lunar, gebaseerd op de raket van ‘Kuifje naar de maan’ en ‘Mannen op de maan’. De schakelaar is stuk en de punt bovenaan ontbreekt alsook gedeukt.

    An xxl Mathmos lava lamp, Lunar model, based on the rocket from 'Destination Moon' and 'Explorers on the Moon' in Tintin comics. The switch is broken, the top point is missing, and dented.
    No longer available
    Dim. h 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More