Other lots in this auction
-
#268Een gevarieerd lot verzilverd metaal. Bijgevoegd drie stuks 800 en 835 ‰ zilver voor een totaal van 120 gram bruto.
Un lot varié de métal argenté. Ainsi que trois pièces d'argent 800 et 835 ‰ pour un total de 120 grammes brut.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#217Een gevarieerd lot verzilverd metaal met schalen, groenteschalen enz. O.m. Wiskemann. O.m. een ajourgewerkte elektrische drukbel met marmeren basis.
Un lot varié de métal argenté avec des plats, des pots de légumes etc. O.M. Wiskemann. Comprenant une cloche à pression électrique ajourée avec socle en marbre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 150 -
#115Een lot van zes Chinees porseleinen schoteltjes in verschillende uitvoeringen. Een randschilfertje.
Un lot de six soucoupes en porcelaine chinoise de différentes conceptions. Un éclat de bord.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 13 - 21 cmEstimate: € 30 / 35 -
#47Een reeks van vier witgepatineerde stoelen in Régencestijl. Op te frissen.
Une série de quatre chaises à patine blanche, style Régence. A rafraîchir.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 150 -
#137Een vaas van kleurloos kristal.
Un vase en cristal incolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 20 / 25 -
#284Frank-Ivo Van Damme“Onberekenbare sprong”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 60/80.
“Saut incalculable”. Gravure. Signée et numérotée 60/80.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#260Een gevarieerd lot glaswerk.
Un lot varié de verrerie.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#194Zeven paar verschillende vergulde manchetknopen en één.
Sept paires de boutons de manchette plaqués or différents et un.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#15Boch for Royal SphinxEen aardewerken sierschotel met meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un plat en faïence à décor floral multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 30,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#102Een gevarieerd lot Chinees porselein, bestaande uit theepotjes, -kopjes en -schoteltjes.
Un lot varié de porcelaine chinoise, composé de théières, tasses et soucoupes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#170Een eikenhouten spiegel in Mechelse renaissancestijl.
Un miroir en chêne de style Renaissance de Malines.No longer availableOnline onlyEstimate: € 120 / 200 -
#73Een paar beeldjes van een elegante dame en heer. Polychroom Duits porselein.
Une paire de figurines d'une dame et d'un homme élégants. Porcelaine allemande polychrome.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60

