Een spiegel met MDF omlijsting.

A mirror with MDF frame.
Dim. 85 x 73 cm
SKU: 2801250189.
Auction day: 28 January 2025 19:00
Catalogue #189
Estimate: € 40 / 60

  • #125

    A bookcase in stained wood genre sorgue with two high doors. English style.
    Dim. 218 x 133 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #576

    Een vintage staande lampvoet in Hollywood Regency-stijl. De kap ontbreekt.

    A vintage standing lamp base in Hollywood Regency style. The shade is missing.
    Dim. h 171 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • René De Coninck
    Period: 1907-1978

    “Winterlandschap.” Gemengde techniek. Gesigneerd. Gedateerd 1942.

    Dim. 93 x 66,5 cm
  • #224
    Adriaan Christian W. Terhell
    Period: 1863 - 1949

    “Oeverzicht met windmolen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.

    "Riverside view with windmill." Watercolor on paper. Signed.
    Dim. 28 x 37,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #581

    Een set van 2 Chinese vazen in brons met als voorstelling draken die de parel achtervolgen. Onderaan gemerkt. Drie van de 4 draken met schade.

    A set of 2 Chinese bronze vases depicting dragons chasing a pearl. Marked at the bottom. Three out of the 4 dragons have damage.
    Dim. h 14 x Ø 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #181

    Een Franse ‘Lebel’ bajonet model M1886-93 met koperen handvat en sluiting van het tweede type voor Berthier geweer en karabijn. Bijnaam ‘Rosalie’.

    A French 'Lebel' bayonet model M1886-93 with a copper handle and second type closure for Berthier rifle and carbine. Nicknamed 'Rosalie'.
    Dim. l 66 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #401

    Een gepolychromeerd Chinees houtsnijwerk met feniks (fenghuang) in floraal decor. Vermoedelijk late Qing dynastie. Ouderdomsschade, gebarsten rechts onderaan.

    A polychrome Chinese woodcarving with phoenix (fenghuang) in floral decor. Presumably late Qing dynasty. Signs of age, cracked at the bottom right.
    Dim. 52 x 32 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #556

    Een Chinees koffertje op los onderstel met koperen beslag en handvaten.

    A Chinese chest on a separate base with copper fittings and handles.
    Dim. 64 x 44 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #375

    Een set van 2 Afrikaanse houtgesculpteerde beelden van de Chokwe uit Angola.

    A set of 2 African wooden sculptures by the Chokwe from Angola.
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #372
    Thodor Pelmus

    “Scaun”. Houtskool op doek. Gesigneerd en gedateerd 1998. Schade onderaan in het midden van het doek.

    "Chair". Charcoal on canvas. Signed and dated 1998. Damage at the bottom in the middle of the canvas.
    Dim. 125 x 100 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #203

    Een gewei van een oryx. Op metalen voetje.

    An oryx antler. Mounted on a metal base.
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 40 / 5
  • #129
    Edward Van Rijswijck
    Period: 1871 - 1931

    “Anjers in glazen fles”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Ed Van Rijswijck.

    "Carnations in Glass Bottle", a painting, oil on panel, signed by Ed Van Rijswijck.
    Dim. 35 x 25.5 cm
    Estimate: € 200 / 250

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00