#504Rit Cremers“Studie van naakten”. Sepiatekening op papier. Gesigneerd.
"Study of nudes". Sepia drawing on paper. Signed.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#482Een antieke hallamp met verguld bronzen guirlandes.
#529Phil Antonis“Compositie met barokke man”. Olieverf op doek.Gesigneerd en gedateerd 1977.
"Composition with Baroque Man." Oil on canvas. Signed and dated 1977.No longer availableDim. 68 x 68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#69Jos SlootmaeckersPeriod: °1926“Stilleven met brood en koffiemolen”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd J. Slootmaeckers.
"Still Life with Bread and Coffee Grinder", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed J. Slootmaeckers.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#371Een paar cloisonné borden met weelderig bloemdecor. ‘Made in China’ - Jingfa. Met bijbehorende sokkel.
A pair of cloisonné plates with rich floral decoration. 'Made in China' - Jingfa. With matching base.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#577“Dansend gezin”, een modernistisch beeld in speksteen afkomstig uit Zimbabwe.
"Dancing family," a modernist sculpture in soapstone from Zimbabwe.No longer availableDim. h 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#378Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.
#181Een Franse ‘Lebel’ bajonet model M1886-93 met koperen handvat en sluiting van het tweede type voor Berthier geweer en karabijn. Bijnaam ‘Rosalie’.
A French 'Lebel' bayonet model M1886-93 with a copper handle and second type closure for Berthier rifle and carbine. Nicknamed 'Rosalie'.No longer availableDim. l 66 cmEstimate: € 150 / 200 -
#509Watmar“Stadia van de dag”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1986.
"Stages of the day". Oil on canvas. Signed and dated 1986.No longer availableDim. 80 x 29 cmEstimate: € 50 / 60 -
#174Een Engelse Victoriaanse mahoniehouten D-End eettafel op wieltjes, met 2 verlengbare delen. Eind 19e eeuw.
An English mahogany D-End dining table on casters, with 2 extendable parts. End of the 19th century.No longer availableDim. 120 (+53+53) x 73 cmEstimate: € 400 / 600