#515Een beeldje van een engel in brons met symbalen op een zwart marmeren sokkel. Draagt een nummer en stempel van een bronsgieterij.
A bronze statue of an angel with cymbals on a black marble base. Bears a number and stamp from a bronze foundry.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 50 / 70 -
#271Een lot van 17 boeken met betrekking tot Antwerpen, van kunst tot wereldtentoonstelling tot ... bestaande uit: Antwerpen in de XIXde eeuw, De panoramische droom, 2 x Oud Antwerpen 1894, Affiches ‘Belle Epoque’, Antwerpen onder V1+V2, Wereldtentoonstelling voor koloniën, zeevaart en Vlaamsche kunst, Cavalcade der personaliteiten 1950, Tentoonstelling in de stedelijke feestzaal 1932, Masereel, De Vlaamse grafische kunst, Belgische beeldhouwkunst in Middelheim, 2e Biennale parc Middelheim, Historis(..)
A lot of 17 books related to Antwerp, from art to world exhibitions, including: Antwerp in the XIX century, The panoramic dream, 2 x Old Antwerp 1894, Posters 'Belle Epoque', Antwerp during V1+V2, World exhibition for colonies, maritime and Flemish art, Cavalcade of personalities 1950, Exhibition in the municipal festival hall 1932, Masereel, Flemish graphic art, Belgian sculpture in Middelheim, 2nd Biennale parc Middelheim, Historical research of the city of Antwerp 1828, Catalogue of the museu(..)No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#219Tony Agostini“Schildersezels”. Litho. Gesigneerd en genummerd 139/150.
"Painter's easels". Lithograph. Signed and numbered 139/150.No longer availableDim. 56 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#253Een lot van 2 vintage gekleurde glaspasta schalen.
#579Een tafellamp met porseleinen voet in kobaltblauw en voorzien van romantische taferelen.
A table lamp with a porcelain base in cobalt blue adorned with romantic scenes.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
A cut crystal vase, red in the mass, Jupiter model, signed, and marked M. In original box.No longer availableDim. 39,5 x 21 cmEstimate: € 300 / 400 -
#351Een lot van 2 Chinese vazen in porcelein als lampenvoeten.
#353“Katatora”, een houtgesculpteerd waarzeggers orakel van de Songye uit de voormalige republiek Congo.
"Katatora", a wood-carved diviner's oracle from the Songye people of the former Republic of Congo.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#440Een 18 kt witgouden ring bezet met een Colombiaanse smaragd van +- 1 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18kt white gold ring set with a Colombian emerald of +- 1 ct. and diamonds with a total weight of +- 0.50 ct.No longer availableDim. 4,58 gEstimate: € 900 / 1000 -
#5Twee 18 kt geelgouden hangers bezet met cameeën.
#36Een massief eikenhouten stoel met lederen zit en rug.
A solid oak chair with leather seat and back.No longer availableDim. 103 x 57 x 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#299Gilbert Van Hool“Jongen met rolkraag - Zelfportret”. Gravure. Gesigneerd en gedateerd 1951.
"Boy with turtleneck." Engraving. Signed and dated 1951.No longer availableDim. 30 x 18 cmEstimate: € 25 / 50