#98Een driedelig klokstel in Lodewijk XV stijl met kandelaars met 5 lichtpunten in gedreven koper.
#184Een spiegel met MDF omlijsting.
A mirror with MDF frame.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#469Een houten Art Deco staande lamp met ronde voet en 2 etagères.
#194Bert HildebrandtPeriod: 1906-1974“Oeverzicht met rijhuizen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Riverside view with townhouses." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 30 x 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#594Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010“Le guerrier.” Litho, Epreuve D’artiste. Gesigneerd buiten de plaat. Gedateerd ‘53.
"The warrior." Lithograph, Artist's proof. Signed outside the plate. Dated '53.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 120 / 200 -
#69Jos SlootmaeckersPeriod: °1926“Stilleven met brood en koffiemolen”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd J. Slootmaeckers.
"Still Life with Bread and Coffee Grinder", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed J. Slootmaeckers.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#577“Dansend gezin”, een modernistisch beeld in speksteen afkomstig uit Zimbabwe.
"Dancing family," a modernist sculpture in soapstone from Zimbabwe.No longer availableDim. h 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#10“Toi et Moi”. Een 18 kt witgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
"Toi et Moi". An 18 kt white gold ring set with old-cut diamonds with a total weight of approximately 0,15 ct.No longer availableDim. 3,13 gEstimate: € 400 / 500