#94Drie glazen asbakken waarvan één in de vorm van een hoge hoed.
#78Val Saint LambertEen klein kelkvaasje, paars in de massa. Meerdere kleine schilfers.
#247Een paar zilveren manchetknopen. 925‰.
No longer availableOnline onlyDim. 12,87 gEstimate: € 20 / 30 -
#246Lampenvoet met wassen sierstuk.
#184Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine schilfer.
#284Een kom van Imariporselein met een gelobde rand. Glazuurbarstje.
#288Een goudkleurig abstract sculptuur. Verfschade.
No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#118Een kistje in messing met een middeleeuws tafereel.
A lot of ten figures in polychrome plastic, biscuit and porcelain.No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 22 cmEstimate: € 25 / 35