#51Val Saint LambertEen kristallen vaas met getorste ribben, groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt. Schilferschade aan de rand en onderaan.
A crystal vase with twisted ribs, colored green throughout the mass. Marked at the bottom. Flake damage at the rim and bottom.No longer availableDim. Hoogte 28, Ø 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#230Een 18 kt geelgouden ring bezet met een koraal.
#463Een lot van 6 toeristische affiches voor Helvea, Spanje 1995.
A lot of 6 tourist posters for Helvea, Spain. 1995.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#284Henri van SebenPeriod: 1825-1913‘Winterzicht met boerin en geit’. Olieverf op schilderpaneel. Getekend Henri van Seben. Als leerling van Adolphe-Alexandre Dillens en Hubertus van Hove studeerde hij in Den Haag en vestigde zich vervolgens in Brussel. Als stichtend lid van de Vereniging van aquarellisten van België was zijn precieze, nauwgezette kunst in zwang, met name met romantische landschappen, waaronder ‘winters’ en genretaferelen met kinderen.
#90Een 18 kt roze gouden ring bezet met een granaat van +- 2 ct. en lab-grown diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 kt rose gold ring set with a garnet of approximately 2 ct. and lab-grown diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 4,6 gEstimate: € 700 / 800 -
#264Mahoniehouten hangoortafeltje.
Mahogany drop-leaf table.No longer availableDim. H72, B 98, D 38/120 cmEstimate: € 50 / 70 -
#187Grote aardewerken pauwstaartschotel. Dokkum, met merkteken.
#88Gustave BuchetPeriod: 1888-1963‘L’effort’. Zamakken beeld op marmeren voet, getekend Buchet.
'The Effort'. Zamac sculpture on marble base, signed Buchet.No longer availableDim. H 35, B 74 cmEstimate: € 100 / 150 -
#259Geslepen halfhoge spiegel in goudkleurig romantisch kader.
Cut-glass half-length mirror in gold-colored romantic frame.No longer availableDim. 170/90 cmEstimate: € 180 / 200 -
#23Capodimonte“Louise Brognard”, een porseleinen buste op sokkel, gemerkt en “d’aprés Houdon”.
"Louise Brognard", a porcelain bust on pedestal, marked Capo Di Monte, After Houdon.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 30 / 50