#63Val St. LambertEen reeks van drie borrelglaasjes van geslepen kristal in verschillende kleuren. Niet gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 cmEstimate: € 10 / 15 -
#89Limoges, FranceEen kleine terrine op schotel van verguld porselein. We voegen er een bladvormig schaaltje aan toe. Beide gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 30 / 40 -
#60Een bol dekselvaasje met een wit decor van bloeiende takken op blauwe fond. Met houten sokkeltje. Onderaan gemerkt. Gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 10 / 15 -
#157Leopold Van Esbroeck“Profiel van een man.” Bronzen plaquette. Gesigneerd.
“Profile d’un homme”. Une plaquette en bronze. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 15 / 20 -
#3MoriWollen Oosters karpet. Handgeknoopt.
#215“St Antonius, Zoersel”. Acryl op karton. Onduidelijk gesigneerd.
“St Antonius, Zoersel”. Acrylique sur carton. Illisiblement signé.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 40 cmEstimate: € 10 / 15 -
#225Fernand Comhaire“Portret van Joseph Tel”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en boodschap onderaan rechts. “Joseph Tel. A mon bon camarade”.
“Portrait de Joseph Tel”. Huile sur toile marouflée. Signée et mentionnant en bas à droite: “Joseph Tel. A mon bon camarade”.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#159M. Van lent“Stilleven met kannen op een buffet”. Inkt op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux cafetières sur un buffet”. Encre sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#62LladroEen geisha. Porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt. Letsel aan een hand.
No longer availableOnline onlyDim. H. 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#189L. Manet“Distelvink”. Aquarel en potlood op papier. Gesigneerd.
“Chardonneret”. Aquarelle et crayon sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 100 -
#64CapodimonteEen vrouw met bloemen en twee kleine bustes van wit biscuit. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 & 14 cmEstimate: € 30 / 40