#93Twee verschillende aardewerken vazen met Satsuma-decors.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 & 32 cm -
#69“Zeilschip”. Reproductie op doek naar Henry Scott.
#97Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1944.
No longer availableOnline onlyDim. 38 x 29 cm -
No longer availableOnline onlyDim. h: 5,5 & 20 cm; Ø: 11 & 19 cm -
#11Personages naar Goya. Aquatint.
#150Een groot lot verzilverd metaal, bestaande uit diverse kommen, schalen, enz. We voegen er een Engels zilveren fotokadertje (beschadigd) aan toe.
No longer availableOnline only -
#94Een grote en een kleine wereldbol.
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 & 36 cm -
#58MizharOp zijde geschilderde Boeddhistische figuren in een gestileerde struik. Gesigneerd en gedateerd 1976. Schade aan glas.
Figures bouddhistes dans un arbuste stylisé peint sur soie. Signé et daté 1976. Dégât au verre.No longer availableOnline onlyDim. 75 x 91 cmEstimate: € 80 / 100 -
#96M. Codden“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1960.
No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cm -
#48F. Marteleur“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 72 cmEstimate: € 100 / 120 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 30,5 cm -
#116“Lieb und trink, lagh und sing”. Een Luxemburgse bierpul met tinnen deksel.
No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cm