Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list

Een spiegeltje van gedreven koper, bovenaan getooid met twee engeltjes naast een wapenschild.

Petit miroir en cuivre repoussé, surmonté de deux angelots flanquant des armoiries.
Dim. h: 46 cm
SKU: 0803160048.
Category: Spiegel.
Auction day: 8 March 2016 19:00
Catalogue #48
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #429

    Een ovale spiegel in Engelse stijl.

    Miroir ovale de style anglais.
    No longer available
    Dim. 58 x 48 cm
    Estimate: € 20 / 30

Other lots in this auction

  • #519
    Theo De Cooremeter

    “De kunstenaar en zijn observatie”. Ets. Gesigneerd en genummerd 2/5 buiten de plaat.

    “L’artiste et son observation”. Eau-forte. Signée et numérotée 2/5 hors planche.
    No longer available
    Dim. 49 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #638

    Een bord van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een tuin. XVIIIe eeuw. Kleine schilfer en een haarscheurtje.

    Assiette en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un jardin. XVIIIe siècle. Petit éclat et cheveu.
    No longer available
    Dim. ø: 23 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #447

    Een lot van drie verschillende vazen van kleurloos geslepen kristal.

    Lot de trois différents vases en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #335

    Een lot van vier 18 karaats geel gouden trouwringen.

    Lot de quatre alliances en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 8,89 g
    Estimate: € 170 / 250
  • #704
    Jozef Tilleux
    Period: Antwerpen 1896 - 1978

    “Gezin Van den Abbele”. (Laatste Belgische ambassadeur te Congo) Drie portretten op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.

    “Famille Van den Abbele (dernier ambassadeur belge au Congo). Trois portraits sur toile. Signées et datées 1941.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #113

    Bolle vaas van polychroom aardewerk, genummerd 721. Model Boch Keramis maar zonder merken.

    Vase ovoïde en faïence polychrome numéroté 721. Modèle Boch Kéramis mais sans marque.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #515
    TIntin en Babar Mickey Mousse

    Een lot van 12 verschillende eau de toilettes voor kinderen van verschillende merken vaporisators e.a.

    Lot de 12 différentes eaux de toilettes pour enfants. Différentes marques, vaporisateurs etc.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #7

    Een lot diverse apothekerspotten van glas en aardewerk. We voegen er een aardewerken kruikje en een bronzen trofeetje aan toe.

    Lot de pots de pharmacie en verre et en faïence. Nous ajoutons une petite cruche en faïence et un trophée en bronze.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #611

    “Ceremonie”. Een groep van van massief geëtst Japans ivoor. Op houten sokkel. Onderaan gemerkt met rode zegel.

    “Cérémonie”. Groupe en ivoire massif gravé. Travail japonais. Socle en bois. Marque en rouge sous la base.
    No longer available
    Dim. H 13 cm
    Estimate: € 1000 / 1100
  • #422

    “Napoli da Posilipo”. Napolitaanse gouache op papier. XIXde/XXste eeuw.

    “Napoli da Posilipo”. Gouache napolitaine sur papier. XIXe/XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 19 x 27,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #256

    Een bain-marie van sterling zilver met ajourwerk.

    Bain marie en argent sterling ajouré.
    No longer available
    Dim. 740, 31 g Ø 23 cm
    Estimate: € 320 / 420
  • #148

    Een paar aardewerken tabakspotten zonder deksels.

    Paire de pots à tabac en faïence. Sans couvercles.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 Maart 2016

De veiling is volledig - 845 loten.

8 March 2016 19:00
9 March 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More