#156Gilbert Scott Wright‘An Olde Time Encounter’, een litho van Gilbert Scott Wright published in London, 1903.
#54“Waterweg in bosrijk gebied”. Een schilderij, olieverf op paneel, niet gesigneerd.
"Waterway in wooded area." A painting, oil on panel, unsigned.No longer availableOnline onlyDim. 61 x 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#113Een geborduurd Kalaga wandkleed met olifant. Versierd met pailletten, kralen, zijde, vilt, wol en vergulde details.
#109Eloy“Plattelandszicht met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan. Schade aan het doek.
#104Adriaan Christian W. TerhellPeriod: 1863 - 1949“Oeverzicht met windmolen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Riverside view with windmill." Watercolor on paper. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 37,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#189Lot van 2 portrettekeningen. Getekend Paul Vaza ‘08.
#97Saedeleer“Gaasbeek”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
"Gaasbeek". Charcoal on paper. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 62 cmEstimate: € 25 / 35 -
#114Hjalmar StrååtPeriod: 1885-1971“Kerk interieur”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#232“Filips II, Don Juan, Aartshertog Matthias te Antwerpen”. Gravure.
"Philip II, Don Juan, Archduke Matthias in Antwerp". Engraving.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 18 cm -
#220Een moderne icoon met Keizer Constantin en Ste Helena, omringd door diverse heiligen. Gesigneerd Calicic en gedateerd 1996.
A modern icon featuring Emperor Constantine and St. Helena, surrounded by various saints. Signed by Calicic and dated 1996.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#99“Naakt in beweging”, een tekening, gemengde techniek op papier, gesigneerd Horemans.
#48Armand Apol“Hoevezicht bij beek, met koe en eenden.” Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1917.
"Farm view by stream, with cow and ducks." Pastel on paper. Signed and dated 1917.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 60 cmEstimate: € 160 / 220