Similar lots by type
-
#273
Een paar blauw en wit aardwerken wijwatervaatjes. XVIIIe/ XIXe eeuw.
Paire de bénitiers en faïence bleue et blanche. XVIIIe/XIXe siècle.No longer availableDim. h: 14 & 16 cmEstimate: € 80/120 -
#473
Een paar grote schotels van Imari-porselein met decor van bloemen en landschappen. Onderaan gemerkt. Tijdperk Meiji.
Une paire de grands plats en porcelaine Imari à décor de fleurs et de paysages. Marqué en bas. Epoque Meiji.No longer availableDim. Ø: 41 cmEstimate: € 200/250 -
#648
Een lot messing, bestaande uit vier kandelaars, waarbij er twee en paar vormen, een grote blaker, een tafelveger met blik en een tafelbel met een romeinse krijger als handgreep. XVIIIe en XIXe eeuw.
Un lot en laiton, composé de quatre bougeoirs dont deux forment une paire, une grande applique, un ramasse-miettes et une cloche de table avec un guerrier romain comme poignée. XVIIIe et XIXe siècle.No longer availableDim. h: 16 - 28 cmEstimate: € 200/240 -
#637
Een ronde koperen doos met geciseleerde motieven op de zijkanten en een fijn uitgewerkt decor van drie dobbelspelers in hoogreliëf op het deksel. XIXe eeuw. Bijgevoegd een art nouveau koperen wandplaquette met een reliëfdecor van een dame met parasol aan een vijver met een zwaan.
Une boîte ronde en cuivre avec des motifs martelés sur les côtés et un décor finement travaillé de trois joueurs de dés en haut relief sur le couvercle. XIXème siècle. On ajoute une plaque murale Art Nouveau en cuivre à décor en relief d'une dame avec un parasol au bord d'un étang avec un cygne.No longer availableDim. Ø: 14 cm & 25,5 x 15,5 cmEstimate: € 80/120 -
#503
Een kraagvaas van Imariporselein met decor van personages in uitsparingen in een achtergrond van pioenen en vlinders. XIXe eeuw. Met oude Franse verkoopssticker op de onderkant.
Vase à col en porcelaine Imari à personnages en découpes sur fond de pivoines et papillons. XIXème siècle. Avec ancien autocollant de vente français sur le fond.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 300/500 -
#587
Twee messingen tabaksdozen. XVIIIe/ XIXe eeuw.
Deux boites à tabac en laiton. XVIIIe/XIXe siècle.No longer availableDim. b: 11,5 cmEstimate: € 70/100 -
#491
Een kalebasvaas van Imariporselein met decor van bloemen en vogels in geometrische uitsparingen. XIXe eeuw.
Vase calebasse en porcelaine Imari à décor de fleurs et oiseaux en découpes géométriques. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80/120 -
#448
Een paar borden van Imariporselein met meerkleurige bloemendecors en gelobde randen. XIXe eeuw.
Paire d'assiettes en porcelaine Imari à motifs floraux multicolores et bords lobés. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 30,5 cmEstimate: € 80/120 -
#226
Een Napoléon III buffet van zwart perenhout met Boullemarqueterie, met een in accolade gebogen front en met één deur ingelegd met geel koper en rood schildpad. Witmarmeren blad, vergulde bronzen monturen. Letsels aan het messingen inlegwerk.
Buffet Napoléon III en poirier noir marqueté Boulle, à façade galbée en accolade et à une porte marquetée de laiton et d'écaille rouge. Dessus en marbre blanc, montures en bronze doré. Blessures au laiton incrustation .No longer availableDim. b: 111 cmEstimate: € 120/140 -
#87
“Amoretto met tamboerijn”. Een gepolychromeerd houten beeld. XIXe(?) eeuw.
Amoretto avec tambourin. Une statue en bois polychrome. XIXème (?) siècle.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200/240 -
#660
Een lot van twee XIXe eeuwse koekenplanken en één plank met uitgestoken decor en gedateerd 1831.
Lot de deux planches en biscuit XIXème et une frise à décor sculpté et datée 1831.No longer availableDim. 60 x 8; 60x 10,5 & 80,5 x 10 cmEstimate: € 100/120 -
#256
Een gebeeldhouwd eikenhouten neogotische bidstoel.
Une chaise de prière néo-gothique en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#674Félix BracquemontPeriod: 1833 - 1914
“De doorwaadbare plaats”. Een gravure op perkament naar een werk van Théodore Rousseau. Gesigneerd rechts onder. Ca. 1882.
Le gué. Une gravure sur parchemin d'après une oeuvre de Théodore Rousseau. Signée en bas à droite. Vers 1882.No longer availableDim. 42 x 37 cmEstimate: € 60/120 -
#114Lambert (?)
“Jonge vrouw op schommel”. Olieverf op doek. Gesigneerd links onderaan. XIXe eeuw. Vernis te vervangen.
Jeune femme à la balançoire. Huile sur toile. Signée en bas à gauche. XIXème siècle. Vernis à remplacer.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200/260 -
#204
Een dubbelzijdig bureel, zogenaamde 'pedestal desk' van licht notelaar met één grote lade en ach kleinere laden aan weerskanten, vier uittrekbare blaadjes aan de zijkanten en met lederen blad. Engeland. Ca. 1840-1860.
Un bureau double face, dit bureau sur pied en noyer clair avec un grand tiroir et huit petits tiroirs de chaque côté, quatre vantaux coulissants sur les côtés et avec dessus en cuir. Angleterre. Vers 1840-1860 .No longer availableDim. 76 x 150 x 106 cmEstimate: € 250/350 -
#159
Een groot Russisch kerkicoon met beeltenis van twee apostelen(?). XIXe eeuw.
Une grande icône d'église russe représentant deux apôtres (?). XIXème siècle.No longer availableDim. 120 x 48 cmEstimate: € 200/300 -
#338
Een lot van zeven antieke Delfts aardewerken tegels met mangaankleurige decors. XVIIIe & XIXe eeuw.
Lot de sept carreaux anciens en faïence de Delft à décors couleur manganèse. XVIIIe & XIXe siècles.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 200/260 -
#514
Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.
Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.No longer availableDim. 110 x 120 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#261
Zes aardewerken tegels met een meerkleurig decor van een vogel in een kooi. Delft, XIXe eeuw.
Six carreaux de faïence à décor multicolore d'un oiseau en cage. Delft, XIXème siècle.No longer availableDim. 38 x 26 cmEstimate: € 200/240 -
#218
Een lot van zestien pijpen in diverse materialen en uitvoeringen. Bijgevoegd twee uitgestoken pijpenrekjes, waarbij één antiek met een leeuwenkop.
Un lot de seize pipes dans divers matériaux et designs. Ajout de deux porte-pipes allongés, dont l'un est antique avec une tête de lion.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#651
Een groot lot tinnen schotels en een klok. XVIII, XIXe en XXe eeuw. 9 stuks.
Un grand lot de plats en étain et une horloge. XVIII, XIX et XX siècle. 9 pièces.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#189
Een Luikse staande klok in eikenhouten kast. Vernieuwd uurwerk.
Une horloge grand-père liégeoise dans un coffret en chêne. Mouvement renouvelé.No longer availableDim. 242 x 53 x 27 cmEstimate: € 100/150 -
#558
Een Friese staartklok met handgeschilderde wijzerplaat met datumnotatie en bovenaan versierd met figuren.
Une horloge à queue frisonne avec un cadran peint à la main avec indication de la date et décoré de chiffres sur le dessus.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#191
Een uitgebreid koffie- en theeservies met dessertbordjes. Compleet voor twaalf personen met enkele reservestukken. Brussel, XIXe eeuw.
Un service à café et thé complet avec assiettes à dessert. Complet pour douze personnes avec quelques pièces de rechange. Bruxelles, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 130/140
Other lots in this auction
-
#152
“De bewening van Christus”. Olieverf op doek. Mogelijk XVIIIe eeuw. Herdoekt.
La Lamentation du Christ. Huile sur toile. Peut-être XVIIIe siècle. Retoilée.No longer availableDim. 29 x 53 cmEstimate: € 350/550 -
#297
“Brullende leeuwin op rots”. Een groep van gips met tweekleurig patina. Enkele kleine schilfers.
La lionne rugissante sur le rocher. Un groupe de plâtre à patine bicolore. Quelques petits éclats.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120/200 -
#364W. Hogendijk
“Boten aan de steiger”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Bateaux à la jetée". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 28 x 37 cmEstimate: € 80/100 -
#202
Een tweeledig Engels meubel van eikenhout met drie deuren en zes laden.
Un meuble en chêne anglais en deux parties avec trois portes et six tiroirs.No longer availableDim. 215 x 192 x 62 cmEstimate: € 250/350 -
#525
Een lantaarn van gedreven geajoureerd en geciseleerd rood koper. Midden-Oosten, omstreeks 1900.
Une lanterne de cuivre rouge ciselé et ajouré. Moyen-Orient, vers 1900.No longer availableDim. H.50 cmEstimate: € 200/300 -
#82
“Paardenkar in een landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Charrette à cheval dans un paysage. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#63
Een albasten portiekpendule met verguld bronsbeslag. Wijzerplaat gemerkt Dumont à Paris. Tijdperk Directoire.
Une pendule portique en albâtre avec garnitures en bronze doré. Marque Dumont à Paris. Epoque Directoire.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 200/300 -
#327Val Saint Lambert
Een art deco vaas van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt. Enkele zeer kleine randschilfers.
Un vase Art Déco en cristal taillé incolore et vert. Marqué en bas. Quelques très petits éclats de bord.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80/120 -
#324
Twee etsen met zichten op de O.L.V-kathedraal te Antwerpen. Beide gesigneerd buiten de plaat, resp. Jean Batenburg en Louis Van Peteghem.
Deux eaux-fortes avec des vues de la cathédrale Notre-Dame d'Anvers. Toutes deux signées à l'extérieur de la planche, respectivement Jean Batenburg et Louis Van Peteghem.No longer availableDim. 46,5 x 50 & 45,5 x 29,5 cmEstimate: € 40/60 -
#692Roger Van AkelyenPeriod: °1948
“Nieuwe vruchten in een oude stronk”. Een ets. Gesigneerd en genummerd XVII/XX buiten de plaat.
Fruits neufs dans une vieille souche. Une eau-forte. Signée et numérotée XVII/XX à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 7,3 x 6,8 cmEstimate: € 40/60 -
#509
Een gecloisonneerd messingen menuhouder met handvat. Daarin een handgeschreven menu op papier uit 1905. Waarschijnlijk Russisch werk uit het einde van de XIXde eeuw.
Un porte-menu en laiton cloisonné avec poignée. Dans celui-ci un menu manuscrit sur papier de 1905. Travail probablement russe de la fin du 19ème siècle.No longer availableDim. H. 21,5 cmEstimate: € 60/90 -
#668Argyle and Sutherland
Een klaroen van koper en messing.
Un clairon en cuivre et laiton.No longer availableEstimate: € 40/50