Similar lots by type
-
#630
Een lot van acht kleine klokjes in diverse uitvoeringen en materialen? Enkele slingers manco.
Lot de huit petites pendules différentes. Quelques balanciers manquent.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#762
Een regulateur met gebeeldhouwd houten kast, bovenaan getooid met een steigerend paardje.
Régulateur en bois sculpté surmonté d’un cheval caracolant.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 30 / 50 -
#610
Een lot van zes koekoeksklokjes van meerkleurig hout, waarvan vier met een slinger in de vorm van een schommelend meisje. Enkele slingers manco.
Lot de six horloges à coucou en bois polychrome, dont quatre avec un balancier en forme d’une petite fille sur une balançoire. Quelques balanciers manquent.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#333
“Lettres et mémoires choisis parmi les papiers originaux du Maréchal de Saxe”. Vijf delen. Parijs, 1794.
“Lettres et mémoires choisis parmi les papiers originaux du Maréchal de Saxe”. Cinq volumes. Paris, 1794.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#373
Een divers lot aardewerken borden, waaronder een XVIIIe eeuws meerkleurig Delfts (Gemerkt De Klauw), twee van Straatsburg, enz. XVIIIe en XIXe eeuw.
Lot d’assiettes diverses en faïence dont une assiette polychrome de Delft (marque De Clauw), deux de Strasbourg etc. XVIIIe et XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#605
Twee kleine comtoiseklokjes van meerkleurig hout en twee kleine regulateurtjes van kunststof. Eén slinger ontbreekt.
Deux petites pendules murales dite comtoises en bois polychrome et deux petits régulateurs en plastique. Un balancier manque.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#620
Zes koekoeksklokjes van meerkleurig hout met een ingewerkt thermometertje. Enkele slingers manco.
Lot de six horloges à coucou en bois polychrome pourvues d’un petit thermomètre. Différents styles et exécutions. Quelques balanciers manque.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#600
Een Friese staartklok met een handgeschilderd decor op een koperen wijzerplaat. Werkende staat.
Pendule murale frisonne dite “staartklok”. Décor peint à la main et cadran en cuivre. En état de marche.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#625
Een lot van zes verschillende klokjes van meerkleurig hout, waarvan twee in de vorm van een hond, één in de vorm van een kabouter, één in de vorm van een konijn en twee in de vorm van harlekijntjes.
Lot de six horloges en bois polychrome, dont deux en forme de chien, une en forme de nain, une en forme de lapin et deux en forme d’arlequin.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#606
Een pendule van arduin en grijs marmer versierd met bronzen monturen een handgeschilderde porseleinen plaquette en bekroond met een bronzen olifant. In werkende staat en sleutel aanwezig.
Pendule en pierre de taille et marbre gris décorée de bronzes et une plaquette en porcelaine peinte à la main et surmontée d’un éléphant en bronze. En état de marche avec clé.No longer availableEstimate: € 260 / 280 -
#654
Twee topografische kaarten van Antwerpen uit de XVII en de XVIIIe eeuw. Slechte staat.
Deux cartes topographiques d’Anvers des XVIIe et XVIIIe siècles. Mauvais état.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#353Warmink
Een tafelklok in Engelse stijl. Gemerkt. Met sleutel.
Pendule de table de style anglais. Avec marque et clé.No longer availableDim. H 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#366Junghans
Een staande klok van gesculpteerd eikenhout. Jaren ‘30. Compleet met drie gewichten en slinger.
Horloge de vestibule en chêne sculpté des années 30. Complète avec poids et balancier.No longer availableDim. h: 200 cmEstimate: € 150 / 200 -
#590Lyra
Een regulateur van gesculpteerd notenhout. Laat XIXe eeuw.
Régulateur en noyer sculpté. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 25 / 40 -
#705
Een koperen lantaarnklok met slinger en gewichten. XIXe eeuw.
Pendule murale dite lantaarnklok en laiton. Avec poids et balancier. XIXe Siècle.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 120 -
#672
Drie portretten van vooraanstaande figuren uit de XVIIe eeuw. XVIIIe eeuwse Gravures naar Ant. Van Dyck door Pieter Van Gunst, Vermeulen, Morghen. Slechte staat.
Trois portraits de personnages de qualité du XVIIe siècle par Pieter Van Gunst, Vermeulen, Morghen d’après Antony Van Dyck . Imprimés au XVIIIe siècle. Mauvais état.No longer availableEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#684Jef Van Grieken
“Poort van het Hof van Eden” & “Portaal”. Epreuve d’artiste en de eerste genummerd 11/75.
“Porte du Paradis Terrestre” et “Portail”. Epreuve d’artiste, la première numérotée 11/75.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#182Cotthema
“Polderlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage des polders”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#12
Zes stoelen van gesculpteerd notenhout en gedreven leder in renaissancestijl.
Six chaises en noyer sculpté et cuir repoussé de style Renaissance.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#100
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met munt van 1855. Napoleon III. 20 Francs. Gravure Albert-Désiré Barre.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pièce de 20 francs. Napoléon III, 1855. Gravure Albert-Désiré Barre.No longer availableDim. 15,90 gEstimate: € 380 / 450 -
#409Gerard Verlinden
“De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La Rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#220
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Bague en or jaune et blanc sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 250 / 350 -
#311
Een gevarieerd lot verzilverde bestekken, o.a. gemerkt Christofle en Wiskemann. Allen in etui.
Lot varié comprenant des couverts argentés dont Christofle et Wiskemann. Dans leurs étuis.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#99L. Janssen
“Veenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en achteraan gedateerd 1927.
“Paysage des fagnes”. Huile sur toile. Signée et datée 1927 au verso.No longer availableDim. 35 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#463Lalique, france
Een achthoekige schaal van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Plat octogonal en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 180 / 200 -
#474
Twee reclames voor Elixir d’Anvers. Ingelijst.
Deux publicités pour Elixir d’Anvers. Encadrées.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#765
Een schotel van blauw en wit Chinees porselein met een floraal decor.
Plat en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor floral.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 130 / 150 -
#509Van Vlasselaer
“Moeder met kind”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 10/75 buiten de plaat.
“Mère et enfant”. Litho. Signée et numérotée 10/75 hors planche.No longer availableDim. 36 x 37 cmEstimate: € 20 / 30