Similar lots by type
-
#171Een hallamp met kap van blauw glas, versierd met kraaltjes.
Une lampe d'entrée avec un abat-jour en verre bleu, décoré de perles.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#5Een vol messingen kandelaar in de vorm van een lelie.
Un chandelier en laiton plein en forme de lys.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#154Een messingen staande lamp met kleurloos glas.
Un lampadaire en laiton avec verre clair.No longer availableOnline onlyDim. h: 172 cmEstimate: € 15 / 20 -
#20Een messingen kandelaar.
Un chandelier en laiton.No longer availableOnline onlyDim. h: 55 cmEstimate: € 15 / 25 -
#277Een porseleinen lampenvoet met een meerkleurig bloemendecor in met goud omzoomde cartouche op rode fond en met verguld bronzen voet. Kleine schilfers aan de basis.
Pied de lampe en porcelaine à décor floral polychrome dans un cartouche doublé or sur fond rouge et à socle en bronze doré. Petits éclats à la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cm (z.k.)Estimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#41“Jonge visser”. Olieverf op doek.
“Jeune pêcheur”. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 24 cmEstimate: € 25 / 50 -
#83Piet VerhaertPeriod: 1852 - 1908“Herinnering aan Zeeland”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.
Mémoire de Zélande. Une eau-forte. Signée à l'intérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyDim. 23,5 x 32 cmEstimate: € 30 / 40 -
#84Twee potloodstudies op papier. Beide gesigneerd ‘Laurent Guilly’ (?)
Deux études au crayon sur papier. Tous deux signés Laurent Guilly (?)No longer availableOnline onlyDim. 12 x 8 & 13,5 x 10,5 cmEstimate: € 40 / 45 -
#300Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.
Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20 / 30 -
#51“Winters hoevezicht met paardenkar”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
“Vue de la ferme d'hiver avec charrette à cheval”. Huile sur toile. Monogrammée.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#88StaffordshireEen paar Staffordshire honden uit aardewerk. Eén met barst aan de staart.
Une paire de chiens Pottery Staffordshire. Un avec une fissure dans la queue.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#70Gust VerelstPeriod: 1901 - 1978“Vlaamschen patattenboer, 15 Fr. de kilo”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
“Vlaamschen patattenboer, 15 Fr. de kilo”. Huile sur toile. Signée et datée 1941.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 37 cmEstimate: € 35 / 50 -
#35Een antieke winkelbel.
Une cloche de magasin antique.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#115Bernadette VinckenTwee landschappen en een compositie, aquarel op papier, waarvan twee ingekaderd. Allen gemonogrammeerd en de landschappen gedateerd 2000.
Deux paysages et une composition, aquarelle sur papier, dont deux sont encadrés. Tous monogrammés et les paysages datés de 2000.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30; 34 x 49 & 41 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#204Fr. Van Houtven“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.
Nature morte . Huile sur toile. Signée et datée 1929.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#160Rémy Cornelissen“Twee personages”. Litho. Gemonogrammeerd in de plaat.
Deux personnages . Lithographie. Monogrammée dans la planche.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 28,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#180Charles Bardet“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de rue . Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 45 cmEstimate: € 80 / 120

