• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een staf van een stamhoofd van gebeeldhouwd hout.
Dongo

A staff of a tribal chief made of carved wood.
Dim. 94 cm
SKU: 2511250471.
Auction day: 26 November 2025 19:00
Catalogue #471
Estimate: € 50 / 80

  • #425

    Een handgeknoopt Perzisch Karian tapijt.

    A hand-knotted Persian Karian carpet.
    Dim. 341 x 239 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #378

    Een bronzen kinderhoofdje met gieterijstempel.

    A bronze child's head with foundry stamp.
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #165

    Een banjo en een klarinet.

    A banjo and a clarinet.
    Estimate: € 100 / 120
  • #158

    Bundel CEPT postzegels 1977, complete jaargang. Telkens twee sets van 4 postfrisse zegels, gestempeld en ongestempeld. In origineel rood album.

    Bundle of CEPT stamps 1977, complete set. Each with two sets of 4 mint, canceled, and unfranked stamps. In original red album.
    Dim. 18 x 24 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #328

    Een houten Tolokoshi hoofd, herkomst; Zuid Afrika.

    A wooden Tolokoshi head, origin; South Africa.
    Dim. Hoogte 54 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #150

    Een 18 kt witgouden halssnoer bezet met 6 briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,05 ct. H SI2. en 164 briljanten briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,20 ct. H SI2.

    An 18 kt white gold necklace set with 6 brilliant-cut diamonds weighing approximately 1.05 ct total. H SI2. and 164 brilliant-cut diamonds weighing approximately 3.20 ct total. H SI2.
    Dim. 31,85 g
    Estimate: € 3700 / 4000
  • #39

    Een octagonale bijzettafel van gesculpteerd hout, op ranke poten.

    An octagonal side table of carved wood, on slender legs.
    Dim. Hoogte 67, Ø 55 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #441
    Bamoun

    Een voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout in een touwen mandje.

    An ancestral figure made of carved wood in a rope basket.
    Dim. H. 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #550

    Vier diverse koperen armbanden. Afrikaans werk.

    Four various copper bracelets. African work.
    Estimate: € 40 / 60
  • #58
    L. Gibert

    ‘Moeder met kind’, een art deco beeld van gepatineerd zamac op een meerkleurige marmeren voet. Getekend L. Gibert.

    'Mother with child', an art deco sculpture in patinated zamak on a multicolored marble base. Signed L. Gibert.
    Dim. H 37, B 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #219

    Een set van drie gevlochten zeteltjes in de stijl van Lloyd Loom. Twee roze en één blauw met gouden accenten. De roze zeteltjes zijn gedateerd; Okt. 37 en Aug. 52. De kussens moeten opnieuw worden bekleed.

    Dim. Hoogte 69, 70 en 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #157

    Zeventien zilveren objecten waaronder verschillende lepels, vier suikertangen, een menukaarthouder en het handvat van een kinderwandelstok. Met een gezamelijk brutogewicht van 540 gram. Toegevoegd een lot verzilverd.

    Seventeen silver objects including various spoons, four sugar tongs, a menu card holder, and the handle of a child's walking stick. With a total gross weight of 540 grams. Also included is a lot of silver-plated items.
    Dim. 540 gram
    Estimate: € 200 / 300

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00