#425Een handgeknoopt Perzisch Karian tapijt.
A hand-knotted Persian Karian carpet.No longer availableDim. 341 x 239 cmEstimate: € 150 / 250 -
#378Een bronzen kinderhoofdje met gieterijstempel.
A bronze child's head with foundry stamp.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#165Een banjo en een klarinet.
A banjo and a clarinet.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#158Bundel CEPT postzegels 1977, complete jaargang. Telkens twee sets van 4 postfrisse zegels, gestempeld en ongestempeld. In origineel rood album.
Bundle of CEPT stamps 1977, complete set. Each with two sets of 4 mint, canceled, and unfranked stamps. In original red album.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 180 / 240 -
#328Een houten Tolokoshi hoofd, herkomst; Zuid Afrika.
A wooden Tolokoshi head, origin; South Africa.No longer availableDim. Hoogte 54 cmEstimate: € 50 / 70 -
#150Een 18 kt witgouden halssnoer bezet met 6 briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,05 ct. H SI2. en 164 briljanten briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,20 ct. H SI2.
An 18 kt white gold necklace set with 6 brilliant-cut diamonds weighing approximately 1.05 ct total. H SI2. and 164 brilliant-cut diamonds weighing approximately 3.20 ct total. H SI2.No longer availableDim. 31,85 gEstimate: € 3700 / 4000 -
#39Een octagonale bijzettafel van gesculpteerd hout, op ranke poten.
An octagonal side table of carved wood, on slender legs.No longer availableDim. Hoogte 67, Ø 55 cmEstimate: € 50 / 75 -
#441BamounEen voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout in een touwen mandje.
#550Vier diverse koperen armbanden. Afrikaans werk.
Four various copper bracelets. African work.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#58L. Gibert‘Moeder met kind’, een art deco beeld van gepatineerd zamac op een meerkleurige marmeren voet. Getekend L. Gibert.
'Mother with child', an art deco sculpture in patinated zamak on a multicolored marble base. Signed L. Gibert.No longer availableDim. H 37, B 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#219Een set van drie gevlochten zeteltjes in de stijl van Lloyd Loom. Twee roze en één blauw met gouden accenten. De roze zeteltjes zijn gedateerd; Okt. 37 en Aug. 52. De kussens moeten opnieuw worden bekleed.
Seventeen silver objects including various spoons, four sugar tongs, a menu card holder, and the handle of a child's walking stick. With a total gross weight of 540 grams. Also included is a lot of silver-plated items.No longer availableDim. 540 gramEstimate: € 200 / 300