• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een staf van een stamhoofd van gebeeldhouwd hout.
Dongo

A staff of a tribal chief made of carved wood.
Dim. 94 cm
SKU: 2511250471.
Auction day: 26 November 2025 19:00
Catalogue #471
Estimate: € 50 / 80

  • #62
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Aan het water”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd.

    "By the water", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed.
    Dim. 70 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #441
    Bamoun

    Een voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout in een touwen mandje.

    An ancestral figure made of carved wood in a rope basket.
    Dim. H. 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #492
    Alfons Van Meirvenne
    Period: 1932 - ....

    “Hibou”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd ‘93.

    "Hibou", a painting, oil on panel, signed and dated '93.
    Dim. 17 x 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #561

    Een vroeg 20ste eeuwse slijpsteen in roodgeverfd metaal.

    An early 20th century grinding stone in red-painted metal.
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #517
    Lalique France

    Een lot van 3 stuks Lalique bestaande uit een kristallen belletje met vogeltje en 2 theelichthouders.

    A lot of 3 Lalique pieces consisting of a crystal bell with bird and 2 tea light holders.
    Dim. h 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #202
    Lode sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Sapho & Phaon’, olieverf op doek. Getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    'Sapho & Phaon', oil on canvas. Signed L. Sebregts. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 80/65 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #531

    Een koperen schroef van een middelgroot schip met verscheidene nummers en stempels.

    A copper screw from a medium-sized ship with various numbers and stamps.
    Dim. h 16 x Ø 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #352

    ‘De ondraaglijke lichtheid van het bestaan’, ‘De vrouw, de moeder’ & ‘Zonder titel’. Drie tekeningen, gemengde techniek. Getekend Luyckx ‘91.

    'The Unbearable Lightness of Being', 'The Woman, the Mother' & 'Untitled'. Three drawings, mixed media. Signed Luyckx '91.
    Dim. 23/29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #112
    Tom Kätelhön

    “Müder Bergmann.” Gravure, buiten de plaat gesigneerd - Für Hermann Kätelhön, Tom Kätelhön.

    "Tired Miner." Engraving, signed outside the plate - For Hermann Kätelhön, Tom Kätelhön.
    Dim. 57,5 x 41,5 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #452

    Een handgeknoopt tapijt, wol en zijde, met fauna en flora in het decor.

    A hand-knotted rug, wool and silk, featuring fauna and flora in the design.
    Dim. 176 x 112 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #181

    Een partij Belgische postzegels, postfris. Met OBP-refertes. 1943, 625-630 Orval. 1945, 697-698, Geteisterden. 701-709, Krijgsgevangenen. 716-724, TBC. Taks, +- 10 st. 1946, 728-736, Damiaan e.a. 737-742, Krijgsgevangenen. 747, TBC. LP14. FDC, maildienst. 1947, 751-755, Oorlogsslachtoffers x2. 756-760, TBC. 1948, 773-780, Achel-Chevremont. 781-784, Anseele blok. 785, Bevrijding. 1949, 792-797, Jordaens-Van der Weyden. 808-812 First Day. Evenals herdenkingsbladen 1e dag : Orval 1943, TBC 1945, Wi(..)

    A collection of Belgian stamps, mint condition. With OBP references. 1943, 625-630 Orval. 1945, 697-698, War Victims. 701-709, Prisoners of War. 716-724, TB. Taks, +- 10 pcs. 1946, 728-736, Damien etc. 737-742, Prisoners of War. 747, TB. LP14. FDC, postal service. 1947, 751-755, War Victims x2. 756-760, TB. 1948, 773-780, Achel-Chevremont. 781-784, Anseele block. 785, Liberation. 1949, 792-797, Jordaens-Van der Weyden. 808-812 First Day. Also commemorative sheets 1st day: Orval 1943, TB 1945, Wi(..)
    Estimate: € 150 / 200
  • #402
    Pablo Picasso
    Period: 1933

    ‘Stervende Minotaurus’, een monochrome ets. Getekend buiten de plaat Picasso, met stempel.

    'Dying Minotaur', a monochrome etching. Signed outside the plate Picasso, with stamp.
    Dim. 24/29 cm
    Estimate: € 200 / 300

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00