#85
Een groot lot souvenirpopjes uit verschillende landen.
No longer availableOnline only -
#127
No longer availableOnline onlyDim. h: 67 & 54 cmEstimate: € 30 / 50 -
#109
Een lot van zes oude boeken, bestaande uit vier Duitstalige uitgaven met werken van Schiller, een Franstalige bijbel en een Nederlandstalige uitgave van het nieuwe testament.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 € -
#52
Een pot van Belgisch aardewerk met tinnen montuur.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 cm -
#70Frank Meisler
“Jerusalem Chasma”. Een metalen kunstwerkje met een psalmtekst achter een deurtje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 16,5 cm -
#19Märklin
Een uitgebreid lot oude modelsporen op schaal HO, waaronder kruisingen, wissels, enz.
No longer availableOnline onlyActive bid: 41.00 € -
#57
“De drie gratiën”. Een beeldje van wit composiet op houten voetstuk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 22 cm -
#32Primex 4544; 4555 & 4581
Een lot van drie Duitse goederenwagons op schaal HO, bestaande uit een bananenwagen, een grindwagen en een tankwagen van Esso. In originele doosjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 30 / 40 -
#11Primex 2760
Een startersset, bestaande uit een tenderlocomotief met zes goederenwagons van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Jubileumuitgave 1984. In originele verpakking.
No longer availableOnline onlyActive bid: 52.00 € -
#87
Een lot varia, bestaande uit een verzilverde kom op voet, een plaatijzeren mand, een kliene barometer, een kolenschep, een tinnnen schaaltje met drie potjes, een bronzen bel en een houten kaartenbakje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 € -
#67
Een klein balustervaasje van Chinees porselein met een wit decor van bloemen en vlinders op gele fond. Onderaan gesigneerd.
Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor blanc de fleurs et d’oiseaux sur fond jaune. Signé sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 17, 5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#15Märklin
Een Duitse stoomlocomotief mùet getrokken tender op schaal HO. Bijgevoegd vier metalen passagiersvoertuigen, waarbij één zonder wielen. Gebruikte staat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €