#130Märklin
Drie tankwagons op schaal HO, waarbij twee van de Duitse en één van de Noorse spoorwegen, respectievelijk van BP, Avia en Norsk Olje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 € -
#43
“Diane”. Een Frans popje onder stolp.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 32 cm -
#93
Een kannetje van Luiks glas.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 14 cm -
#42
Een luciferhouder van pijpaarde, versier met een liggende vrouw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 12 cm -
#129Märklin
Drie passagierswagons van de Duitse spoorwegen op schaal HO.
No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Estimate: € 25/35 -
#26Märklin
Een lot van drie Duitse goederenwagons, bestaande uit twee gesloten metalen wagons en een tankwagen van Esso.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 30/40 -
#80
Een antiek lederen aktetas.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 € -
#131Märklin
Twee Duitse passagierswagons op schaal HO.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 15/25 -
#86
Drie oude camera’s, bestaande uit een balgcamera van Kodak, een boxcamera van hawkeye en een Brownie. Allen in lederen tasje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#104
Een met been en verschillende houtsoorten ingelegd sigarettendoosje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 11,5 x 19 cm -
#81
Een koekoeksklok van gesculpteerd hout. Te herstellen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 € -
#54
“Christus Koning”. Een gepolychromeerd en verguld porseleien groepje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cm