#103Eduard Hueck
Een verzilverd metalen theepot met gegraveerd decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 26 cm -
#31Märklin 4042 & 4082
Een lot van drie Duitse buurtverkeerswagens op schaal HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Estimate: € 60/70 -
#113
Een houten magazinerekje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. l: 40 cm -
#73
Een verguld bronzen wandplaquette met reliëfdecor. Als meubelmontuur.
No longer availableOnline onlyDim. 19,5 x 9,5 cm -
#57
“De drie gratiën”. Een beeldje van wit composiet op houten voetstuk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 22 cm -
#4Märklin
Een 4-6-2 stoomlocomotief met getrokken tender van de Duitse spoorwegen met twee passagierswagons en een restauratiewagen. Schaal HO. Gebruikte staat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 140.00 € -
#133Märklin 0050
Een retro treinset met een goederenlocomotief, drie wagons en een herdenkingsmunt, uitgegeven naar aanleiding van 50 jaar Marklin HO. 1985.
No longer availableOnline onlyActive bid: 41.00 €Estimate: € 60/80 -
#89
Een bol glazen karafje met twee bijpassende glaasjes met handgeschilderde decors. Omstreeks 1900.
Une carafe sphérique avec deux petits verres assortis, décors peints à la main. +- 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 24 cm -
#41
Een bel van meerkleurig aardewerk van Rouen in de vorm van een vrouw in traditionele klederdracht. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cm -
#62
Een patéterrine van meerkleurig porselein in de vorm van een woerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 14 cm -
#90
Een theeserviesje van Chinees porselein. Voor zes personen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 € -
#17
Een groot lot reeds geassembleerde en gebruikte dioramagebouwen op verschillende schalen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €