#62
Een patéterrine van meerkleurig porselein in de vorm van een woerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 14 cm -
#86
Drie oude camera’s, bestaande uit een balgcamera van Kodak, een boxcamera van hawkeye en een Brownie. Allen in lederen tasje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#134
De Heilige Familie met een lam. Polychroom en verguld groepje van Brussels porselein. XIXde eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. H. 16 cmEstimate: € 30/40 -
#94
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee koffiekannen, een theepot, drie melkkannetjes, drie suikerpotten (één zonder deksel) en een bordverwarmer.
No longer availableOnline onlyActive bid: 24.00 € -
#101
Een lot, bestaande uit twee houten koffertjes, waarbij een gesculpteerd met benen inlegwerk en een zwartgelakt, versierd met messingen inlegwerk, een vijzel met stamper eb eeb gescukpteerd wandrekje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 € -
#106
Een coktailmixer en een ijsemmer van verzilverd metaal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 17 & 19 cm -
#39
Twee verschillende porseleinen vaasjes met meerkleurige bloemendecors, waarbij het grootste gemerkt van Herend.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 16 & 20 cm -
#6
Een lot metalen speelgoed, bestaande uit een stoomwals met zeven accessoires.
No longer availableOnline onlyActive bid: 74.00 € -
#99
Een lot XIXe eeuws Frans en Brussels porselein, bestaande uit een paar vazen met handgeschilderde decors, (Eén hersteld) en twee tazza’s met bloemendecors. een theeserviesje, schoteltjes, enz.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 € -
#17
Een groot lot reeds geassembleerde en gebruikte dioramagebouwen op verschillende schalen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 € -
#114Pe. De. (Pieter Dienes)
Een oude koffiemolen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cm -
#77
Een rood marmeren inktstel. Zonder recipiënten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. b: 35 cm