#130Val Saint LambertEen vintage kristalglazen asbak met blauw in de massa, onderaan gemerkt. En een Boheems bolglazen vaas met floraal en geometrisch decor.
A vintage crystal glass ashtray with blue swirls, marked at the bottom. And a Bohemian spherical glass vase with floral and geometric decoration.No longer availableOnline onlyDim. 7 & 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#258Een lot van vier kepies van verschillende Britse guards.
#237Een lot van vier kogels waarvan twee met (lege)huls. Messing en metaal. 20ste eeuw.
A lot of four bullets, two with (empty) casings. Brass and metal. 20th century.No longer availableOnline onlyDim. +- 9 cmEstimate: € 40 / 50 -
#199Een porseleinen groep van 2 kraanvogels. Porcelanas Miguel Requenas. Eén poot afgebroken (maar aanwezig). Gelijmde poten bij de andere vogel.
One of 2 Chinese porcelain vases with figurative and floral decor. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 36 & 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#42Een antieke toneelkijker, gemerkt ‘Roland - Opticien - Anvers. Met zijn originele lederen etui.
An antique opera glass, marked 'Roland - Optician - Antwerp'. With its original leather case.No longer availableOnline onlyDim. 6 x 11 x 5 cm (etui)Estimate: € 10 / 20 -
#23Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
#202Een koffie- en theestel in verzilverd metaal, gemerkt Oneida U.S.A..Toegevoegd een verzilverd metale dienblad.
A coffee and tea set in silver-plated metal, marked Oneida U.S.A.Includes a silver-plated metal tray.No longer availableOnline onlyDim. h 27Estimate: € 40 / 60 -
#123Een Balinees houten gesculpteerd beeld.
A Balinese wooden carved sculpture.No longer availableOnline onlyDim. 35,5 cmEstimate: € 20 / 40