Een sterling zilveren ketting met hartvormige hanger bezet met 2 briljantjes.

A sterling silver chain with heart-shaped pendant set with 2 brilliant-cut diamonds.
Dim. 9,38 g
SKU: 2810250450.
Auction day: 29 October 2025 19:00
Catalogue #450
Estimate: € 100 / 150

  • #378
    Jeffersonn & Smith, London

    Een messingen patrijspoort, voorzien van een klok en gemonteerd op een houten paneel. Wijzerplaat gemerkt.

    A brass porthole, equipped with a clock and mounted on a wooden panel. Dial marked.
    Dim. Tot. Ø 39 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #218

    Een 19e eeuwse Russisch-orthodoxe icoon, met de afbeeldingen van vier heiligen.

    A 19th-century Russian Orthodox icon, depicting four saints.
    Dim. 36/31 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #211
    Rosenthal “Versace”

    Rijkelijk gedecoreerde porseleinen stukken: een kopje en schoteltje, een dekselpot en onderschaal en een obelisk.

    Richly decorated porcelain pieces: a cup and saucer, a lidded pot and underplate, and an obelisk.
    Estimate: € 80 / 120
  • #575

    Een XL Duitse geglazuurd keramische schenkkan, onderaan gemerkt HK Handgemalt.

    An XL German glazed ceramic jug, marked HK Handgemalt at the bottom.
    Dim. h 59 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #217

    Een sierkruik van polychroom porselein en verguld koper. Romantische versiering in de geest van Sèvres.

    A decorative jug made of polychrome porcelain and gilded copper. Romantic decoration in the style of Sèvres.
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #55

    Dim. 102 x 122 x 61 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #545
    Indo-Bidjar

    Een Oosterse loper van wol. Handgeknoopt.

    An Oriental wool runner. Hand-knotted.
    Dim. 190 x 70 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #227
    Verituri Arte

    Een grote bronzen vide-poche, in de vorm van een blad eindigend in een hand met polychrome vruchten. Gemerkt en genummerd 58/500.

    A large bronze vide-poche, in the shape of a leaf ending in a hand with polychrome fruits. Marked and numbered 58/500.
    Dim. 24 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #523

    Avalokiteśvara Bodhisattva, Boeddha met 10 gezichten en duizend armen. Een gepatinneerd bronzen beeldje.

    Avalokitesvara Bodhisattva, Buddha with 10 faces and a thousand arms. A patinated bronze statue.
    Dim. Hoogte 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #372
    Cecilia Vanderbeek
    Period: 1932 - 1999

    ‘Naaktstudies’, gewassen inkt op papier. Een set van twee tekeningen naar model. Getekend; C. Vanderbeek.

    'Nude studies', ink wash on paper. A set of two drawings from life model. Signed; C. Vanderbeek.
    Dim. 49/38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #410

    Een halssnoer met bijpassende slavenarmband van amber.

    A necklace with matching amber slave bracelet.
    Estimate: € 40 / 60
  • #491

    “Jongen met fruitmand”, een betonnen tuinbeeld.

    "Young boy with fruit basket", a concrete garden statue.
    Dim. h 75 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00