Other lots in this auction
-
#300Mont Blanc GermanyEen zilveren armband in originele doos. 925‰. Gemerkt en genummerd: ZL 410.
A silver bracelet in original box. 925‰. Marked and nombered: ZL 410.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#262F. Tsjs...Period: 1962‘De Kyrov op de Volga’, olieverf op paneel. Onleesbaar getekend en gedateerd 1962..
‘The Kyrov on the Volga’, oil on panel. Indecipherably signed.No longer availableDim. 36/50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#560Een 18 kt wit- en geelgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 0,40 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18k white and yellow gold ring set with a central sapphire of approximately 0.40 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 4,39 gEstimate: € 700 / 800 -
#454Hubert De VriesPeriod: 1899 - 1979“Strandzicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
"Seaside View," a painting, oil on canvas, signed.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#153Een bronzen beeld op sokkel van zwarte marmer met bronzen fries: Mercurius naar Jean Boulogne. Staf manco.
A bronze statue on a pedestal of black marble with a bronze frieze: Mercury by Jean Boulogne. Staff missing.No longer availableDim. h 107 cmEstimate: € 400 / 600 -
#522Frans Masereel‘l’Aigle de Distelmonde’, een monochrome ets. Getekend binnen de plaat; Frans Masereel. De ets is gemaakt voor de Contes d’Horace Van Offel, een bibliofiele uitgave met 22 kortverhalen van de auteur Horace Van Offel (Antwerpen, 1878-1944) uitgegeven door de “Editions des artistes” in Brussel in 1935.
‘l’Aigle de Distelmonde’, a monochrome etching. Signed within the plate; Frans Masereel. The etching was created for the Contes d’Horace Van Offel, a bibliophile edition with 22 short stories by the author Horace Van Offel (Antwerp, 1878-1944) published by the “Editions des artistes” in Brussels in 1935.No longer availableDim. 19/14 cmEstimate: € 120 / 200 -
#198Een paar vergulde bronzen kandelaars, vegetaal van vorm en gedragen door putti. Op elektriciteit.
A pair of gilded bronze candlesticks, vegetal in shape and supported by putti. Electrified.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#355Een staande klok in massief eikenhouten kast.
A standing clock in solid oak case.No longer availableDim. 230 x 52 x 30 cmEstimate: € 50 / 75 -
#592‘Meisjesportret’, olieverf op paneel. In de stijl van de jaren 50, onleesbaar getekend.
'Portrait of a Girl', oil on panel. In the style of the 1950s, artist signature illegible.No longer availableDim. 40/30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#159Een 19de eeuwse aardewerken vaas met handgeschilderd romantisch decor. Slijtage en schade onderaan. Minieme verfschade en oude herstellingen.
A 19th century earthenware vase with hand-painted romantic decor. Wear and damage at the bottom. Minimal paint damage and old repairs.No longer availableDim. h 78 cmEstimate: € 220 / 260 -
#372Cecilia VanderbeekPeriod: 1932 - 1999‘Naaktstudies’, gewassen inkt op papier. Een set van twee tekeningen naar model. Getekend; C. Vanderbeek.
'Nude studies', ink wash on paper. A set of two drawings from life model. Signed; C. Vanderbeek.No longer availableDim. 49/38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#180Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,70 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with white and black diamonds totaling 0.70 ct.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 700 / 800

