Other lots in this auction
-
#617
Twee Afrikaanse beelden van gebeeldhouwd hout.
Deux statues africaines en bois sculpté.No longer availableDim. h: 46 & 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#9
Een beeldje van een meisje met mand en een groepje van twee putti van meerkleurig Spaans porselein. We voegen er een groep van een bejaard koppel van meerkleurig biscuit van Capodimonte aan toe. Allen gemerkt onderaan.
Une figurine d'une jeune fille avec un panier et un groupe de deux putti en porcelaine espagnole multicolore. Nous ajoutons un groupe d'un couple âgé de biscuit Capodimonte multicolore. Tous marqués en bas.No longer availableDim. h: 16 - 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#134
“Damesportret”. Doek. XIXde eeuw.
Portrait de femme . Toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 66 x 53 cmEstimate: € 200 / 300 -
#559Jan CobbaertPeriod: 1909-1995
“Personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Personnages . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 36 cmEstimate: € 350 / 500 -
#174
Een grote schoorsteenspiegel van verguld en deels witgepatineerd hout met bladermotieven in de omlijsting en de kroon versierd met een siervaas, geflankeerd door draken.
Grand trumeau en bois doré partiellement patiné blanc avec motifs de feuilles et coiffé d’une vasque flanquée de dragons.No longer availableDim. 180 x 84 cmEstimate: € 240 / 280 -
#594
Een paar Perzische taferelen op papier met tekst op de achterkant.
Paire de dessins persans sur papier avec texte au verso.No longer availableDim. 19 x 10 & 15 x 12 cmEstimate: € 100 / 150 -
#471
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een landschap en met tekst op de achterkant.
Un vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un paysage et avec texte au dos.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#128
“Hakende jonge vrouw”. Een bronzen beeld. Met Parijse bronsgarantie stempel.
Jeune femme crochetant . Une statue en bronze. Avec cachet de garantie bronze parisien.No longer availableDim. h: 35,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#335Swarovski
Een halssnoer van wit metaal bezet met geslepen kristal. In oorspronkelijke doos en met certificaat.
Un collier en métal blanc serti de cristal taillé. Dans la boîte d'origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#180
Een 14 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Une bague en or blanc 14 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,20 ct. Et de saphirs d'un poids combiné de + - 0,80 ct.No longer availableDim. 8,68 gEstimate: € 650 / 750 -
#319Val St. Lambert
Een vaas van geslepen, blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt. Genummerd 300 en gemonogrammeerd ‘d.v.’.
Un vase en cristal doublé bleu taillé. Marqué en bas. Numéroté 300 et monogrammé d.v. .No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#347
Een glazen fruitschaal met plaasteren trompe l’oeil fruit.
Un bol à fruits en verre avec de faux fruits en plâtre.No longer availableDim. Ø 37 cmEstimate: € 50 / 60