Other lots in this auction
-
#604“Beukentakje”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
Brindille de hêtre . Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 26 x 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#322Een pendule, gedragen door een allegorisch vrouwenbeeld van brons. Recent werk.
Une pendule de cheminée, portée par une statue allégorique en bronze d'une femme. Travail récent.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#527Een deels gepatineerde bronzen Boeddha.
Un Bouddha en bronze partiellement patiné.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100 / 140 -
#683Groot wijwatervat van gedreven geel koper, versierd met acanthus.
Grand récipient d'eau bénite en cuivre ciselé, décoré d'acanthe.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#236Een eikenhouten commode met drie gebeeldhouwde laden. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XVI.
Commode en chêne à trois tiroirs sculptés. France, époque Louis XVI.No longer availableDim. 104 x 132 x 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#369“Femme dans le jardin”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Femme dans le jardin . Huile sur toile. Signée illisiblement.No longer availableDim. 16 x 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#649Frans MinnaertPeriod: 1929 - 2011“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 9/35 buiten de plaat.
Composition . Une lithographie. Signée et numérotée 9/35 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 33,5 x 42,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#345Een groot lot fantasiejuwelen. Waaronder kettingen, armbanden, horloges en manchetknopen.
Un lot de bijoux fantaisie. Y compris des colliers, des bracelets, des montres et des boutons de manchette.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#207“Napoleon”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Emile Guillemin.
Napoléon . Une statue en bronze sur un socle en marbre noir d'après une œuvre d'Emile Guillemin.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#165Een paar wit en geelgouden oorbellen 18 K bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,64 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,64 ct.No longer availableDim. 2,38 gEstimate: € 500 / 600 -
#293Goebel, Germany“Boy with toothache”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 217.
Garçon avec mal de dents . Une figurine en biscuit multicolore de la série M. I. Hummel. Marquée en bas. N ° 217.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 60 / 70 -
#235Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,07 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,07 ct.No longer availableDim. 2,97 gEstimate: € 280 / 350

