Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Sterlingzilveren kandelaar. Eén arm beschadigd. 411 gram Bruto. (Bodemplaatje verzilverd).

Een Sterlingzilveren kandelaar. Eén arm beschadigd. 411 gram Bruto. (Bodemplaatje verzilverd).

Un chandelier en argent sterling. Un bras endommagé. 411 grammes Brut. (Plaque inférieure plaquée argent).
Dim. h: 17 cm
SKU: 0202210097.
Auction day: 2 February 2021 19:00
Catalogue #97
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #191
    Maurice Constant Favre
    Period: 1875 - 1915

    “Le Chant de la Fileuse”. Een bronzen beeld met donker patina. Gesigneerd.

    Le Chant de la Fileuse . Une statue en bronze à patine sombre. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 1100 / 1300
  • #460

    24 zilveren munten van diverse landen “Conservation”. 14 x Ag 925/1000 en 10 x 500/1000. Met enkele certificaten. Costa Rica, Indonesië, Maleisië, Mauritius, Mongolië, Nepal, Pakistan, Sudan, Tanzanië, Thailand, Venezuela, Zaire (1974, 1975, 1976).

    24 pièces en argent de divers pays Conservation . 14 x Ag 925/1000 et 10 x 500/1000. Avec quelques certificats. Costa Rica, Indonésie, Malaisie, Maurice, Mongolie, Népal, Pakistan , Soudan, Tanzanie, Thaïlande, Venezuela, Zaïre (1974, 1975, 1976).
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #81
    Val St. Lambert - Studio Cristal

    Een vaasje van roze kristal met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt en genummerd ‘MS 113’. Gebruikssporen in de voet.

    Un vase en cristal rose à décor multicolore. Marqué et numéroté MS 113 en bas. Signes d'usure sur la base.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #178
    Guérin

    Een vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een decor van reigers. Onderaan gemerkt.

    Un vase en grès émaillé multicolore à décor de hérons. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #271
    Capodimonte

    “Koets met vierspan”. Een grote groep van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt. Kleine beschadigingen aan de bloempjes.

    Voiture à quatre chevaux . Un grand groupe de porcelaine multicolore et dorée. Marqué en bas. Petits dégâts aux fleurs.
    No longer available
    Dim. l: 76 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #571

    Een schijf van een agaatgeode.

    Une tranche d'une géode d'agate.
    No longer available
    Dim. 27 x 46 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #274

    Een langgerekte porseleinen vaas met een verguld decor van een adelaar op kobaltblauwe fond. Zonder merk.

    Un vase allongé en porcelaine à décor doré d'un aigle sur fond bleu cobalt. Sans marque.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #336

    Twee verschillende armstoelen, waarbij één in renaissancestijl met getorste stijlen en met liggende leeuwen in de armsteunen.

    Deux différents fauteuils dont un de style renaissance aux montants torsadés et aux accoudoirs ornés de lions couchés.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #496

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.

    Un tapis en laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 200 x 131 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #108
    Cartier, Paris

    Een zijden foulard.

    Un foulard en soie.
    No longer available
    Dim. 86 x 86 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #146

    Mahoniehouten Lodewijk XVI commode in Adamstijl. Drie laden en met grijsmarmeren blad. XIXde eeuw.

    Commode Louis XVI en acajou de style Adam. Trois tiroirs et plateau en marbre gris. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 90 x 125 x 63 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #27

    Een lot van drie tinnen klisteerspuiten met houten handvatten.

    Un lot de trois seringues à lavement en étain avec des poignées en bois.
    No longer available
    Dim. l: 45 - 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2021

De veiling is volledig - 702 loten. Bezichtiging van de goederen is mogelijk op vrijdag 29/01 van 14h tot 17h en op zaterdag 30/01 van 11h tot 17h - STRIKT OP AFSPRAAK
Er kan opnieuw binnengebracht worden voor de volgende veiling van 9 en 10 maart (en de wijnveiling van 16 maart) vanaf 8 februari - enkel op afspraak.

2 February 2021 19:00
3 February 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More