#518Een Chinees porseleinen zalfpot met logo van de V.O.C. Onderaan gemerkt.
#272Brombeek“Japans landschap”. Pastel op papier”. Gesigneerd op de verso.
#681Kleine barokke vijzel van gedreven messing, versierd met personages rond bloemenvazen
Petit mortier baroque en laiton martelé à décor de personnages autour de vases à fleursNo longer availableDim. H. 9 cmEstimate: € 30 / 50 -
#406Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#327Serie van vier sierzwaarden met koperen handvaten. Slijtage.
#607Een bronzen varken met bel. Aziatisch werk.
#257Een compositie met een opgezette vechtende mangoest en cobra. Slijtage aan de buik van de cobra.
Une composition avec une mangouste de combat et un cobra en peluche. Usure sur le ventre du cobra.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120 / 150 -
#612Een opgezette egelvis.
Un diodon empaillé.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 50 / 60 -
Theatre Player . Un okimono en ivoire finement sculpté avec une face tournante. Signé en bas.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 100 / 120