• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een stervormige spiegel in een gesculpteerde houten kader, met polychrome beschildering.

A star-shaped mirror in a carved wooden frame, with polychrome painting.
Dim. 81/81 cm
SKU: 2511250545.
Category: Spiegel.
Auction day: 26 November 2025 19:00
Catalogue #545
Estimate: € 40 / 60

  • #104

    Een spiegel ingewerkt in een massief houten Indisch deurpaneel met groenblauwe polychromie.

    A mirror integrated in a solid wood Indian door panel with green-blue polychromy.
    Dim. 152 x 88 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #547
    Dimart
    Period: jaren 80

    Een Dimart spiegeldienblad, met 24 karaat vergulde delen. Vintage jaren 80, in nieuwstaat.

    A Dimart mirrored tray, with 24 carat gold-plated parts. Vintage 1980s, in mint condition.
    Dim. 32/54 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #592

    Een klassieke spiegel in goudkleurige kader.

    A classic mirror in a gold-colored frame.
    Dim. 77/62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #399

    Een spiegel in vergulde kader, gemerkt DeKnudt.

    A mirror in a gilded frame, marked DeKnudt.
    Dim. 98 x 71 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #262

    Een rechthoekige spiegel in een goudkleurige kader.

    A rectangular mirror in a gold-colored frame.
    Dim. 61/48 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #41

    Een oude decoratieve stolp met een rijkelijk versierd stoeltje. Van metaal en beschilderde spiegeltjes gedecoreerd met bloemen en een goudkleurige spreeuw.

    An old decorative cloche with an ornately decorated chair. Made of metal and decorated with painted mirrors depicting flowers and a gold-colored starling.
    Dim. Hoogte 48 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #188

    Zeven zilveren servetringen, waarvan 5 gemerkt 800, 1 gemerkt 925 en 1 niet gemerkt. Met een gezamenlijk brutogewicht van 195 gram.

    Seven silver napkin rings, 5 marked 800, 1 marked 925, and 1 unmarked. With a total gross weight of 195 grams.
    Dim. 195 gram
    Estimate: € 120 / 150
  • #74

    ‘Stilleven met fazant’, olieverf op doek. Getekend A. Salneuve, mars 67. Herdoekt.

    'Still Life with Pheasant', oil on canvas. Signed A. Salneuve, March 67. Re-lined.
    Dim. 66/55 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #327

    Een lot van drie decoratieve Afrikaanse maskers, van geglazuurd aardewerk. 1 Masker heeft een bakfout in de vorm van een barst.

    A lot of three decorative African masks, made of glazed pottery. One mask has a baking flaw in the form of a crack.
    Dim. Hoogte 24-35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #400

    Een 18 kt witgouden halssnoer bezet met 10 briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,99 ct. H SI2 en 13 diamanten 8 kant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,39 ct. H SI 2.

    An 18 kt white gold necklace set with 10 brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.99 ct, H SI2, and 13 octagonal-cut diamonds totaling approximately 0.39 ct, H SI2.
    Dim. 68,18 g
    Estimate: € 5000 / 5500
  • #569

    Een lot van 6 fetisjbeeldjes uit been, Afrikaanse oorsprong.

    A lot of 6 fetish figurines made of bone, African origin.
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #120

    Een 18 kt witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,81 ct. SI2 IJK.

    An 18 kt white gold pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.81 ct. SI2 IJK.
    Dim. 3,36 g
    Estimate: € 700 / 900
  • #524
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Léonide Massine danst’, olieverf op paneel. Getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    ‘Léonide Massine dancing’, oil on panel. Signed L. Sebregts. Sebregts studied at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 80/65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #48

    Een zilveren sigarettendoosje. Gemerkt 835. Met een brutogewicht van 100 gram.

    A silver cigarette case. Marked 835. With a gross weight of 100 grams.
    Dim. 8/10 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #378

    Een bronzen kinderhoofdje met gieterijstempel.

    A bronze child's head with foundry stamp.
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #43
    Wiskemann

    Een verzilverd metalen koffie- en theeset op dienblad, art-deco, gemerkt Wiskemann.

    A silver-plated metal coffee and tea set on tray, art-deco style, marked Wiskemann.
    Dim. h 20. cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #249
    Loëwe Opta

    Een vintage Loewe Opta radio. R11 line 2001, space age design (1971).

    A vintage Loewe Opta radio. R11 line 2001, space age design (1971).
    Dim. H 18, B 52 cm
    Estimate: € 50 / 75

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00