Een Steyr LP-10 luchtdrukpistool in koffer. Met extra gastank, een setje gereedschap en loodjes.
Steyr

A Steyr LP-10 air pistol in case. With extra gas tank, a set of tools, and pellets.
Dim. 4.5 mm
SKU: 2608250163.
Categories: Speelgoed, wapens.
Auction day: 26 August 2025 19:00
Catalogue #163
Estimate: € 400 / 600

  • #12

    4 zilveren munten, 10 Deutsche Mark, Olympische Spiele, München, 26.8-10.9 1972.

    A lot of 4 silver coins, 10 Deutsche Mark, Olympic Games, Munich, 26.8-10.9 1972.
    Dim. Ø 32 mm
    Estimate: € 40 / 60
  • #547
    Alps

    “Pijprokende schoenpoetser”, een vintage speelgoedpanda op batterijen, blik, stof en pluche, gemerkt: ALPS, Made In Japan, werking onbekend. Circa 1950.

    "Pipe-smoking shoe polisher", a vintage battery-operated toy panda, tin, fabric, and plush, marked: ALPS, Made In Japan, operation unknown. Circa 1950.
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #632

    Een oude Franse bajonet, model 1886.

    An old French bayonet, model 1886.
    Dim. l 64 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #607

    Een Indonesische Kris met schede uit hout en metaal en gedamasceerd lemmet.

    An Indonesian Kris with sheath made of wood and metal and a blade made of damascus steel.
    Dim. l 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #198

    Een zesschots revolver voor penvuursysteem, kaliber 9mm, met houten kolf. Met een werkend spanmechaniek. Vervaardigd 2e helft 19e eeuw.

    A six-shot revolver for pinfire system, caliber 9mm, with wooden stock. Featuring a functioning cocking mechanism. Manufactured in the second half of the 19th century.
    Dim. Lengte 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #183

    Een 19e eeuws hagelgeweer voor randvuurmunitie. Met inscriptie; Louis Vives Y Comp. A Barcelona.

    A 19th-century pinfire shotgun. Inscription reads: Louis Vives Y Comp. A Barcelona.
    Dim. Lengte 122 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #509
    Siku Metall 1:87

    Een lot van 9 dozen die-cast landbouwvoertuigen en toebehoren. Nrs. 1812, 1840, 1848, 1851, 1856, 1858, 1861, 1864 en 6284.

    A lot of 9 boxes of die-cast agricultural vehicles and accessories. Numbers 1812, 1840, 1848, 1851, 1856, 1858, 1861, 1864, and 6284.
    Estimate: € 50 / 75
  • #158
    Mre. Imp. De St. Etienne

    Een Frans percussiepistool bestemd voor de cavalerie en marine. Model 1822, vermoedelijk geproduceerd medio 19e eeuw. Dit pistool is gemaakt als percussiepistool en is geen ombouw van een vuursteenslot.

    A French percussion pistol intended for cavalry and navy use. Model 1822, likely made in the mid-19th century. This pistol was created as a percussion pistol and is not a conversion from a flintlock.
    Dim. L: 35 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #173
    Walther

    Een Walther lg300xt luchtkarabijn in koffer. Deze karabijn heeft een energie van 15.48 Joule, kaliber 4.5mm, met een enkelschots mechanisme.

    A Walther lg300xt air rifle in case. This rifle has an energy of 15.48 Joules, 4.5mm caliber, with a single-shot mechanism.
    Dim. 4.5 mm
    Estimate: € 400 / 600
  • #458

    Twee Afrikaanse wapens, bestaande uit een ceremoniële dolk en een Konda machette.

    A lot of two African weapons, consisting of a ceremonial dagger and a Konda machete.
    Dim. Lengte 47 en 51 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #188

    Een zesschots revolver voor penvuursysteem, met houten kolf. Met een werkend spanmechaniek. Gemerkt met Luikse fabrieksmerken. Vervaardigd ca. 1890.

    A six-shot revolver for pinfire system, with wooden stock. With a functional cocking mechanism. Marked with Liege factory marks. Made around 1890.
    Dim. Lengte 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #181

    Een Hongaarse M32 officierendolk van de luchtmacht. Gemerkt; Kozák Antal 491.

    A Hungarian M32 Air Force officer dagger. Marked; Kozak Antal 491.
    Dim. Lengte 37 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #37

    Steiff knuffel, ‘Niki Lauda the rat’, nr. 998881. Een formule 1 piloot in rode overall met pet.

    Steiff plush toy, 'Niki Lauda the rat', no. 998881. A formula 1 pilot in red overalls with cap.
    Dim. H:40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #191

    Een antiek militair percussiegeweer. Österreichische Waffenfabriksgesellschaft.

    An antique military percussion gun. Österreichische Waffenfabriksgesellschaft.
    Dim. Lengte 134 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #548

    “Bellenblazer”, een vintage speelgoed aap op batterijen, blik, stof en pluche, gemerkt: Made In Japan, werking onbekend. Circa 1950.

    "Bubble blower", a vintage battery-operated toy monkey, tin, fabric, and plush, marked: Made In Japan, operation unknown. Circa 1950.
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #218
    Simon & Halbig

    Een antieke pop met bewegende ogen, gemerkt Germany Simon & Halbig #4. Biscuit hoofdje met echt haar. In goede staat. Toegevoegd een doosje met kledij. Circa 1900.

    An antique doll with moving eyes, marked Germany Simon & Halbig #4. Biscuit head with real hair. In good condition. Comes with a box of clothing. Circa 1900.
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #512
    Märklin HO

    Een lot van 17 goederenwagons, nrs. 48031, 42341, 47711, 48940, 48408, 48010, 4485, 44177, 44178, 44510, 44176, 44261, museum 2006 en 4 waarvan geen nummer op de doos.

    A lot of 17 goods wagons, numbers 48031, 42341, 47711, 48940, 48408, 48010, 4485, 44177, 44178, 44510, 44176, 44261, museum 2006, and 4 without number on the box.
    Estimate: € 80 / 120
  • #3

    Steiff knuffel, ‘Bernie’, nr. 078217. Een St. Bernard met houten tonnetje aan een rood lederen halsband.

    Steiff cuddly toy, ‘Bernie’, no. 078217. A St. Bernard with wooden barrel on a red leather collar.
    Dim. H 15, L 22 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #207
    American Flyer

    Dim. l 27 cm (wagon)
    Estimate: € 100 / 120
  • #542
    Marklin Ho

    Een Marklin startersset, HO spoor, nr 3203, in originele doos. Zonder transformator.

    A Marklin starter set, HO scale, no. 3203, in original box. Without transformer.
    Dim. 7 x 37 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #178

    Een antiek vestzakpistooltje, model Derringer.

    An antique vest pocket pistol, Derringer model.
    Dim. Lengte 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #203

    Een Belgische sabel, model 1850. Politie of Garde Civique-uitvoering van de sabel voor onderofficieren.

    A Belgian saber, model 1850. Police or Civic Guard version of the saber for non-commissioned officers.
    Dim. Lengte 95 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #551

    Een lot van 3 plastic vintage robots: Super Space Commander, Space Superman en een Star Command Starroid robot AM-radio. Made in Hong Kong, jaren 70.

    A lot of 3 plastic vintage robots: Super Space Commander, Space Superman, and a Star Command Starroid robot AM radio. Made in Hong Kong, 1970s.
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 80 / 120

  • #199

    Een geslepen spiegel, vergulde lijst met kuif.

    A cut mirror, gilded frame with crest.
    Dim. 169 x 89 cm
    Estimate: € 280 / 320
  • #133

    Een massief houten sculptuur van een kind dat een diepe schaal draagt. Aziatische makelij. Gebarsten aan de voet.

    A solid wooden sculpture of a child carrying a deep bowl. Asian origin. Cracked at the base.
    Dim. Hoogte 92, Ø 50 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #122
    Duverger

    “Huifkar in een landschap met een jachtgroep in de achtergrond”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Duverger.

    "Covered Wagon", a painting, oil on canvas, signed by Duverger.
    Dim. 90 x 140 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #19
    Theo Humblet
    Period: 1919-2006

    “De Grenadier”. Gravure. Gesigneerd, genummerd 2/10 en gedateerd 1986 buiten de plaat. Vochtsporen aan het onbedrukte gedeelte.

    "The Grenadier". Engraving. Signed, numbered 2/10, and dated 1986 outside the plate. Traces of humidity at the unprinted part
    Dim. 17 x 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #561

    Een set van 6 wijn-en 6 champagneglazen, van geslepen blauw kristal met een verguld randje.

    A set of 6 wine and 6 champagne glasses, made of faceted blue crystal with a gilded edge.
    Dim. Hoogte 18-24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #324
    J. Defrenne
    Period: 1926-1992

    ‘Een dorpszicht met brug’, olieverf op doek. Getekend J. Defrenne.

    'A village view with a bridge', oil on canvas. Signed J. Defrenne.
    Dim. 80/100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #224
    Felix Eyskens
    Period: 1882 - 1986

    “Hoevezicht”, een schilderij, olieverf op doek zonder lijst, gesigneerd F. Eyskens en gedateerd 1940.

    "Howevue", a painting, oil on canvas without frame, signed F. Eyskens and dated 1940.
    Dim. 90 x 100 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #74
    Gotthard Lundquist
    Period: 1908-1988

    "Pata La Vaca", Gran Canaria. A painting, oil on board. Signed and dated 1970 at the bottom, with inscription on the back.
    Dim. 121 x 151 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #362
    Barney De Krijger

    ‘Zonder titel’, kleurenlitho, getekend Barney de Krijger. Nr. 18 uit een oplage van 300.

    'Untitled', color lithograph, signed Barney de Krijger. No. 18 from an edition of 300.
    Dim. 45/45 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #55
    Swatch
    Period: 1992

    Swatch Sam Francis GZ123 polshorloge, speciale gelimiteerde uitgave in originele verpakking. Klein beetje schade aan de verpakking.

    Swatch Sam Francis GZ123 wristwatch, special limited edition in original packaging. Slight damage to the packaging.
    Dim. Ø 34 mm
    Estimate: € 120 / 150
  • #638

    “De wachtenden”, een keramisch beeld, gesigneerd.

    "The Waiters", a ceramic sculpture, signed.
    Dim. 28 x 32 x 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #394
    Mhara M. Tesiorna

    Een lot van zes schilderijen met dieren als thema, acryl op doek, getekend Mhara M. Tesiorna. Verschillende afmetingen van, 40/30 tot 70/50 cm. Met certificaat.

    A lot of six paintings with animals as the theme, acrylic on canvas, signed; Mhara M. Tesiorna. Various sizes, from 40/30 to 70/50 cm. With certificate.
    Dim. 70/50 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00