Similar lots by type
-
#190“De lezer”. Bronzen hoogreliëf. Duits werk omstreeks 1900.
”Le lecteur”. Un haut-relief en bronze. Travail allemand, +- 1900.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#194Een luchtertje met vijf lichtpunten. Omstreeks 1960.
Petit lustre des années 1960 à cinq lumières.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#208Twee houten wandrekjes.
Deux étagères en bois.No longer availableOnline onlyDim. b: 70 & 95 cmEstimate: € 25 / 35 -
#206Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.No longer availableOnline onlyDim. H. 97 cmEstimate: € 60 / 100 -
#120Een glazen punchbowl met zes cocktailglazen van Zwiesel.
Bol à punch et sic verres de Zwiesel.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#199Een halluchtertje met een glazen coupe met een landschapsdecor.
Lustre de vestibule à coupe en verre décorée d’un paysage.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#193Een klein messingen luchtertje met vier lichtpunten en versierd met paarse glazen bolletjes en kleurloze pendeloques.
Petit lustre en laiton à quatre lumières décoré de boules en verre colorées et de pendeloques incolores.No longer availableOnline onlyDim. h: 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#168Een dekselpot van meerkleurig Japans porselein met een handgeschilderd decor van bloemen. Restauratie over de hele lijn.
Pot couvert en porcelaine polychrome du Japon. Décor de fleurs peint à la main. Restauré.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 cmEstimate: € 30 / 40 -
#200Een zes-armige luchter van messing en Delfts aardewerk.
Lustre à six bras en laiton et faïence de Delft.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 12 -
#207Een bureaustoel in Lodewijk XVI-stijl met lederen bekleding.
Chaise de bureau de style Louis XVI recouverte de cuir.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#123Een antieke glazen stolp op houten voet.
Cloche en verre avec Vierge à l’Enfant.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#204Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.
Buffet en chêne ouvrant à deux portes et deux tiroirs.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 116 x 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#198Een rechthoekige salontafel. Blad opnieuw te patineren.
Table de salon rectangulaire. Usures.No longer availableOnline onlyDim. 111 x 51cmEstimate: € 10 / 15 -
#188Een barometer in houten kast.
Baromètre en bois sculpté.No longer availableOnline onlyDim. l: 94 cmEstimate: € 30 / 50 -
#197Een houten wheelback chair.
Wheelback chair.No longer availableOnline onlyDim. h: 104 cmEstimate: € 40 / 50 -
#192Een stoel met ronde rug en gedraaide spijlen en poten. (barst in de rug, maar niet structureel)
Chaise à dossier arrondie. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. h: 73 cmEstimate: € 5 / 10 -
#189Een houten magazinerekje met een gebogen hooivork.
Bac à magasines en bois avec fourche à foin incorporée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 x 24 cmEstimate: € 10 / 15 -
#118Een houten armband met ivoren plaatjes en koperen sluiting.
Bracelet en bois et ivoire, fermoir en cuivre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#201Een messingen luchter met vijf lichtarmen met glazen kappen.
Lustre en laiton à cinq lumières. Abat-jour en verre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#196Corby StatesmanEen elektrische broekenpers. Bevestigingsvijsjes kapstok te vervangen.
Presse à pantalons électrique. Vis à remplacer.No longer availableOnline onlyDim. h: 103 cmEstimate: € 30 / 50 -
#191Een houten kamerknecht.
Dressboy en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 100 cmEstimate: € 25 / 35 -
#122JouefEen oude elektrische autoracebaan.
Circuit de course électrique.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#173Een grote rieten mand met houtblokken.
Grande corbeille à bois ancienne en osier.No longer availableOnline onlyDim. 47 cm Ø 54 cmEstimate: € 30 / 40 -
#202Een halluchtertje met roze glazen kap.
Lustre de vestibule en verre rose.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 36 cmEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#104Een fractie gepetrifieerd hout.
Fraction de bois pétrifié.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 16 cmEstimate: € 30 / 40 -
#76Een lot verzilverd en wit metaal, bestaande uit een ovaal dienblad, een ijsemmer, een opwarmsetje voor een cognacglas en zes theeglazen.
Lot de métal argenté et métal blanc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#77Twee etuis met resp. een vierdelig en een tweedelig serveerbestek met zilveren handvatten, waarbij het tweede met vermeil.
Deux étuis, un avec un couvert de service en deux pièces, l’autre à un couvert de service en 4 pièces. Le premier avec vermeil.No longer availableOnline onlyDim. 63 x 51 cmEstimate: € 200 / 240 -
#116Een lotje Wedgwood, bestaande uit een dekseldoosje en twee schenkkannetjes. Onderaan gemerkt.
Lot de faïence de Wedgwood. Avec marque.No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#39“Stilleven met appels en appelsienen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux pommes et oranges” Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#21Een blauw en witte Delftse schenkkan en twee hoornvaasjes van Hollands aardewerk in Delftse stijl.
Verseuse en bleu de Delft et deux cornets en faïence hollandaise.No longer availableOnline onlyDim. h: 39 & 25 cmEstimate: € 20 / 25 -
#185JunghansEen schouwpendule in houten kast, versierd met sober inlegwerk.
Une pendule de cheminée, armoire en bois et sobre.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#72Tweekleurige glazen vaas met voetstuk.
Vase sur piédouche en verre bicolore.No longer availableOnline onlyDim. H. 38 cmEstimate: € 25 / 35 -
#183Twee grote diepe sierschotels en een schaal van meerkleurig Frans aardewerk. XVIIIe én XIXe eeuw.
Deux grands plats profonds et un plat en faïence de France polychrome. XVIIIème et XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 34 & 27 cmEstimate: € 120 / 180 -
#128Lot boeken. Genootschap voor Antwerpse Geschiedenis, “Antwerpen in de XVIde eeuw”. Ed. Mercurius 1975 (linnen band, genummerd 303/600). “Rockoxhuis Antwerpen”, Ed. KBC 2005. Schokkaert, “De Nationalestraat, geschiedenis van de Christelijke Arbeidersbeweging in Antwerpen en omstreken 1857-1988”. Ed. ACW/Kadoc 1989. Van Cauwenbergh/Corthuys, “Antwerpen 1946”. Roularta 2006. Dillen/Vandewynckel, “België in Oorlog, Toen en nu: Antwerpen”. Nrs 2 (2 x) en 4, Ed. De Krijger 2006. Schaups, “Brabo en de (..)
Lot de livres.No longer availableOnline onlyEstimate: € 200 / 240 -
#40“Boerin met kippen op het binnenerf”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1959.
“Fermière et poules dans une basse-cour”. Huile sur panneau. Signé et daté 1959.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 62 cmEstimate: € 60 / 100 -
#23Een opengewerkte design-fruitschaal van porselein met een zilverkleurig glazuur.
Coupe à fruits ajourée en porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 28 cmEstimate: € 20 / 25

