Een stoomgebogen wastafeltje met handdoekrekjes. Begin XXe eeuw. Zonder lampetkom.

Un lavabo courbé à vapeur avec porte-serviettes. Début du XXe siècle. Sans lavabo.
Online only
SKU: 2810200091.
Category: Meubel.
Auction day: 28 October 2020 22:00
Catalogue #91

  • #92

    Een nest of tables met getorste poten. Eén tafeltje manco, één licht beschadigd

    Un nid de tables aux pieds torsads. Une table manquante, une légèrement endommagée.
    Online only
    Dim. 54 x 45 cm

  • #1

    Een vossenschedel in kleine vitrine.

    Online only
    Dim. l: 14 cm
  • #40

    Een paar Mediterraanse havenzichten, olieverf op board. Beide gesigneerd (Minnigh + onleesbaar)

    Online only
    Dim. 20 x 27 & 24 x 33 cm
  • #69

    “Monnik met vogeltje”. Een houten beeldhouwwerk. Gemonogrammeerd.

    Moine avec oiseau . Une sculpture en bois. Monogrammée.
    Online only
    Dim. h: 40 cm
  • #73

    Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.

    Un lot de huit figurines de biscuits multicolores différentes.
    Online only
    Dim. h: 13 - 27 cm
  • #28

    “Hollands winterzicht met schaatsers”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.

    Online only
    Dim. 22 x 28 cm
  • #33

    “Personages”. Gouache op zijde. Chinees werk.

    Online only
    Dim. 26 x 10 cm
  • #48

    Een messingen lampenvoet.

    Pied de lampe en laiton.
    Online only
    Dim. h: 46 cm (z.k.)
    Estimate: € 30 / 40
  • #63
    Royal Doulton, England

    “Daffy Down Dilly”; “Lady Charmian”; “Lady Emily Rose” & “Biddy Penny Farthing”. Vier meerkleurige beeldjes van dames in jurken, waarbij één ballonnenverkoopster. Allen gemerkt onderaan.

    Daffy Down Dilly ; Lady Charmian ; Lady Emily Rose & Biddy Penny Farthing . Quatre figurines multicolores de dames en robes, un vendeur de ballons. Toutes marquées en bas.
    Online only
    Dim. h: 20 - 22 cm
  • #6

    Een paar tinnen kruisbeelden.

    Une paire de crucifix en étain.
    Online only
    Dim. h: 39 cm
  • #95

    Een goudkleurig porseleinen olifantje.

    Online only
    Dim. h: 22,5 cm
  • #53

    Een West-Duitse Rumtopf-pot van geglazuurd aardewerk.

    Rumtopf allemand en faïence.
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #19
    Moerenhout

    “Vrouwenportretten”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd.

    Online only
    Dim. 30 x 40 cm

Online-Only veiling van 28 oktober 2020

Op 28 Oktober wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu

On October 30th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

28 October 2020 22:00