Een stoomgebogen wastafeltje met handdoekrekjes. Begin XXe eeuw. Zonder lampetkom.

Un lavabo courbé à vapeur avec porte-serviettes. Début du XXe siècle. Sans lavabo.
Online only
SKU: 2810200091.
Category: Meubel.
Auction day: 28 October 2020 22:00
Catalogue #91

  • #92

    Een nest of tables met getorste poten. Eén tafeltje manco, één licht beschadigd

    Un nid de tables aux pieds torsads. Une table manquante, une légèrement endommagée.
    Online only
    Dim. 54 x 45 cm

  • #115

    Online only
  • #48

    Een messingen lampenvoet.

    Pied de lampe en laiton.
    Online only
    Dim. h: 46 cm (z.k.)
    Estimate: € 30 / 40
  • #59

    Een zeshoekige dekselvaas van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Un vase hexagonal avec couvercle en faïence de Delft multicolore. Marqué en bas.
    Online only
    Dim. h: 50 cm
  • #112

    Een groot lot varia.

    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #111

    Een groot lot varia waaronder borden, beeldjes, vazen en theetassen en ondertassen van eierschaal en een grote asbak. e.a.

    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #47

    Online only
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #102

    Een ronde messingen milieu-de-table.

    Online only
    Dim. Ø: 34 cm
  • #40

    Een paar Mediterraanse havenzichten, olieverf op board. Beide gesigneerd (Minnigh + onleesbaar)

    Online only
    Dim. 20 x 27 & 24 x 33 cm
  • #101
    M. Coppens
    Period: 18895-1975

    Mère et enfant . Bas-relief art déco en plâtre. Signé.
    Online only
    Dim. 32 x 32 cm
  • #2

    Een sigarettendoosje, ingelegd met diverse houtsoorten en been.

    Une boîte à cigarettes, incrustée de divers bois et os.
    Online only
    Dim. h: 10 cm
  • #97

    Een kleine messingen wierrookbrander.

    Online only
    Dim. h: 19 cm
  • #94

    Drie meerkleurig porseleinen pierrots.

    Online only
    Dim. h: 14; 20 & 29 cm

Online-Only veiling van 28 oktober 2020

Op 28 Oktober wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu

On October 30th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

28 October 2020 22:00