No longer availableOnline only -
#48Een messingen lampenvoet.
#59Een zeshoekige dekselvaas van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
#112Een groot lot varia.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#47“Jongen met bloemen”. Een beeld van gepolychromeerd aardewerk. Italiaans werk. Onderaan gemerkt.
“Garçon et fleurs”. Sculpture en faïence polychrome. Travail italien. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 51 cmEstimate: € 30 / 50 -
#102Een ronde messingen milieu-de-table.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 34 cm -
#40Een paar Mediterraanse havenzichten, olieverf op board. Beide gesigneerd (Minnigh + onleesbaar)
No longer availableOnline onlyDim. 20 x 27 & 24 x 33 cm -
#101M. CoppensPeriod: 18895-1975“Moeder en kind”. Een art deco bas-reliëf van plaaster. Gesigneerd.
Mère et enfant . Bas-relief art déco en plâtre. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 32 cm -
#2Een sigarettendoosje, ingelegd met diverse houtsoorten en been.
#97Een kleine messingen wierrookbrander.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cm -
#94Drie meerkleurig porseleinen pierrots.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14; 20 & 29 cm