#34A. Jacob
“Zicht op Venetië”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 19 x 27 cm -
#97
Een kleine messingen wierrookbrander.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 19 cm -
#11
Een reeks van twaalf XIX eeuwse tinnen schotels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. Ø 32 cm -
#70
Drie verschillende vazen van kleurloos kristal, waarbij één gemerkt van Val St. Lambert. Kleine randschilfers.
Trois vases en cristal incolore différents, dont un marqué Val St. Lambert. Petits éclats sur le bord.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 15, 20 & 31 cm -
#100
Een aardewerken siervaas in barokke stijl, gedecoreerd met scènes in reliëf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 43 cm -
#102
Een ronde messingen milieu-de-table.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 34 cm -
#53
Een West-Duitse Rumtopf-pot van geglazuurd aardewerk.
Rumtopf allemand en faïence.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 10 / 15 -
#87
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase à fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 60 x 50 cm -
#110
Een oude schoenspanner.
Un vieil embauchoir.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. l: 34 cm -
#83
Een mechanisch geknoopt wollen karpet.
Un tapis en laine noué mécaniquement.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#75
Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
Un lot de huit figurines de biscuits multicolores différentes.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 7 - 20 cm -
#96Canon
Zoom lens fd 70-150mm 1/45. In etui.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 20 cm