Other lots by 63268
#132Märklin 3091
Een BR-18.4 stoomlocomotief met getrokken tender van de Duitse spoorwegen voor spoortype HO. in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 50/60 -
#154Preiser miniaturfiguren 16326 & 16328
Twee sets met telkens 120 onbeschilderde miniatuurfiguren op schaal HO, waarbij één reeks met arbeiders, de andere met zittende personen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Estimate: € 15/20 -
#195Roco 44448
Twee bagagewagons van de Deutsche Reichsbahn. Schaal HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 15/20 -
#227Schmidt Modelbau B-1003
“Gebouwenreeks van rond de eeuwwisseling”. Een modelbouwkit op schaal HO. Compleet en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 15/20 -
#330Märklin 8019
“Mercedes 300 SL”. Een modelauto in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 52.00 €Estimate: € 20/30 -
#2
Een lot van twaalf slingers witte kerstverlichting met 50 lampjes en drie slingers met 20 lampjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Estimate: € 5/10 -
#123Lima 309056
Een zware 10-assige wagon met een transformatorlading van Philips. Spoortype HO. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20/25 -
#115Life-like Trains Proto 2000 Series 23022
Een GP7 Diesel-elektrolocomotief van Pannsylvania Railroad voor spoortype HO. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 50/60 -
#260Tamiya MM197
“M5A1”. Een modelbouwkit op schaal 1/35. Compleet en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Estimate: € 15/20 -
#300Woodland Scenics TK-24; TK-25 & TK-26
“Two big old trees”, “Three hardwood trees” & “Hedge row scene”. Drie modelbouwsets voor landschappen. Compleet en in originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Estimate: € 10/15 -
#187Roco 43520; 34522 & 34522
Drie open goederenwagons, waarbij twee van de Oostenrijkse spoorwegen. Smalspoortype HO-e. In originele dozen.
#59Brekina
Een lot van vijf modelauto’s op schaal HO:- Mercedes-Benz L319 bestelbus ‘Flensburger Brauereien’.- Volkswagen 1500 stationwagon ‘Einsatzleitung’.- Mercedes-Benz 190E station ‘Essen Feuerwehr’. - Peugeot 404 sedan.- BMW Dixi Berlina.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 15/20