#74Amilcare SantiniEen Ivorine beeld van de Griekse godin Hebe. Onderaan gesigneerd.
An Ivorine statue of the Greek goddess Hebe. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#242Een vintage embleem van was, vermoedelijk Oostenrijks-Hongaars.
A vintage wax emblem, possibly Austrian-Hungarian.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#169“Architecturaal abstract”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “Roll”.
"Architectural abstract". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom "Roll".No longer availableOnline onlyDim. 50,5 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#175“Huiskamertafereel”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Living room scene". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#183Een vintage Delftse handbeschilderde turquoise geglazuurd aardewerken vaas.
#15Een zamakken eekhoorn op arduinen sokkel.
#23Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
#188Een roodkleurig glazen vaas met zilvervlokken in de massa.
A red glass vase with silver flakes in the mass.No longer availableOnline onlyDim. 24 x Ø 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#237Coca ColaEen lot van 2 Coca-Cola ijsemmers.
A lot of 2 Coca-Cola ice buckets.No longer availableOnline onlyDim. 25.5 x 35 x 27 cmEstimate: € 10 / 20