#172
“San Vitale Ravenna”. Een schilderij, aquarel op papier.
"San Vitale Ravenna." A painting, watercolor on paper. -
#230
Een lot vintage Geobra Playmobil systems ‘70-’80. Diverse setjes gemengd.
A lot of vintage Geobra Playmobil systems from the '70s-'80s. Various mixed sets. -
#33Hergé
Een lot van 5 Franstalige Kuifje strips, hardcover.
A lot of 5 French-language Tintin comics, hardcover. -
#210
Een lot van 2 honden in bronskleurig metaal.
A pair of 2 dogs in bronze-colored metal. -
#148Sawyer’s Viewmaster, Oregon
#115Marti
Een paar houten schabben in W vorm. 1 grote, 1 kleine.
A pair of wooden shelves in W shape. 1 large, 1 small. -
#267
Een vintage verzilverde koffie-en theeset met melkkan en suikerpot, met houten heft. Onderaan gemerkt.
#243
#18P. Regout & Co, Maastricht
Een lot van 6 porseleinen borden met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A lot of 6 porcelain plates with floral decoration. Marked at the bottom. -
#25
‘Kuifje in Amerika’. Softcover, herdruk uit 1960.
'Tintin in America'. Softcover, reprint from 1960. -
#44Robbedoes
A lot of 36 vintage Spirou comics, 1948-1952. Some show moderate wear. -
#222