#536Een paar messingen neo-klassieke stoeltjes met rode fluwelen zit en rug.
A pair of brass neo-classical chairs with red velvet seat and back.No longer availableDim. h 100 cmEstimate: € 60 / 80 -
#440Een 18 kt witgouden art deco hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van+- 0,30 ct. en pareltjes.
An 18 kt white gold art deco pendant set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct. and pearls.No longer availableDim. 2,72 gEstimate: € 200 / 300 -
#56Een ronde massief houten tafel, barst in het blad.
#387Een massief houten beeld van een gehurkte man met een pijp en een Non La hoed.
A solid wooden sculpture of a crouching man with a pipe and a Non La hat.No longer availableDim. Hoogte 80 cmEstimate: € 120 / 180 -
#334‘Vissersboten aan de rede’, olieverf op doek. Een postimpressionistisch werk, getekend Decoene M.
'Fishing Boats at Anchor', oil on canvas. A post-impressionist piece, signed Decoene M.No longer availableDim. 50/40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#29Een Lloyd Loom stoel met datering: Mar. 37.
#99Leon LommaertPeriod: 1904 - 1978‘Zicht op de Schelde’, olieverf op doek. Getekend L. Lommaert (Borgerhout 1904 - Antwerpen 1978). Met twee kleine herstellingen aan het doek. Leon Lommaert was een leerling van Ludovic Janssen en Isidore Opsomer.
'View of the Scheldt', oil on canvas. Signed L. Lommaert (Borgerhout 1904 - Antwerp 1978). With two small repairs on the canvas. Leon Lommaert was a student of Ludovic Janssen and Isidore Opsomer.No longer availableDim. 42/53 cmEstimate: € 100 / 150 -
#272‘Kerkinterieur’, een aquarel in gedempte tonen. Onleesbaar getekend.
'Church Interior', a watercolor in muted tones. Indistinctly signed.No longer availableDim. 53/33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#141Een gepolychromeerd houten beeld van de jonge Jezus met kruis op een bol met draak.
A polychrome wooden statue of the young Jesus with a cross on a globe with a dragon.No longer availableDim. h 94 cmEstimate: € 200 / 300 -
#223SansuiEen vintage quadrophonic versterker, Sansui QR 4500, te reviseren, antenne hangt los, één schuifknop ontbreekt en 2 eindtrappen te vervangen. Met originele handleiding.
A vintage quadrophonic amplifier, Sansui QR 4500, needs refurbishing, loose antenna, one slider knob missing, and 2 power amplifiers to be replaced. Comes with original manual.No longer availableDim. 18 x 53 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#482Alfons Van MeirvennePeriod: 1932 - ....“Hibou”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd 2000.
"Hibou", a painting, oil on panel, signed and dated 2000.No longer availableDim. 22 x 19 cmEstimate: € 80 / 120