#591Een urnevormige vaas van Booms glas met een decor van antilopen.
#463Een bolvormige art-deco hanglamp van opaline glas.
#234Josée Melsen‘Twee tijgers’, ‘een hert’, ‘een jachtluipaard’ en ‘twee arenden’. Vier schilderijen met wilde dieren als onderwerp, olieverf op doek. Getekend ‘J. Melsen’.
#32René EngelenPeriod: 1897 - 1971“Aan de stijger”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd en gedateerd 1924.
#547DimartPeriod: jaren 80Een Dimart spiegeldienblad, met 24 karaat vergulde delen. Vintage jaren 80, in nieuwstaat.
#445Een handgeknoopt Oosters tapijt.
A hand-knotted oriental rug.No longer availableDim. 335x247 cmEstimate: € 200 / 250 -
#444Kuyten‘Landschap met kerk’, een studie in olieverf op papier. Getekend H. Kuyten.
#194Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Strandjutters met paard en kar’, olieverf op doek. Getekend.
#95Vijf verschillende zilveren ringen bezet met fantasiestenen. 925‰.
Five different silver rings set with fantasy stones. 925‰.No longer availableDim. 19,10 gEstimate: € 25 / 45 -
Selmer USAEen set van 2 Chinese vazen in cloisoné, bloemen op een zwarte achtergrond. Op houten sokkeltjes.
A set of 2 Chinese cloisonné vases, flowers on a black background. On wooden bases.No longer availableDim. h 16 x Ø 14 cmEstimate: € 30 / 50 -
A square vintage coffee table, brass, glass, and plexiglass, marked Pierre Vandel.No longer availableDim. 50 x 58 x 58 cmEstimate: € 60 / 80