#187BBC
Een kristalontvanger in houten kast. ‘Approved by the Post Master General’. Omstreeks 1923.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 19 cmEstimate: € 120 / 140 -
#136Märklin
Een lot van acht verschillende personenwagons van de Duitse spoorwegen, waarbij een restauratiewagen en een bagagewagon in originele doos. Gebruikssporen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 42.00 € -
#57Emerson
Een kunststof radio. Jaren ‘60.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 16 cmEstimate: € 100 / 120 -
#51Zenith
Een oude radio in bakelieten kast.
No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. h: 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#85Philips
Een bakelieten radio. Type BF183U. 1949.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#48HECO
Een ronde luidspreker in bakelieten kast.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. Ø: 17 cmEstimate: € 100 / 140 -
#163Radialva
Een radio in bakelieten kast. Type AS 53. Bouwjaar 1952.
No longer availableOnline onlyActive bid: 24.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#93Emerson
Een oude radio in bakelieten kast. Type 126/199. Bouwjaar 1936(?).
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 120 / 140 -
#152Märklin
Een lot van drie verschillende locomotieven van de Duitse spoorwegen, bestaande uit een elektrische goederenlocomotief, een stoomlocomotief en een motorstel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 46.00 € -
#213Philips
Een oude radio in bakelieten kast. Type 616L. Jaren ‘30.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#50Philips
Een kunststof radio. Model Nicolette, 1961.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 10 cm -
#62MBLE
Een versterker en tuner in geperforeerde metalen kast. Omstreeks 1963.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €