#243Louis Belen“Herenportret”. Aquarel op papier.
”Portrait d’homme”. Aquarelle sur papier.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#293Een reclamespiegel van Chivas Regal.
#279Een klein meubeltje met legplank en twee laden en versierd met ingelegd biesje.
#146Een recente sierschotel en een terrine van Chinees porselein met een meerkleurig decor van pauwen en bloemen. Onderaan gemerkt.
Un plat décoratif récent et une soupière en porcelaine chinoise à décor multicolore de paons et de fleurs. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#238“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
#210Een grote metalen kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
#94Zestien metalen gordijnstokhangers.
#79Frank Mortelmans“Boekenberg”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Montagne de livres”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#20Val St. LambertEen lampenvoet van roze kristal. Onderaan gemerkt.
#199Een vaasje en een theepotje van koper.
#47Drie ovale plaquettes van been en hoorn met historische voorstellingen in kleine koperen lijstjes. XIX eeuws.
Trois petites plaquettes en os et corne représentations historique en cadrements en cuivre.No longer availableOnline onlyDim. 3 maal 4,5 x 5,5 cmEstimate: € 240 / 300