#71
Een lot van zeven blikken dozen met afbeeldingen van leden van de Belgische Koninklijke familie.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 8 x 11 - 23 x 31 cm -
#152
Drie verschillende halssnoeren van zilver waarvan één bezet met een grijze parel gemerkt achteraan en één bezet met kralen van groene agaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 59.00 €Estimate: € 60 / 100 -
#55
No longer availableOnline only -
#79A. Roels
“Mediterraan stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 80 x 60 cm -
#39Märklin 2855
Een goederenlocomotief van de Duitse spoorwegen met zes ketelwagens van ‘Eva’ op schaal HO. Nieuwstaat, werkend en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 89.00 €Estimate: € 80 / 100 -
#49Märklin 3080 & 3090
Een diersellocomotief en een stoomlocomotief van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Bespeeld. In werkende staat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Estimate: € 40 / 50 -
#41Märklin 2865
Een personentrein van de voormalige Deutsche Reischsbahn Gesellschaft op schaal HO, bestaande uit een tenderlocomotief en drie Würtembergse personenrijtuigen. Nieuwstaat en werkend. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 87.00 €Estimate: € 90 / 110 -
#161
Zes verschillende halssnoeren van verzilverd metaal bezet met hangers.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 50 / 100 -
#69
Een houten etui met twee paar stalen eetstokjes met leggers.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 11 x 27 cm -
#46Märklin 4161 & 4253
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Estimate: € 45 / 55 -
#91
“Rust tijdens de vlucht naar Egypte”. Reproductie naar Gerard David. Mooi ingelijst.
No longer availableOnline onlyDim. 24 x 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#56
Een antiek gietijzeren strijkijzer met houten handvat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 16 x 18 x 10 cm