#1De WildeEen aardewerken beeldje in de vorm van een spelende jongen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cm -
#106Twee reproducties met zeilschepen. Naar Montague Dawson en K.A. Griffin.
#148Vier korte en drie lange halssnoeren bezet met verschillende kleuren halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#16Een gepolychromeerd plaasteren Boeddhabeeld.
No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cm -
#163Een gelakt houten juwelendoos een decor van vogels.
No longer availableOnline onlyDim. 6 x 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#90“Surrealistisch zicht in de ruimte”. Airbrush op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 45 x 29 cm -
No longer availableOnline onlyDim. h: 18 & 4 cm -
#130Twee verschillende halssnoeren en twee armbanden waarvan één slavenarmband van ivoor.
No longer availableOnline onlyDim. l: 30 en 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#4Een meisjesbuste van rozegepatineerd plaaster. Achteraan gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cm -
#27Een lot varia, bestaande uit drie reisklokjes (één met los voetje), drie verschillende doosjes en een lederen tasje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 11 cm -
#5Een bel van meerkleurig aardewerk van Rouen in de vorm van een vrouw in traditionele klederdracht. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cm -
#44Märklin 3075Een diesellocomotief van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Gebruikt. In werkende staat.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60