Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een taartschaal van glas en een stolp met vergulsel. (schilfers onderschaal).

Een taartschaal van glas en een stolp met vergulsel. (schilfers onderschaal).

Plat à gâteaux en verre et cloche (petit éclat).
Online only
Dim. 8,5 x 28,5 cm en 16 x 21,5 cm
SKU: 2608200117.
Auction day: 26 August 2020 20:00
Catalogue #117
Estimate: € 10 / 20
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #145

    Een knobbelvaas en een wijwatervaatje van meerkleurig Delfts aardewerk. Beide gerestaureerd. XIXe eeuw.

    Un vase à nodule et un bénitier en faïence de Delft polychrome. Restaurations. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 & 44 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #150

    Een messingen klokstel in Napoleon III- stijl, bestaande uit een pendule en twee vierarmige kandelaars. Beschadiging.

    Une garniture de cheminée en style Napoléon III, comprenant une pendule et deux candélabres à quatre bras. Dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #125

    Lot boeken, overwegend m.b.t. steden en landen. Vermeersch, “Brugge”, Ed. Masereelfonds 2002. “America, bruid van de zon”. Ed. KMSK/Imschoot 1991. “Steden van België”, Ed Artis-Historia 1982 (4 delen). En andere.

    Lot de livres.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 60
  • #157

    Een lot van vijf oude kartonnen reclameplaten, waarbij twee van ‘Astra roll-film’ en drie van ‘Satrap’.

    Un lot de cinq affiches publicitaires en carton, dont deux de ‘Astra roll-film’ et trois de ‘Satrap’.
    No longer available
    Online only
    Dim. 16 x 21 & 30 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #138

    Een achthoekige schotel van Chinees porselein met een blauw op wit landschapsdecor. Letsels aan de rand.

    Un plat hexagonal en porcelaine de Chine avec un décor de paysage bleu et blanc. Dégâts à la bordure.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38 x 29 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #142

    Een verzameling schelpen uit Florida. Eiland Sanibel. Met begeleidend boekje.

    Collection de coquilles de la Floride, Ile de Sanibal. Accompagnée d’un livre explicatif.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 70
  • #164

    Een vijfdelig toiletstelletje van groen glas. Een stop manco.

    Une garniture de toilette en verre vert. Un bouchon manquant.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 3 - 21 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #56
    Julien Severin

    “Plattelandszicht”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Vue de campagne”. Eau forte. Signée hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 10 x 13 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #106

    Een Japans bronzen vaasje, versierd met een bloem in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.

    Petit vase japonais en bronze.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #39

    “Stilleven met appels en appelsienen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux pommes et oranges” Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #196
    Corby Statesman

    Een elektrische broekenpers. Bevestigingsvijsjes kapstok te vervangen.

    Presse à pantalons électrique. Vis à remplacer.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 103 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #14

    Een geslepen kleurloos glazen punchbowl met elf kopjes. Zonder lepel.

    Bol à punch en verre incolore. Avec 11 tasses, sans louche.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 30 & 8 cm
    Estimate: € 20 / 40
View all auction items ›

Online-Only veiling van 26 augustus 2020

Op 26 augustus wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On August 26th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

26 August 2020 20:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2020 20:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More