#111Een polychrome Art-Deco cache-pot gemerkt Bergen.
A polychrome Art Deco cache-pot marked Bergen.No longer availableOnline onlyDim. h 21 Ø 15 cmEstimate: € 15 / 20 -
#266Daniel à AndenneEen pijp met een meerschuimen kop in de vorm van Koningin Elisabeth, steel van bewerkt hoorn.
A pipe with a meerschaum head in the shape of Queen Elisabeth, carved horn handle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 100 -
#17Twee kandelaars uit speksteen, tin en kunstbrons. Vemoedelijk ‘30.
#260Een fantasie halssnoer bezet met halfedelstenen.
#136Een antieke messingen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
#58Een paar verguld kunstbrons gesculpteerde fazanten.
A pair of gilded art bronze sculpted faisants.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 40 -
#117Een glazen dekselvaasje met metalen deksel. Versierd met bloemendecor.
A glass lidded vase with a metal lid. Decorated with floral design.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#320Vijf diverse pijpen van pijpaarde. Eén gemerkt met label van Goedewagen, één van Scouflaire.
#234Een halssnoer bezet met 11 rijen schijfjes van parelmoer.
#239Een smeedijzeren staande lamp.
#62P. Regout & Co, MaastrichtEen vaas met deksel van blauw en wit porselein met een decor naar Japans voorbeeld. Onderaan gemerkt.
A vase and cover in blue and white porcelaine woth a decoration after a Japanese example. Marked underneath.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 50