Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een tabakspot van blauw en wit aardewerk met messingen deksel. Onderaan gemerkt Goedewaagen.
Een tabakspot van blauw en wit aardewerk met messingen deksel. Onderaan gemerkt Goedewaagen.

Een tabakspot van blauw en wit aardewerk met messingen deksel. Onderaan gemerkt Goedewaagen.

A tobacco jar made of blue and white earthenware with a brass lid. Marked Goedewaagen at the bottom.
Online only
Dim. H. 22 cm
SKU: 2901240167.
Auction day: 29 January 2024 22:00
Catalogue #167
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #210

    Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.

    A lot of luxury perfume samples from various brands including: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace, and others.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #175
    Jack Daniels

    “Jack Daniels No7 Guitar Case Edition”. Een Tennessee Whiskey, 700 ml, met gitaarkistje en bottle stopper.

    "Jack Daniels No7 Guitar Case Edition". A Tennessee Whiskey, 700 ml, with guitar case and bottle stopper.
    No longer available
    Online only
    Dim. 12,5 x 32cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #23
    A. Camos, Valauris

    Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een vis. Haarscheur.

    An earthenware decorative dish with a multi-coloured decor of a fish. Hairline crack.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #188

    Een wandlicht met koperen montuur, een knobbelvaasje en een schotel met landschap van blauw en wit aardewerk naar Delfts voorbeeld.

    A wall light with a copper frame, a bulbous vase, and a dish with a blue and white landscape made of Delft-inspired earthenware.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #194

    Een lot van 10 koperen items, bestaande uit ketels, lantaarn, schotel, potten, kandelaar, etc.

    A lot of 10 copper items, consisting of kettles, lantern, dish, pots, candlestick, etc.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #251
    Moustier

    Een siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.

    Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 22,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #114
    National Panasonic

    “Panapet”. Een vintage design radio. Onderaan gemerkt.

    "Panapet". A vintage design radio. Marked at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. 11cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #145

    Een vaas van Chinees porselein met olifanten als handvatten en versierd met diverse figuren.

    Un vase en porcelaine de Chine à anses en forme d'éléphants et décoré de diverses figures.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #177

    Een balustervaas van meerkleurig Canton porselein.

    Vase balustre en porcelaine de Canton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #220
    Ernst Karstens Keramik
    Period: 1960 - 1970

    Een keramieken cachepot met voet. Gemerkt.

    Un cache-pot en céramique avec pied. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 97 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #86

    Een verguld koperen tafellamp in de stijl van Louis XV uit de helft van de vorige eeuw.

    A gilded copper table lamp in the style of Louis XV from the mid-20th century.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #236

    Een grote kruik van monochroom creamware, in reliëf versierd met imitatie duigwerk. Engeland, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de rand.

    Une grande cruche de creamware monochrome, décorée en relief d'imitation de douves. Angleterre, XIXème siècle. Marqué en bas. Petit éclat en bordure.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 32 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Online-Only Varia van 29 Januari 2024

Op Maandag 29 januari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday January 29th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

29 January 2024 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2024 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More