#259Een Mediterraan schotelverwarmer in aardewerk .
#105Val Saint-LambertEen vintage design kristallen vaasje, onderaan gemerkt.
#34Een Chinese dekselvaas.
#12Een set van 2 Afrikaanse hoofden in houtsnijwerk met koperen versiering.
#134Een grote kleurloos kristallen coupe, Boheems.
#44Een lot van 3 glazen karaffen met gebolde stolp.
#8Val Saint LambertEen kristallen vaas, Val Saint Lambert, kleurloos en roze in de massa, draagt een monogram en een kroon, meerdere kleine schilferschades.
#119Een paar koperen kandelaars.
#38Een lot van 4 kruisbeelden.
#81Een lot van 6 Japans Imari porseleinen borden met divers decor.
#254Mouzin Lecat Boch Frères KeramisEen lot blauw-wit porselein bestaande uit 2 borden gemerkt Mouzin Lecat & Cie - Nimy en terrine gemerkt Boch Frères Keramis 1855.
A lot of blue and white porcelain consisting of 2 plates marked Mouzin Lecat & Cie - Nimy, and a tureen marked Boch Frères Keramis 1855.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 24 cmH: 16 cmEstimate: € 40 / 60