Other lots in this auction
-
#148Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met figuren en florale details in het decor.
A Chinese porcelain vase, famille rose, with figures and floral details in the decoration.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 20cmEstimate: € 40 / 60 -
#130Een albasten buste van een meisje.
An alabaster bust of a girl.No longer availableOnline onlyDim. h 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#152Een lot divers archeologische bodemvondsten.
A lot of various archeological ground finds.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#161Een koperen beslagen kan met enkele deuken.
A copper jug with some dents.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20 -
#191Een gepolijste pijpenkop in imitatie van gevlekt mahoniehout.
A polished pipe bowl imitating mottled mahogany.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#236Een grote kruik van monochroom creamware, in reliëf versierd met imitatie duigwerk. Engeland, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de rand.
Une grande cruche de creamware monochrome, décorée en relief d'imitation de douves. Angleterre, XIXème siècle. Marqué en bas. Petit éclat en bordure.No longer availableOnline onlyDim. H. 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#31Een lot van 3 oude smeedijzeren fotokaders.
A lot of 3 old wrought iron photo frames.No longer availableOnline onlyDim. h 49 x b 37 cmEstimate: € 30 / 40 -
#246T. G. Green & Co.“Old Canterbury”. Een Engels aardewerken schenkkan. Kleine schilfer aan de tuit.
"Vieux Cantorbéry". Une verseuse en faïence anglaise. Petit éclat au bec.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 40 -
#224Een metalen tafellamp.
A metal table lamp.No longer availableOnline onlyDim. 75 x 38cmEstimate: € 20 / 25 -
#97Evert van Uitert e.a. “Vincent van Gogh, schilderijen”. En Johannes van der Wolk e.a. “Vincent van Gogh, tekeningen”. Beide Ed. Mercatorfonds 1990. Twee volumes in één huls. Goede staat.
Evert van Uitert et al. "Vincent van Gogh, paintings". And Johannes van der Wolk et al. "Vincent van Gogh, drawings". Both Ed. Mercatorfonds 1990. Two volumes in one slipcase. Good condition.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#165Een serie van zes glazen versierd met koudgeschilderde decors. Engeland, einde XIXde eeuw.
A set of six glasses decorated with cold-painted designs. England, late 19th century.No longer availableOnline onlyDim. H. 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#247Een lot van 5 kristallen schalen en vaas.
A lot of 5 crystal bowls and vase.No longer availableOnline onlyDim. H: 5-23 cmEstimate: € 25 / 50


