Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een tabakspot van blauw en wit aardewerk met messingen deksel. Onderaan gemerkt Goedewaagen.
Een tabakspot van blauw en wit aardewerk met messingen deksel. Onderaan gemerkt Goedewaagen.

Een tabakspot van blauw en wit aardewerk met messingen deksel. Onderaan gemerkt Goedewaagen.

A tobacco jar made of blue and white earthenware with a brass lid. Marked Goedewaagen at the bottom.
Online only
Dim. H. 22 cm
SKU: 2901240167.
Auction day: 29 January 2024 22:00
Catalogue #167
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #185

    Een Chinese Satsuma vaas, meerkleurig met vergulde handvaten, floraal decor en vogels versierd. Onderaan gemerkt.

    A Chinese Satsuma vase, multicolored with gilded handles, adorned with floral decor and birds. Marked at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. 59cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #115

    Een antieke koperen bedpan met Adam en Eva tafereel in het reliëf.

    An antique copper bedpan with a relief depicting Adam and Eve.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 40
  • #201
    Capo di Monte

    Een porseleinen beeldje van een jonge dame met een vogel. Capo Di Monte.

    A porcelain figurine of a young lady with a bird. Capo Di Monte.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #56

    Een gipsen beeld van een jonge dame, ca 1950, in het midden hersteld.

    A plaster sculpture of a young lady, ca. 1950, repaired in the middle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #125
    Capodimonte

    Een Capodimonte porseleinen beeldje van een landloper op een bankje. Restauratieschade thv het bankje.

    Capodimonte porcelain figurine of a vagrant on a bench. Restoration damage at the bench.
    No longer available
    Online only
    Dim. 21cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #119

    Een paar koperen kandelaars.

    A pair of copper candlesticks.
    No longer available
    Online only
    Dim. 18cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #58

    Een lunchbox met lederen gespen. Chinees werk.

    A lunchbox with leather buckles. Chinese work.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #86

    Een verguld koperen tafellamp in de stijl van Louis XV uit de helft van de vorige eeuw.

    A gilded copper table lamp in the style of Louis XV from the mid-20th century.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #199

    Een gevarieerd lot bestaande uit: een zwarte W. Germany vaas, een blauw porseleinen vaasje, een roze opaline vaasje, een kobaltblauwe bonbonniere, een speldenhouder, een oud boekje, een speculoosplankje en een biscuit wijwatervat met de beeltenis van een engel waarvan de vingers van 1 hand afgebroken zijn.

    A mixed lot consisting of: a black W. Germany vase, a blue porcelain vase, a pink opaline vase, a cobalt blue bonbonniere, a pin cushion, an old booklet, a speculoos baking mold, and a bisque holy water font featuring an angel with broken fingers on one hand.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 30 cm (wijwatervat)
    Estimate: € 20 / 30
  • #139

    Een uit glaspasta meerkleurige vaas met gesculpteerde lijnen op houten voet. Enkele plaquettes van duifjes op bevestigd.

    A multi-colored glass paste vase with sculpted lines on a wooden base. Attached are a few plaques with doves.
    No longer available
    Online only
    Dim. 58cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #57
    Capo di Monte

    Een set van 2 kunststof beelden voorstellend een jongen en een meisje. G. Armani, Capo Di Monte.

    A set of 2 plastic sculptures depicting a boy and a girl. G. Armani, Capo Di Monte.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #69

    Dansende struisvogel.

    Dancing ostrich.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Online-Only Varia van 29 Januari 2024

Op Maandag 29 januari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday January 29th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

29 January 2024 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2024 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More