Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een tabakspot van blauw en wit aardewerk met messingen deksel. Onderaan gemerkt Goedewaagen.
Een tabakspot van blauw en wit aardewerk met messingen deksel. Onderaan gemerkt Goedewaagen.

Een tabakspot van blauw en wit aardewerk met messingen deksel. Onderaan gemerkt Goedewaagen.

A tobacco jar made of blue and white earthenware with a brass lid. Marked Goedewaagen at the bottom.
Online only
Dim. H. 22 cm
SKU: 2901240167.
Auction day: 29 January 2024 22:00
Catalogue #167
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #100

    Een houten beeld van een hurkend personage. Afrikaans werk.

    A wooden sculpture of a crouching figure. African artwork.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 37 cm
    Estimate: € 409 / 60
  • #287
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “Clown”. Een plaasteren reliëf met goudkleurig patina. Op acht exemplaren.

    "Clown". A plaster relief with gold-coloured patina. On eight copies.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #114
    National Panasonic

    “Panapet”. Een vintage design radio. Onderaan gemerkt.

    "Panapet". A vintage design radio. Marked at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. 11cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #93

    Een biscuit beeldje met de melkboerin en haar hondenkar. Kleine letsels. Niet gemerkt.

    A biscuit figurine of the milkmaid and her dog cart. Small damages. Not marked.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #193
    Gallia (Christofle) Wiskemann

    Een lot van 5 verzilverde schalen waaronder Gallia, Wiskemann e.a..

    A lot of 5 silver-plated bowls including Gallia, Wiskemann, and others.
    No longer available
    Online only
    Dim. 56 x 37 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #220
    Ernst Karstens Keramik
    Period: 1960 - 1970

    Een keramieken cachepot met voet. Gemerkt.

    Un cache-pot en céramique avec pied. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 97 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #235

    Vier diverse schalen en asbakken van kristal, groen, blauw en kleurloos. De grootste gemerkt van Val St-Lambert.

    Quatre bols et cendriers divers en cristal, vert, bleu et incolore. Le plus grand avec marque du Val St-Lambert.
    No longer available
    Online only
    Dim. 12 à 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #35
    Capo di Monte

    Een Capodimonte beeldje van een jongen en een meisje aan een hek met puppy’s.

    A Capodimonte figurine of a boy and a girl at a fence with puppies.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 26 x 13 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #140

    Een gevarieerd lot van verzilverde en inox serviesdelen bestaande uit: 6 schalen, 1 terrine, 1 sauskom, 2 koffiefilters/tassen, 1 kandelaar, 7 kleine schaaltjes en kommetjes, 1 theezeefje, 1 asbakje, 1 lepel, 1vaasje, 1 glazen vaas (beschadigd) en een setje van 10 glazen kaarsvetopvangers.

    A varied lot of silver-plated and stainless steel tableware consisting of: 6 bowls, 1 tureen, 1 gravy boat, 2 coffee filters/cups, 1 candlestick, 7 small bowls and dishes, 1 tea strainer, 1 ashtray, 1 spoon, 1 vase, 1 glass vase (damaged), and a set of 10 glass candle wax catchers.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #104

    Een houten vitrinehangkastje, 2 deurs en 2 schabben.

    A wooden display hanging cabinet, 2 doors and 2 shelves.
    No longer available
    Online only
    Dim. 52 x 58 x 14cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #132

    Een set van twee 19e eeuwse rood koperen kandelaars.

    A set of two 19th-century red copper candlesticks.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #62

    Een houten Braziliaans dienblad ingelegd met vlindervleugels, als wanddecoratie.

    A wooden Brazilian tray inlaid with butterfly wings, as wall decoration.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 43cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Online-Only Varia van 29 Januari 2024

Op Maandag 29 januari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday January 29th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

29 January 2024 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2024 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More