Similar lots by type
-
#630
Een lot van acht kleine klokjes in diverse uitvoeringen en materialen? Enkele slingers manco.
Lot de huit petites pendules différentes. Quelques balanciers manquent.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#366Junghans
Een staande klok van gesculpteerd eikenhout. Jaren ‘30. Compleet met drie gewichten en slinger.
Horloge de vestibule en chêne sculpté des années 30. Complète avec poids et balancier.No longer availableDim. h: 200 cmEstimate: € 150/200 -
#762
Een regulateur met gebeeldhouwd houten kast, bovenaan getooid met een steigerend paardje.
Régulateur en bois sculpté surmonté d’un cheval caracolant.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 30/50 -
#690
Een staande klok van gesculpteerd eikenhout . Tijdperk Régence. Compleet met slinger en gewichten.
Horloge de vestibule en chêne sculpté d’époque Régence. Complète avec poids et balancier.No longer availableEstimate: € 240/360 -
#620
Zes koekoeksklokjes van meerkleurig hout met een ingewerkt thermometertje. Enkele slingers manco.
Lot de six horloges à coucou en bois polychrome pourvues d’un petit thermomètre. Différents styles et exécutions. Quelques balanciers manque.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#606
Een pendule van arduin en grijs marmer versierd met bronzen monturen een handgeschilderde porseleinen plaquette en bekroond met een bronzen olifant. In werkende staat en sleutel aanwezig.
Pendule en pierre de taille et marbre gris décorée de bronzes et une plaquette en porcelaine peinte à la main et surmontée d’un éléphant en bronze. En état de marche avec clé.No longer availableEstimate: € 260/280 -
#590Lyra
Een regulateur van gesculpteerd notenhout. Laat XIXe eeuw.
Régulateur en noyer sculpté. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 25/40 -
#605
Twee kleine comtoiseklokjes van meerkleurig hout en twee kleine regulateurtjes van kunststof. Eén slinger ontbreekt.
Deux petites pendules murales dite comtoises en bois polychrome et deux petits régulateurs en plastique. Un balancier manque.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#600
Een Friese staartklok met een handgeschilderd decor op een koperen wijzerplaat. Werkende staat.
Pendule murale frisonne dite “staartklok”. Décor peint à la main et cadran en cuivre. En état de marche.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 200/240 -
#705
Een koperen lantaarnklok met slinger en gewichten. XIXe eeuw.
Pendule murale dite lantaarnklok en laiton. Avec poids et balancier. XIXe Siècle.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100/120 -
#610
Een lot van zes koekoeksklokjes van meerkleurig hout, waarvan vier met een slinger in de vorm van een schommelend meisje. Enkele slingers manco.
Lot de six horloges à coucou en bois polychrome, dont quatre avec un balancier en forme d’une petite fille sur une balançoire. Quelques balanciers manquent.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#625
Een lot van zes verschillende klokjes van meerkleurig hout, waarvan twee in de vorm van een hond, één in de vorm van een kabouter, één in de vorm van een konijn en twee in de vorm van harlekijntjes.
Lot de six horloges en bois polychrome, dont deux en forme de chien, une en forme de nain, une en forme de lapin et deux en forme d’arlequin.No longer availableEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#417François Nicolas Martinet
“Spatule, couleur de rose, de Cayenne”, “La petite Hirondelle de Mer”, “La Caille”, “Râle brun des Philippines”. Vier lijsten met handgekleurde gravures met voorstelling van vogels. XVIIIe eeuw.
“Spatule, couleur de rose, de Cayenne”, “La petite Hirondelle de Mer”, “La Caille”, “Râle brun des Philippines”. Quatre cadres aux gravures peintes à la main représentant des oiseaux. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 25,5 x 21 cmEstimate: € 200/240 -
#411
Een Chinese dekselvaas van blauw en wit porselein met bloemendecor en een Fo-hond op het deksel.
Vase couvert en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et avec un chien de Pho sur le couvercle.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100/140 -
#746
Een staander van gesculpteerd hout met twee tussenbladen.
Piédestal en bois sculpté avec deux tablettes d’entretoise.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#721
Een likeurstelletje van paars glas met handgeschilderd bloemendecor, bestaande uit een karaf en zes glaasjes.
Garniture à liqueur en verre pourpre à décor de fleurs peint à la main comprenant six verres et une carafe.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#723
Een kom van Canton porselein met decor van personages, bloemen en vlinders. XIXde eeuw.
Grande coupe en porcelaine de Canton décorée de personnages, de fleurs et de papillons. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 400/600 -
#26
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 205 x 100 cmEstimate: € 50/80 -
#674Gies CosynsPeriod: 1920 - 1997
“Landschap in de Vlaamse Ardennen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1955.
“Paysage aux Ardennes Flamandes”. Huile sur toile. Signée et datée 1955.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 420/500 -
#430Eugène Laermans
“Les Pauvres Gens”. Litho. Gemonogrammeerd in de plaat.
“Les Pauvres Gens”. Litho. Monogrammée dans la planche.No longer availableDim. 29 x 19 cmEstimate: € 50/100 -
#308
Een paar aardewerken tegels met meerkleurige decors van traditionele Hollandse dames onder glazuur.
Paire de carreaux en faïence à décor polychrome sous couverte de femmes hollandaises.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#149Val St-Lambert e.a.
Een lot van 10 stuks geslepen kristal met asbak, drageoir, diverse vazen, een tafelbel enz. Overwegend gemerkt. Een aantal schilfers en beschadigingen.
Lot de 10 pièces en cristal taillé dont un cendrier, un drageoir, des vases divers, une sonnette etc. La plupart avec marque. Quelques éclats et dégâts.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#618
Een wandelstok voor dames van mirte in art-nouveaustijl met zilveren handvat in de vorm van een vrouwengelaat in een lelie.
Canne de dame en myrte de style art nouveau. Pommeau en argent en forme de visage de femme dans une fleur de lys. Vers 1880.No longer availableDim. L 95 cmEstimate: € 80/100 -
#112B. Lippinois
“Kruik met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cruche aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 40/50