Similar lots by type
-
#116LoyerEen oeil de boeuf wandklok van zwart hout en ingelegd met messing.
Pendule murale dite oeil de boeuf en bois noirci et incrusté de laiton.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#321Een wandklokje van zwart gelakt hout met een gedrukt landschapsdecor versierd. Duits werk. Omstreeks 1850.
Pendule murale en bois laqué noir à décor d’un paysage imprimé. Travail allemand vers 1850.No longer availableDim. H 45 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#23Een rechthoekige coupe en een asbak van kleurloos geslepen kristal. Het eerste met gesatineerd decor in de geest van Lalique, de tweede gemerkt Val St. Lambert.
Coupe rectangulaire et cendrier en cristal incolore. La première à décor satiné dans le goût de Lalique, le deuxième avec la marque de Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#306Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 395 x 290 cmEstimate: € 200 / 220 -
#425Azzaro en Verdi pour hommeTwee eau de parfums van 120 ml en 50 ml. We voegen er een aftershave lotion aan toe.
Deux eaux de parfum de 120 et de 50 ml. Nous ajoutons un lotion après-rasage.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#101Naturalistisch beeld van een stier. Brons met donker patina. Niet gesigneerd.
“Taureau”. Sculpture naturaliste en bronze à patine foncée. Sans signature.No longer availableDim. l: 29 cmEstimate: € 80 / 100 -
#837Vier stoelen van gesculpteerd eikenhout in Renaissancestijl. We voegen er twee stoelen in dezelfde stijl met afwijkende bekleding aan toe.
Quatre chaises en chêne sculpté de style renaissance. Nous ajoutons deux chaises du même style mais recouvertes différemment.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#80Een paar 18 karaats wit gouden ringen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Paire de bagues en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 9,13 gEstimate: € 200 / 300 -
#196Een vierdelig koffie- en theestel van 835‰ zilver met getorste ribben. Duitse keuren.
Garniture de café et de thé en argent 835‰ au côtes torses. Poinçons allemands.No longer availableDim. +/- 1665 gEstimate: € 750 / 850 -
#280“H. Johannes Chrisostomos”. Icoon in olieverf. Omstreeks 1900.
“St-Jean Chrisostomos”. Icône en huile sur panneau. Vers 1900.No longer availableDim. 40 x 29,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#410Van Cleef en Arpels en DunlopTwee aftershaves van 50 ml en 100 ml.
Deux après-rasage de 50 ml et de 100 ml.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#759Ch. Vermaillen (?)“Stilleven met brood en koffiepot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte au pain et à la cafetière. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#298Een bloemenvaasje van mondgeblazen glas met een handgeschilderd bloemendecor.
Vase en verre soufflé à décor de fleurs peintes à la main.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#135Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een camee.
Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif au camée.No longer availableDim. 21,70 gEstimate: € 350 / 450


