Similar lots by type
-
#685Ispahan
Perzisch tapijt van wol met een centraal medaillon en in lichtblauwe, beige en bruine tonen. Handgeknoopt.
Un tapis perse en laine avec un médaillon central dans les tons bleus, beiges et bruns. Noué main.No longer availableDim. 233 x 157 cmEstimate: € 300/500 -
#379Pelletier à Louhans
Een comtoiseklok van gedreven geel koper. Inclusief gewichten.
Comtoise en cuivre repoussé. Poids inclus.No longer availableEstimate: € 200/260 -
#507
Een paar slagtanden op messingen staander. Eerste helft XXste eeuw.
Paire de défenses dans une monture en laiton. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. 80 cm - 4 kgEstimate: € 200/300 -
#422
Een houten wandklok met beschilderde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Met stoeltje, slinger en gewicht.
Une horloge murale en bois avec un cadran peint au chiffres romains. Avec chaise, balancier et poids.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#412
Een ronde houten wandklok. Met slinger en gewichten.
Une horloge murale ronde en bois. Avec balancier et poids.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#268Leicester
Een hangklok van gefineerd wortelhout.
Pendule à suspendre en placage de ronce.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 140/200 -
#389Junghans
Een ronde wandklok in houten kast.
Pendule murale ronde en bois.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 60/70 -
#127
Een schouwpendule van verguld brons, bovenaan getooid met een fluitspeler. Tijdperk Louis-Philippe.
Pendule de cheminée en bronze doré, surmontée d’un joueur de flûte. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. Robert à St. DenisEstimate: € 240/360 -
#675Bidjar
Oosters tapijt van wol met een centraal geometrisch medaillon. Handgeknoopt.
Un tapis d’orient en laine avec un médaillon central géométrique. Noué main.No longer availableDim. 170 x 113 cmEstimate: € 300/500 -
#650L. Ruault
Een comtoiseklok van gedreven geel koper. Compleet met slinger, sleutel, gewichten en muurbevestiging.
Comtoise en cuivre jaune repoussé. Complète avec balancier, clé, poids et attachement au mur.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#237
Een wandklok met houten kast.
Pendule murale en bois.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 40/60 -
#491
Thaise sculptuur van exotisch hout met twee personages in een bos. Met tekst en handtekening in handschrift achteraan.
Sculpture Thaï en bois exotique représentant deux personnages dans le bois. Texte et signature au verso.No longer availableDim. 50 x 29 cmEstimate: € 30/50 -
#775J. B. Everaert à Bruxelles
Een antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule. Cadran en étain et laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200/300 -
#317Fohmid
Een recente kolompendule van verguld brons met zuiltjes van kunststof.
Pendule à colonnes récente en bronze doré à colonnettes en plastique.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40/50 -
#48
Een wandklokje in handbeschilderde houten kast en met twee zuiltjes naast de wijzerplaat. Compleet.
Pendulette murale en bois peint à la main et ornée de deux colonnettes flanquant le cadran. Complète.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/60 -
#211Val Saint-Lambert
Een garnituur van geslepen en veelkleurig kristal. Bestaande uit een karaf met stop en zes wijnglazen op hoge voet. Alle gemerkt.
Garniture en cristal taillé polychrome. Comprenant une carafe et son bouchon et six verres à vin sur pieds hauts. Chaque pièce marquée.No longer availableDim. H. 40,5 & 22 cmEstimate: € 300/400 -
#276Blaylock, Longtown.
Een staande klok in mahoniehouten kast. Het werk van geel koper met datumnotering. Gemerkt.
Horloge de vestibule en acajou. Mouvement en laiton, cadran en cuivre jaune à indication de la date. Avec marque.No longer availableDim. h: 224 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#782
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse tapijten van wol. Slijtage.
Deux tapis d’Orient en laine noués main. Usagés.No longer availableDim. 200 x 130 & 205 x 135 cmEstimate: € 50/70 -
#562
Een driedelig klokstel van koper en blauw en wit aardewerk, bestaande uit een pendule en twee kandelaars.
Garniture de cheminée trois pièces en cuivre et faïence bleue et blanche. Comprenant une pendule et deux candélabres.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 200/240 -
#241
Een coupe met zilveren rand en voet en van met de hand gegraveerd kristal. Franse keur.
Coupe en cristal gravé à la main au bord et base en argent. Poinçon français.No longer availableDim. H: 15 Ø 22,5 cmEstimate: € 150/180 -
#715
Een reeks van acht eikenhouten stoelen met een handgeschilderd decor van een balustervaas en plantenguirlandes in de rug.
Suite de huit chaises en chêne, dossiers à décor peint à la main d’un vase balustre et de guirlandes de plantes.No longer availableEstimate: € 500/800 -
#25
Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune et blanc 18 ct.No longer availableDim. 3,02 gEstimate: € 80/120 -
#286
Een mahoniehouten wandconsole in drie niveaus op wieltjes. Engels, XIXe eeuw.
Console en acajou à trois niveaux, sur roulettes. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. 104 x 83 x 40 cmEstimate: € 300/400 -
#108
Een vaas van Booms glas in zwart met vergulde motieven en een opmerkelijk decor van gele horizontale lijnen.
Vase en verre de Boom noir aux motifs dorés. Décor remarquable de traits horizontales jaunes.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50/80 -
#204Eugeen Van MieghemPeriod: 1875 - 1930
“Moeder Van Mieghem” Een houtskooltekening. Gemonogrammeerd.
“Mère Van Mieghem”. Dessin au fusain. Monogrammé.No longer availableDim. 20 x12,5 cmEstimate: € 600/800 -
#158
Een houten studiepop.
Modèle de dessinateur en bois.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 150/170 -
#156
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 364 x 256 cmEstimate: € 200/240 -
#457
“Chinese fluitspeler”. Een beeldje van gepolychromeerd en gesculpteerd steen.
“Joueur de flûte chinois”. Sculpture en pierre polychrome.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 25/40 -
#53
Drie flesjes van eau de Cologne van Guerlain in oplopende hoogtes.
Trois flacons d’eau de Cologne de Guerlain de tailles croissantes.No longer availableDim. h: 13 - 24 cmEstimate: € 60/80