#7Een lot van 12 vintage poppen met diverse types, kleding en grootte.
#166Een lot van 4 heiligenbeeldjes, Aziatisch en Afrikaans.
#207Een messing tafellamp met kap.
A lot of ten figures in polychrome plastic, biscuit and porcelain.No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#34Een recent penseelvaasje in porselein.
#37Een polyester helm met gelaat van een leeuw.
A polyester helmet with a lion's face.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 15 -
#194Een Afrikaanse ceremoniele dolk met houden heft.
#27Decant-AirEen decanteer set in originele doos, gemerkt “Decant-Air”.
#67Een boekenreeks getiteld Histoire de l’art.
A series of books entitled Histoire de l'art.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 15 -
#42SBSEen kleine verrekijker, gemerkt SBS met bijhorend tasje.
#148Een lot van 3 dolken met diverse afmeting en origine.
A lot of 3 daggers of various sizes and origins.No longer availableOnline onlyDim. 47cmEstimate: € 50 / 70