Similar lots by type
-
#241Een lot van 6 beeldjes in porselein en biscuit waaronder een koets, een rokende man op bot, een dame achter de piano, een jongen met een bootje, een bloemenmeisje en een Puti met manden en fluit.
No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#226Een lot van 8 borden waaronder Delfts blauw, Makkum, Maestricht en andere. 1 bord heeft haarlijnscheuren.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 30.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#223Een lot van Satsuma en Imari porselein bestaande uit een vaasje, een bord en 2 wierrookbranders.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 23.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#196Een lotje van 3 doosjes met verzilverde items, een doosje met 6 koffielepeltjes, een met 1 lepeltje en een met een schaaltje.
No longer availableOnline onlyDim. l 14 cmEstimate: € 5 / 10 -
#236“Jezus aan het kruis”. Een messing reliëf beeld onder convex glas in ovalen houten kader met gesculpteerd florale details.
No longer availableOnline onlyDim. 51 x 43cmEstimate: € 40 / 60 -
#238Een lot van 2 karaffen waarvan 1 in kristal met verzilverde rand en 1 in glas.
No longer availableOnline onlyDim. h 29.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#227Een lot van 2 aardewerken stukken, bestaande uit een mandje en een schenkkan met floraal decor.
No longer availableOnline onlyDim. 22,5cmEstimate: € 40 / 60 -
#237Een lot van 9 handgeslepen glazen, 8 wijnglazen en een borrelglas. Vroeg 20ste eeuws.
No longer availableOnline onlyDim. h 12 x Ø 8 cmEstimate: € 10 / 20 -
#249Een gevarieerd lot van 13 verzilverde items bestaande uit: 3 schalen, een stoffer en blik, een kandelaar, een theepot, een glas in een verzilverde voet, een melkkannetje en een voorraadpot waarvan de dop van het deksel ontbreekt.
No longer availableOnline onlyDim. h 19 cmEstimate: € 30 / 50 -
#246Een lot van 3 houten opbergkoffertjes met slotje, handvat en koperen strips belegd.
No longer availableOnline onlyDim. 40 x 16 x 30cm grootsteEstimate: € 40 / 80 -
#219Een vintage koperen, omgebouwde olielamp naar 2 lichtpunten met kap.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#233Een lot van 4 porselein en aardewerk vazen waaronder: een aardewerken schenkkan van Franse makelij, een faiènce dekselvaas, een aardewerken dekselvaas met bloemen en vogels in het decor en een porseleinen blauw-witte vaas met florale motieven.
No longer availableOnline onlyDim. h 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#239Een glazen wijnkoeler met verzilverde handvaten.
No longer availableOnline onlyDim. 25 x Ø29cmEstimate: € 40 / 60 -
#194Een vide-poche in biscuit met twee kindjes zittend op een rieten mand. Onderaan gemerkt en genummerd.
No longer availableOnline onlyDim. h 17 x l 26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#228Een vintage plaasteren beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.
No longer availableOnline onlyDim. h 38Estimate: € 20 / 30 -
#240Een vintage lot ‘for the ladies’, bestaande uit een zwart handtasje in kunstleder, een verzilverde juwelenhouder, een poederdoosje, een display-kastje met los deksel gevuld met oude karafdoppen en een klein portemonneetje vervaardigd uit een schelp.
No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#217Een lot van 2 tinnen kandelaars.
No longer availableOnline onlyDim. h 69 cmEstimate: € 20 / 30 -
#250Een gevarieerd lot van kleine verzilverde items bestaande uit: 10 beeldjes, 6 bestekleggertjes, 2 eierdopjes, 5 suiker- en gebaktangen, 1 notenkraker, 1 toasthouder, 2 theezeefjes, 1 taartschep, 4 vismesjes, 2 schaaltjes, 1 tas met ondertas, 1 kandelaar, 2 servetringen, 1 sigarettendoosje, 2 miniatuurvaasjes, 2 ringen en nog 12 snuisterijen.
No longer availableOnline onlyDim. h 14 cm -
#222Een lot van 2 vijzels met stamper in geel koper, toegevoegd een geel koperen kandelaar.
No longer availableOnline onlyDim. h 10 x Ø 10.5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#195Een lot van tafelgerei bestaande uit een sauskom met lepel van Oneida USA. en een taartschep en met 800 gemerkt op het handvat.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 19,5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#245Een vintage emaille broodtrommel.
No longer availableOnline onlyDim. 48 x 24 x 15cmEstimate: € 35 / 70 -
#224Een metalen tafellamp.
No longer availableOnline onlyDim. 75 x 38cm -
#218Een lot van 2 uit blik en metalen decoratieve motorfiets modellen.
No longer availableOnline onlyDim. 24 x 40cm -
#234Een afwerpstang, een deel van het gewei van een Edelhert.
No longer availableOnline onlyDim. 54cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#176Een veelkleurige Chinese craquelé bonbonnière met het decor van een draak en een krijger op het deksel.
A multicolored Chinese crackleware bonbonnière with a dragon and warrior decoration on the lid.No longer availableOnline onlyDim. h 14 x Ø 14 cmEstimate: € 20 / 30 -
#161‘L’age d’argent’, een bronzen beeld van een koppel op het veld, naar W. Héring.
"L'age d'argent", a bronze sculpture of a couple in the field, by W. Héring.No longer availableOnline onlyDim. h 63 cmEstimate: € 60 / 80 -
#111VincoEen lot van verzilverd metaal bestaande uit een dienblad met bijhorende theepot, suikerpot en melkkannetje gemerkt Vinco. Hierbij toegevoegd 2 schaaltjes, een suikerpot met suikertang en een wijnfleshouder.
A lot of silver-plated metal consisting of a tray with accompanying teapot, sugar bowl, and milk jug marked Vinco. Also included are 2 bowls, a sugar bowl with sugar tongs, and a wine bottle holder.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#105Een uit gepatineerd donkerhouten gesculpteerde buste.
A patinated dark wooden sculpted bust.No longer availableOnline onlyDim. 40cmEstimate: € 40 / 60 -
#158Een pispot met alziend oog, Moulin des Loups, France. Met opschrift “A la Marieé”.
A chamber pot with an all-seeing eye, Moulin des Loups, France. Inscribed with "To the bride".No longer availableOnline onlyDim. h 13 x Ø 21.5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#84MizukoEen Japans porseleinen schoteltje. Onderaan gemerkt “Mizuko Japan”.
A Japanese porcelain saucer. Marked "Mizuko Japan" at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. Ø18cmEstimate: € 25 / 50 -
#173Een lot van 3 Afrikaanse beeldjes. Een bronzen dame, een man in hout en een damesbuste in hout.
A lot of 3 African figurines. A bronze lady, a wooden man, and a wooden bust of a lady.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 20 / 30 -
#67Een lot van 2 schalen en een dekselpotje in de stijl van het gekende Chinese lakwerk.
A lot consisting of 2 bowls and a lidded jar in the style of famous Chinese lacquerwork.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#36Een wit aardewerken vaas op voetstuk.
A white earthenware vase on a pedestal base.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 15 / 25 -
#97Van de Velde“Vrouw aan de stoof”. Een beeldje van gepatineerd terracotta. Gesigneerd met stempel.
"Woman at the stove". A figurine of patinated terracotta. Signed with stamp.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#57Een juk in houten, leder en messing.
A yoke in wood, leather, and brass.No longer availableOnline onlyDim. 68cmEstimate: € 15 / 30 -
#152Een bronzen plaquette met 17e eeuws strijdtoneel in het reliëf.
A bronze plaque depicting a 17th-century battle scene in relief.No longer availableOnline onlyDim. 17,5 x 13,5cmEstimate: € 40 / 60

