Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een tafellamp met floraal decor met porceleinen voet van Limoges.
Limoges France

Een tafellamp met floraal decor met porceleinen voet van Limoges.

220
h 46 cm
Estimate: 1525
Catalogue #220
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #241

    Een lot van 6 beeldjes in porselein en biscuit waaronder een koets, een rokende man op bot, een dame achter de piano, een jongen met een bootje, een bloemenmeisje en een Puti met manden en fluit.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #226

    Een lot van 8 borden waaronder Delfts blauw, Makkum, Maestricht en andere. 1 bord heeft haarlijnscheuren.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 30.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #223

    Een lot van Satsuma en Imari porselein bestaande uit een vaasje, een bord en 2 wierrookbranders.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 23.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #196

    Een lotje van 3 doosjes met verzilverde items, een doosje met 6 koffielepeltjes, een met 1 lepeltje en een met een schaaltje.

    No longer available
    Online only
    Dim. l 14 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #236

    “Jezus aan het kruis”. Een messing reliëf beeld onder convex glas in ovalen houten kader met gesculpteerd florale details.

    No longer available
    Online only
    Dim. 51 x 43cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #238

    Een lot van 2 karaffen waarvan 1 in kristal met verzilverde rand en 1 in glas.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 29.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #227

    Een lot van 2 aardewerken stukken, bestaande uit een mandje en een schenkkan met floraal decor.

    No longer available
    Online only
    Dim. 22,5cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #237

    Een lot van 9 handgeslepen glazen, 8 wijnglazen en een borrelglas. Vroeg 20ste eeuws.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 12 x Ø 8 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #249

    Een gevarieerd lot van 13 verzilverde items bestaande uit: 3 schalen, een stoffer en blik, een kandelaar, een theepot, een glas in een verzilverde voet, een melkkannetje en een voorraadpot waarvan de dop van het deksel ontbreekt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #246

    Een lot van 3 houten opbergkoffertjes met slotje, handvat en koperen strips belegd.

    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 16 x 30cm grootste
    Estimate: € 40 / 80
  • #219

    Een vintage koperen, omgebouwde olielamp naar 2 lichtpunten met kap.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 40
  • #233

    Een lot van 4 porselein en aardewerk vazen waaronder: een aardewerken schenkkan van Franse makelij, een faiènce dekselvaas, een aardewerken dekselvaas met bloemen en vogels in het decor en een porseleinen blauw-witte vaas met florale motieven.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #239

    Een glazen wijnkoeler met verzilverde handvaten.

    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x Ø29cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #194

    Een vide-poche in biscuit met twee kindjes zittend op een rieten mand. Onderaan gemerkt en genummerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 17 x l 26 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #228

    Een vintage plaasteren beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 38
    Estimate: € 20 / 30
  • #240

    Een vintage lot ‘for the ladies’, bestaande uit een zwart handtasje in kunstleder, een verzilverde juwelenhouder, een poederdoosje, een display-kastje met los deksel gevuld met oude karafdoppen en een klein portemonneetje vervaardigd uit een schelp.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #217

    Een lot van 2 tinnen kandelaars.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 69 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #250

    Een gevarieerd lot van kleine verzilverde items bestaande uit: 10 beeldjes, 6 bestekleggertjes, 2 eierdopjes, 5 suiker- en gebaktangen, 1 notenkraker, 1 toasthouder, 2 theezeefjes, 1 taartschep, 4 vismesjes, 2 schaaltjes, 1 tas met ondertas, 1 kandelaar, 2 servetringen, 1 sigarettendoosje, 2 miniatuurvaasjes, 2 ringen en nog 12 snuisterijen.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 14 cm
  • #222

    Een lot van 2 vijzels met stamper in geel koper, toegevoegd een geel koperen kandelaar.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 10 x Ø 10.5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #195

    Een lot van tafelgerei bestaande uit een sauskom met lepel van Oneida USA. en een taartschep en met 800 gemerkt op het handvat.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 19,5 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #245

    Een vintage emaille broodtrommel.

    No longer available
    Online only
    Dim. 48 x 24 x 15cm
    Estimate: € 35 / 70
  • #224

    Een metalen tafellamp.

    No longer available
    Online only
    Dim. 75 x 38cm
  • #218

    Een lot van 2 uit blik en metalen decoratieve motorfiets modellen.

    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 40cm
  • #234

    Een afwerpstang, een deel van het gewei van een Edelhert.

    No longer available
    Online only
    Dim. 54cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #176

    Een veelkleurige Chinese craquelé bonbonnière met het decor van een draak en een krijger op het deksel.

    A multicolored Chinese crackleware bonbonnière with a dragon and warrior decoration on the lid.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 14 x Ø 14 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #161

    ‘L’age d’argent’, een bronzen beeld van een koppel op het veld, naar W. Héring.

    "L'age d'argent", a bronze sculpture of a couple in the field, by W. Héring.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 63 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #111
    Vinco

    Een lot van verzilverd metaal bestaande uit een dienblad met bijhorende theepot, suikerpot en melkkannetje gemerkt Vinco. Hierbij toegevoegd 2 schaaltjes, een suikerpot met suikertang en een wijnfleshouder.

    A lot of silver-plated metal consisting of a tray with accompanying teapot, sugar bowl, and milk jug marked Vinco. Also included are 2 bowls, a sugar bowl with sugar tongs, and a wine bottle holder.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #105

    Een uit gepatineerd donkerhouten gesculpteerde buste.

    A patinated dark wooden sculpted bust.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #158

    Een pispot met alziend oog, Moulin des Loups, France. Met opschrift “A la Marieé”.

    A chamber pot with an all-seeing eye, Moulin des Loups, France. Inscribed with "To the bride".
    No longer available
    Online only
    Dim. h 13 x Ø 21.5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #84
    Mizuko

    Een Japans porseleinen schoteltje. Onderaan gemerkt “Mizuko Japan”.

    A Japanese porcelain saucer. Marked "Mizuko Japan" at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø18cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #173

    Een lot van 3 Afrikaanse beeldjes. Een bronzen dame, een man in hout en een damesbuste in hout.

    A lot of 3 African figurines. A bronze lady, a wooden man, and a wooden bust of a lady.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #67

    Een lot van 2 schalen en een dekselpotje in de stijl van het gekende Chinese lakwerk.

    A lot consisting of 2 bowls and a lidded jar in the style of famous Chinese lacquerwork.
    No longer available
    Online only
    Dim. 37 x 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #36

    Een wit aardewerken vaas op voetstuk.

    A white earthenware vase on a pedestal base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #97
    Van de Velde

    “Vrouw aan de stoof”. Een beeldje van gepatineerd terracotta. Gesigneerd met stempel.

    "Woman at the stove". A figurine of patinated terracotta. Signed with stamp.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #57

    Een juk in houten, leder en messing.

    A yoke in wood, leather, and brass.
    No longer available
    Online only
    Dim. 68cm
    Estimate: € 15 / 30
  • #152

    Een bronzen plaquette met 17e eeuws strijdtoneel in het reliëf.

    A bronze plaque depicting a 17th-century battle scene in relief.
    No longer available
    Online only
    Dim. 17,5 x 13,5cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Online-Only Varia van 18 December 2023

Op Maandag 18 December wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday December 18th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

18 December 2023 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 December 2023 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More