Similar lots by type
-
#99Een dekselpotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Gaaf.
Un pot à couvercle en porcelaine de Chine avec un décor multicolore de personnages. Intact.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 cmEstimate: € 15 / 25 -
#131Een merkwaardige schemerlamp met paars kunststoffen kralen.
Une lampe de table remarquable avec des perles en plastique violet.No longer availableOnline onlyDim. h: 72 cmEstimate: € 15 / 25 -
#217Een aardewerken bedevaardtegel met Sint Jacobsschelp.
Un carreau de pèlerinage en faïence avec coquille Saint-Jacques.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 15 cmEstimate: € 15 / 20 -
#169Een paar dekselvazen van Delfts aardewerk met een meerkleurig decor. Onderaan gemerkt. Zeer kleine randschilfer aan de basis van de grootste.
Une paire de vases à couvercle en faïence de Delft à décor multicolore. Marqué en bas. Très petit éclat de bord à la base du plus grand.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 & 34 cmEstimate: € 30 / 40 -
#107Een lot van vier verschillende vazen van Delfts aardewerk, waarvan drie dekselvazen. De laagste dekselvaas met beschadiging aan de rand.
Un lot de quatre vases différents en faïence de Delft, dont trois vases à couvercle. Le vase à couvercle le plus bas avec des dommages sur le bord.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 - 48 cmEstimate: € 40 / 45 -
#141Een Afrikaans houten beeld.
Une statue africaine en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 64 cmEstimate: € 30 / 50 -
#103Een paar kleine gemberpotjes van Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Une paire de petits pots à gingembre en porcelaine de Chine. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 15 / 25 -
#209Een metalen designluchtertje met drie wit glazen kapjes.
Une lampe design en métal avec trois abat-jour en verre blanc.No longer availableOnline onlyDim. h: 100 cmEstimate: € 40 / 50 -
#147Een vaas van Satsuma-aardewerk met een meerkleurig en verguld reliëfdecor van personages.
Un vase en poterie Satsuma avec un décor en relief multicolore et doré de personnages.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#98Een vaas van blauw glas met een geëtst en gesatineerd landschapsdecor.
Un vase en verre bleu à décor de paysage gravé et satiné.No longer availableOnline onlyDim. h: 20,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#113“Spotted puffer, Purple moon angel, ...”. Een reproductie naar een werk van Clare Sprawson.
Spotted puffer, Purple moon angel,...” Reproduction d’après Clare Sprawson.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 45 cmEstimate: € 10 / 20 -
#248“Marine”; “Trapgevelhuis” & “Begijnhof”. Olieverf op doek. Allen gesigneerd en de eerste twee resp. gedateerd 1976 & 1977.
Marine; Maison à pignon & Béguinage. Huile sur toile. Tous signées et les deux premières datées respectivement 1976 et 1977.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 36; 60 x 80 & 30 x 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#100Een messingen tafelklokje onder stolp.
Une horloge de table en laiton sous une cloche.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#109Een dekselvaas van Beiers porselein van Johann Seltmann en een juwelendoosje van kobaltblauw en verguld Frans porselein.
Un vase à couvercle en porcelaine bavaroise de Johann Seltmann et une boîte à bijoux en porcelaine française bleu cobalt et dorée.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#270Twee verschillende vazen van Gouds plateel, waarbij één gemerkt van Plazuid en één van Regina.
Deux vases différents en faïence de Gouda, l'un marqué par Plazuid et l'autre par Regina.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 28 cmEstimate: € 15 / 25 -
#278Een paar rood koperen kandelaars.
Paire de bougeoirs en cuivre rouge.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#167Boch La LouvièreTwee vazen en een kruik van meerkleurig aardewerk met bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Deux vases et une cruche en faïence multicolore à décor floral. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 - 32 cmEstimate: € 30 / 35 -
#143Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
Un vase en faïence de Satsuma. Fond troué.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 10 / 15 -
#267Twee landschappen, olieverf op doek. Beide gesigneerd. Eén met beschadiging.
Deux paysages, huile sur toile. Les deux signées. Une endommagée.No longer availableOnline onlyDim. 57 x 64 & 47 x 62 cmEstimate: € 30 / 50 -
#224Een geglazuurd aardewerken Madonna met kind.
Une Vierge à l'Enfant en faïence émaillée.No longer availableOnline onlyDim. l: 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#134Een wit metalen lampenvoet.
Un pied de lampe en métal blanc.No longer availableOnline onlyDim. h: 58 cmEstimate: € 30 / 40 -
#102Een groen glazen vaas. Spaans werk.
Un vase en verre vert. Travail espagnol.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 15 / 25 -
#104Lot vazen.
Lot de vases.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#191Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemenvazen. Barst en restauraties over de hals.
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de vases à fleurs. Fissure et restaurations sur le col.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cmEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#136“Moderne composities”. Acryl op papier. Zonder signaturen.
“Compositions modernes”. Acrylique sur papier. Sans signatures.No longer availableOnline onlyDim. 98 x 68 cmEstimate: € 100 / 120 -
#190Een lotje geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een azijnflesje, een karafje en een dubbele kandelaar. Zonder doppen.
Lot de cristal incolore taillé, composé d'une bouteille de vinaigre, d'une carafe et d'un double chandelier. Sans bouchons.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 16 cmEstimate: € 30 / 40 -
#156“Hoeve te Duinbergen”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1931.
”Ferme à Duinbergen”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée et datée 1931.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#216“Jongetje met bal”. Een met brons bekleed beeldje naar een werk van Aureli. Gebarsten.
“Garçon au ballon”. Statuette recouverte de bronze d’après Aurili.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#160Een spiegel van zilvergrijs gepatineerd hout met een barokke kuif.
Un miroir en bois patiné gris argenté avec une coiffe baroque.No longer availableOnline onlyDim. 148 x 55 cmEstimate: € 40 / 50 -
#18Een paar XVIIIe eeuwse pauwstaartborden met gele rand. Gemerkt van De Klauw.
Paire d’assiettes à l’éventail au bord jaune. Marque de De Clauw.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 180 / 220 -
#70“Herbergscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder. Naar de XIXe eeuw.
Scène d'auberge. Huile sur toile. Signée en bas à droite. D’après le XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#54Een notenhouten cabrioletfauteuil met rood imitatielederen bekleding.
Fauteuil convertible en noyer avec revêtement en simili cuir rouge.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#264Bernard Charroy“Meisje met boek”. Litho. Genummerd en gesigneerd buiten de plaat.
”Jeune fille”. Une lithographie. Numérotée et signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 55 cmEstimate: € 70 / 100 -
#292De Cock“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 63 x 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#85Anton PieckPeriod: 1895 - 1987“Straatzicht”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 49/200 buiten de plaat.
“Scène de rue”. Une sérigraphie. Signée et numérotée 49/200hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 25 cmEstimate: € 15 / 20 -
#288“Nieuwe Kerk, Delft, Westgevel”. Een zeefdruk achter glas (hoekje afgebroken).
Nieuwe Kerk à Delft. Sérigraphie sous verre (un coin cassé).No longer availableOnline onlyDim. 119 x 40 cmEstimate: € 30 / 35


