Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Taiwanees vaasje met decor van vogels en bloemen, imitatie van rode lak op vergulde achtergrond.
Een Taiwanees vaasje met decor van vogels en bloemen, imitatie van rode lak op vergulde achtergrond.
Een Taiwanees vaasje met decor van vogels en bloemen, imitatie van rode lak op vergulde achtergrond.

Een Taiwanees vaasje met decor van vogels en bloemen, imitatie van rode lak op vergulde achtergrond.

Vase taïwanais à décor d'oiseaux et de fleurs, imitation de laque rouge sur fond doré.
Online only
Dim. h: 18 cm
SKU: 2111220113.
Category: Aziatisch.
Auction day: 21 November 2022 22:00
Catalogue #113
Estimate: € 10 / 15
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #217

    Een ovaal schaaltje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders. Gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 21,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #280

    Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.

    Paire de vases balustres en porcelaine de Chine décorés de fleurs. L’un au fond perforé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #167

    Een Quan Yin van gesculpteerd speksteen. Chinees werk.

    Un Guan Yin en pierre ollaire sculptée. Travail chinois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #140

    Een zeshoekig vaasje van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor.

    Un vase hexagonal en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #115

    Een paar porseleinen balustervazen met meerkleurige Japanse decors.

    Paire de vases balustres en porcelaine à décors japonisants multicolores.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #109

    Een kleine vaas van Nankin-aardewerk. Hals bijgewerkt. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #8

    Een balustervaas van Chinees porselein met meerkleurig decor van pioenen en vogels. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #193

    Een klein balustervaasje van Nankin-aardewerk. Reparatie aan de rand. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #48

    Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gemerkt onderaan.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #200

    Een rijkelijk uitgewerkt Chinees tafereel van verguld en roodgelakt hout.

    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #62

    Een lot van vier porseleinen borden, waarbij één blauw-wit en twee van Goldimari gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 40
  • #258

    Een reeks van vijf bordjes van Japans porselein met landschapsdecors. Enkele kleine schilfers. Onderaan gemerkt. We voegen er een kommetje aan toe met een kip en een kalkoen in het decor.

    Suite de cinq assiettes en porcelaine du Japon à décors de paysages. Quelques petits éclats. Marqué en bas. On ajoute un petit bol avec un poulet et une dinde dans le décor.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 18 & 9 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #252

    Een paar handgemaakte traditionele Javaanse Wajang theaterpoppen.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 45
  • #12

    Een geisha van meerkleurig porselein. Gebarsten in het midden.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #205

    “Wijze met scroll”. een gesculpteerd Chinees hardhouten beeld.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #68

    Drie verschillende Japanse geishapopjes op houten voetstukken. Japanse volkskunst.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14,5 - 23,5 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #169

    Een hoge gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin. Dekselknop manco.

    Un grand pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor multicolore de longues élises dans un jardin. Manque le bouton du couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #187

    “Krijger”. Een beeld van meerkleurig en deels verguld Chinees porselein.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #162

    Een paar vaasjes van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages in een tuin en met vergulde rand. onderaan gemerkt.

    Paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin et à tranche dorée. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #118

    Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.

    Deux assiettes différentes en porcelaine de Chine bleue et blanche.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 20 & 25 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #186

    “Guan Yin met lotus”. Een beeldje van monochroom wit porselein.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #80

    Een Chinees porseleinen gemberpot met bloemendecor. Op houten sokkel. Deksel manco

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #65

    Twee zittende Boeddha’s van meerkleurig Japans porselein. Onderaan gemerkt. We voegen er een kleine Japanse balustervaasje aan toe.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11, 19 & 15 cm
    Estimate: € 25 / 30

Other lots in this auction

  • #168

    Een vaas van Belgisch aardewerk met meerkleurig glazuur en reliëfdecor. Zeer lichte randschade bovenaan.

    Vase en faïence belge à glaçure polychrome et décor en relief. Très légers dommages aux bords sur le dessus.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #40

    Een verzilverd metalen klepkan mt houten handvat en dekselknop. Begin XXe eeuw. Handvat gelijmd.

    Pichet à couvercle en métal argenté avec poignée en bois et bouton de couvercle. Début du XXe siècle. Manche collé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #135
    Herra

    “De denker”. Een kunstreproductie naar Rodin.

    "Le penseur". Une reproduction d'art d'après Rodin.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #235
    Lescrauwaet

    “Moeder met kinderen”. Een terracotta beeld. Gesigneerd. Basis achteraan hersteld.

    Mère avec enfants . Une statue en terre cuite. Signée. Socle restauré à l'arrière.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #248

    Een wit geglazuurd aardewerken bloemenmandje.

    Corbeille à fleurs en terre vernissée blanche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 16 x 31 x 21 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #295

    Een schenkkan van Keuls aardewerk. Een haarscheur bovenaan.

    Une cruche de poterie de Cologne. Un cheveu en haut.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #110
    Val St. Lambert

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.

    Un lot de cristal incolore, composé d'un cendrier taillé, d'un vase triangulaire (petits éclats), d'un cendrier lobé et d'un sous-bouteille à décor de roses taillées.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 14 & 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #21

    Een paar messingen kandelaars.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #291
    Manufacture de Longchamp

    Een groot, een klein en een diep bord met blauw op witte decors. Allen gemerkt.

    Une grande, une petite assiette et une creuse à décors bleu sur blanc. Tous marqués.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 22 & 26 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #249

    Een lot kleurloos glazen sierstukjes.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 & 17 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #170
    Goebel, Germany

    “Going to church”. Een zg. Hummelscape in originele doos.

    Aller à l'église. Un soi-disant Hummelscape dans sa boîte d'origine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #236

    Een lot van vier messingen ketels.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Online-Only Varia 21 November 2022

Op Maandag 21 november wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday November 21st lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

21 November 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More