#136Raoul Dufy“Mediterraan havenzicht”. Een litho op papier. Onderaan binnen de plaat gesigneerd.
"Mediterranean harbor view". A lithograph on paper.No longer availableOnline onlyDim. 84 x 38cmEstimate: € 100 / 200 -
#198Een paar ijzeren decoratieve sleutels.
#158Louis Peeters“Paarden naar het werk”, een ets toegeschreven aan Louis Peeters.
#204Een Chinees aardewerken zeshoekige dekselvaas.
A Chinese hexagonal earthenware covered vase.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cmEstimate: € 50 / 60 -
#8Havenzicht, poster.
Harbor view, poster.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#33HergéEen lot van 5 Franstalige Kuifje strips, hardcover.
#185Een dienblad met spiegeltje met ijzeren arm in de vorm van een rozenstruik.
#45Een gipsen beeld van een hofnar.
#125Een geslepen kristallen bonbonnière.
A cut crystal bonbonnière.No longer availableOnline onlyDim. h 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#44“Dame in zithouding”. Een Art Deco keramieken craquelée beeldje. Restauratie breuk aan de rugzijde.
"Lady seated." An Art Deco cracked ceramic figurine. Restoration break on the back side.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 27 cmEstimate: € 40 / 60