#47Pour Vous“POUR VOUS”. Een lot van 32 vintage weekbladen, anno 1939.
#106“Winters dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd F. Bruin.
#6Perneel“Geabstraheerd naakt beeld”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#269Een vintage aardewerken crucifix in Perignem stijl.
#156Een houten beeld van Napoleon te paard.
#168Een gegoten rookglazen beeld van een meeuw.
#25‘Kuifje in Amerika’. Softcover, herdruk uit 1960.
#29Een vintage geglazuurde keramische vaas, gesigneerd Lilse Potterie F. Celik Handwerk.
A vintage glazed ceramic vase, signed Lilse Potterie F. Celik Handwerk.No longer availableOnline onlyDim. h 28.5 cmEstimate: € 20 / 30