#7Een oud lederen valiesje, te restaureren.
#184Frutarex INCA“Frutarex”. Een vintage kers-en pruimontpitter. Gemerkt INCA, in originele doos.
#179Een kunststoffen beeldje van een kind met schaal.
A plastic figurine of a child with a bowl.No longer availableOnline onlyDim. h 20,5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#50Een gepatineerd houten spiegelkistje met marqueterie versierd.
A patinated wooden mirror case decorated with marquetry.No longer availableOnline onlyDim. 8 x 34 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#210Een lot van 8 varia sierborden.
#178Een lot van 4 vintage aardewerken voorraadpotjes met metalen deksel.
#57“Lopend naakt”, een bronskleurig beeldje op arduinen sokkel.
#120Een zamakken mantelklok met albasten plaquettes en romantische figuren. Kleine beschadigingen.
#12“Kerk met Zusters”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#148Een klassieke luchter met 6 lichtpunten.