#46Trio-LightingEen metalen retro tafellampje met melkglazen kap.
#86Een lot van 3 antieke schalen in blauw-wit porselein, 1 niet gemerkt, 1 gemerkt ‘Stone Ware, M.T. & C’ en 1 gemerkt ‘Italian Lake’.
#63Een rood glazen art deco vaasje met een zwart floraal beschilderd decor.
#80Een grote gehamerde schaal in aluminium.
#38Een grote porseleinen Imari schaal.
#117“Chinese ruiters”, een ingekaderde print.
#265Een schelp met kleurrijk parelmoer.
#136Raoul Dufy“Mediterraan havenzicht”. Een litho op papier. Onderaan binnen de plaat gesigneerd.
"Mediterranean harbor view". A lithograph on paper.No longer availableOnline onlyDim. 84 x 38cmEstimate: € 100 / 200 -
#196Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
#214Een lot verzamel gesteenten, ertsen, fossielen, woestijnroos en koraal.
A selection of collected gemstones, ores, fossils, desert roses, and coral.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#56Een vintage meettoestel.
A vintage measuring device.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 28 x 14 cmEstimate: € 20 / 30