Other lots in this auction
-
#486Een handgeknoopt tapijt, overwegend rood.
A hand-knotted rug, predominantly red.No longer availableDim. 345 x 270 cmEstimate: € 150 / 250 -
#56Een vintage commode met 4 laden en een deurtje.
A vintage chest of drawers with 4 drawers and a door.No longer availableDim. 73 x 87 x 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#359Jules Verwest“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 43 x 32,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#290Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,74 ct.
An 18 karat white gold necklace with pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.74 ct.No longer availableDim. 5,45 gEstimate: € 700 / 800 -
#725Een vintage koperen scheepsmegafoon.
A vintage copper ship's megaphone.No longer availableDim. 44,5 x Ø 17,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#219ChristofleEen bestek van verzilverd metaal. Met oorspronkelijke doosjes. En een klein vaasje in visvorm. 81 stuks bestek: 12 grote lepels, 12 dessertlepels, 10 koffielepeltjes. 12 grote vorken, 12 dessertvorken, 11 dessertmessen, 12 grote messen
A silver-plated cutlery set. With original boxes. And a small fish-shaped vase. 81 pieces of cutlery: 12 large spoons, 12 dessert spoons, 10 teaspoons. 12 large forks, 12 dessert forks, 11 dessert knives, 12 large knives.No longer availableEstimate: € 800 / 1200 -
#139Staf BeertenPeriod: 1930-2019“Bloemstilleven”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life." A painting, mixed media on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 56 x 44 cmEstimate: € 150 / 250 -
#194George Navez“Dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Village View." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 49,5 x 56,5 cmEstimate: € 400 / 500 -
#362C. Vandevelde“Stillevens van bloemen”, een lot van 2 schilderijen, olieverf op paneel in vergulde kader, beide gesigneerd C. Vandevelde.
"Still lifes of flowers", a lot of 2 paintings, oil on panel in gilt frame, both signed C. Vandevelde.No longer availableDim. 44 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#487Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.
Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).No longer availableDim. Ø: 28 cmL: 29-52 cm20x42 cm14x57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#86Een massief eikenhouten 19e eeuwse commode met bronzen beslag, 2 deuren en 3 laden.
A solid oak 19th century chest of drawers with bronze fittings, 2 doors, and 3 drawers.No longer availableDim. 107 x 157 x 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#115Sanderus“Flandria Illustrata”. Een tweedelige boekenreeks van A. Sanderus, uitgeverij Veys - Tielt. Uitgave van 1973.
"Flandria Illustrata". A two-volume book series by A. Sanderus, published by Veys - Tielt. Edition from 1973.No longer availableDim. 6,5 x 50 x 34 cmEstimate: € 200 / 300




