Other lots in this auction
-
#219ChristofleEen bestek van verzilverd metaal. Met oorspronkelijke doosjes. En een klein vaasje in visvorm. 81 stuks bestek: 12 grote lepels, 12 dessertlepels, 10 koffielepeltjes. 12 grote vorken, 12 dessertvorken, 11 dessertmessen, 12 grote messen
A silver-plated cutlery set. With original boxes. And a small fish-shaped vase. 81 pieces of cutlery: 12 large spoons, 12 dessert spoons, 10 teaspoons. 12 large forks, 12 dessert forks, 11 dessert knives, 12 large knives.No longer availableEstimate: € 800 / 1200 -
#110Een 18 kt roze gouden ketting met hanger bezet met centrale opaal 12,56 ct. en briljanten aan de buitenrand.
An 18 kt rose gold necklace with a pendant set with a central 12.56 ct opal and diamonds on the outer edge.No longer availableDim. 7,95 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#279Pauline Van Poppel“Bloemenstilleven met rozen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pauline Van Poppel en gedateerd 2-9-1910.
"Flower still life with roses", a painting, oil on canvas, signed by Pauline Van Poppel and dated 2-9-1910.No longer availableDim. 46 x 38 cmEstimate: € 120 / 180 -
#519Alfons BlommePeriod: 1889-1979“Winters dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Winter village view": A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 28 x 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#480Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct. In de vorm van een hand met oog.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.62 ct. In the shape of a hand with an eye.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 750 / 850 -
#127“Jezus met kroon & met schaap”. Een paar aardewerkbiscuit beeldjes met vergulde details. Medio 1900.
"Jesus with crown & with sheep." A pair of earthenware biscuit figurines with gilded details. Mid-1900s.No longer availableDim. 46 cmEstimate: € 200 / 300 -
#272Pauline Van Poppel“Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd P. Van Poppel en gedateerd 10-3-1906.
"Flower still life", a painting, oil on canvas, signed P. Van Poppel and dated 10-3-1906.No longer availableDim. 46 x 41 cmEstimate: € 120 / 180 -
#547Een Tiffany stijl tafellamp met gestileerd beeld van een dame in gepatineerd brons.
A Tiffany style table lamp with a stylized figure of a lady in patinated bronze.No longer availableDim. 57 x 48 cmEstimate: € 650 / 750 -
#550Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 2,66 gEstimate: € 200 / 250 -
#421Seltmann WeidenEen lot van 10 vintage Duits porseleinen sierborden in doos, diverse ontwerpen en thema’s door Kaplan & Lückel. Gemerkt Seltmann Weiden.
A lot of 10 vintage German porcelain decorative plates in box, various designs and themes by Kaplan & Lückel. Marked Seltmann Weiden.No longer availableDim. Ø 19,5 - 25,5 cmEstimate: € 60 / 90 -
#331Marc Sleen“De avonturen van Nero en Co”, een lot van 2 Nero albums, eerste druk met originele schets, gesigneerd door Marc Sleen. ‘De paarse futen’ en ‘De blauwe mannen’.
"The Adventures of Nero and Co", a lot of 2 Nero albums, first edition with original sketch, signed by Marc Sleen. 'The Purple Grebes' and 'The Blue Men'.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#164Anne Bonnet“Abstracte compositie/stadszicht”, gouache op papier, gesigneerd Anne Bonnet.
"Abstract composition/city view", gouache on paper, signed by Anne Bonnet.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 800 / 1200




