#489
#184
“Canadian Olympic Coins 1976”. Een lot van 28 zilveren 5- en 10 dollar munten in een verzamelkoffertje.
#632Blommaert
Een wandtapijt schilderij op kunstof doek met vederen in het decor.
#362C. Vandevelde
“Stillevens van bloemen”, een lot van 2 schilderijen, olieverf op paneel in vergulde kader, beide gesigneerd C. Vandevelde.
#125
#750Artis-Historia
Een lot van 21 diverse Artis Historia boeken met hoofdzakelijk natuurkundig thema.
#271
Een heraldische leeuw in brons op marmeren voet. Niet gemerkt, het marmer is gebroken/gelijmd.
#597
Bronzen verguld beeldje van een Afrikaanse man met trommel.
#127
#701Oscar Demoulin
#322Jan Baartmans
“Bergmeer”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. Baartmans.
#453
Een gepatineerd houten gesculpteerd Ekuk masker, Kwele, Gabon.
A patinated wooden sculpted Ekuk mask, Kwele, Gabon.No longer availableDim. 39 x 46 cmEstimate: € 80 / 120