Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een terra cotta buste van Julius Caesar. Toegeschreven aan.
Een terra cotta buste van Julius Caesar. Toegeschreven aan.
Een terra cotta buste van Julius Caesar. Toegeschreven aan.
Een terra cotta buste van Julius Caesar. Toegeschreven aan.
Van de Perre

Een terra cotta buste van Julius Caesar. Toegeschreven aan.

A terra cotta bust of Julius Caesar. Attributed to.
Dim. h 41 cm
SKU: 2708240098.
Auction day: 27 August 2024 19:00
Catalogue #98
Estimate: € 120 / 160
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #486

    Een handgeknoopt tapijt, overwegend rood.

    A hand-knotted rug, predominantly red.
    No longer available
    Dim. 345 x 270 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #56

    Een vintage commode met 4 laden en een deurtje.

    A vintage chest of drawers with 4 drawers and a door.
    No longer available
    Dim. 73 x 87 x 43 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #359
    Jules Verwest

    “Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Flower still life". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 43 x 32,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #290

    Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,74 ct.

    An 18 karat white gold necklace with pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.74 ct.
    No longer available
    Dim. 5,45 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #725

    Een vintage koperen scheepsmegafoon.

    A vintage copper ship's megaphone.
    No longer available
    Dim. 44,5 x Ø 17,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #219
    Christofle

    Een bestek van verzilverd metaal. Met oorspronkelijke doosjes. En een klein vaasje in visvorm. 81 stuks bestek: 12 grote lepels, 12 dessertlepels, 10 koffielepeltjes. 12 grote vorken, 12 dessertvorken, 11 dessertmessen, 12 grote messen

    A silver-plated cutlery set. With original boxes. And a small fish-shaped vase. 81 pieces of cutlery: 12 large spoons, 12 dessert spoons, 10 teaspoons. 12 large forks, 12 dessert forks, 11 dessert knives, 12 large knives.
    No longer available
    Estimate: € 800 / 1200
  • #139
    Staf Beerten
    Period: 1930-2019

    “Bloemstilleven”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Flower still life." A painting, mixed media on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 56 x 44 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #194
    George Navez

    “Dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Village View." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 49,5 x 56,5 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #362
    C. Vandevelde

    “Stillevens van bloemen”, een lot van 2 schilderijen, olieverf op paneel in vergulde kader, beide gesigneerd C. Vandevelde.

    "Still lifes of flowers", a lot of 2 paintings, oil on panel in gilt frame, both signed C. Vandevelde.
    No longer available
    Dim. 44 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #487

    Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

    Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm L: 29-52 cm 20x42 cm 14x57 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #86

    Een massief eikenhouten 19e eeuwse commode met bronzen beslag, 2 deuren en 3 laden.

    A solid oak 19th century chest of drawers with bronze fittings, 2 doors, and 3 drawers.
    No longer available
    Dim. 107 x 157 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #115
    Sanderus

    “Flandria Illustrata”. Een tweedelige boekenreeks van A. Sanderus, uitgeverij Veys - Tielt. Uitgave van 1973.

    "Flandria Illustrata". A two-volume book series by A. Sanderus, published by Veys - Tielt. Edition from 1973.
    No longer available
    Dim. 6,5 x 50 x 34 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More