#607
Een antieke koperen heklicht olie scheepslamp.
#426Marc Held Prisunic
Een vintage space-age modulair bijzetmeubeltje in kunststof. Ontwerp door Marc Held voor Prisunic.
A vintage space-age modular side table in plastic. Designed by Marc Held for Prisunic.No longer availableDim. 51 x Ø 35 cmEstimate: € 180 / 220 -
#657Val Saint Lambert
Een set van een lampenvoet en vaas (gesigneerd) van gegoten kristal, rood in de massa.
#202Karl Palda
#512
Een grote Chinees porseleinen doppot, blauw-wit met floraal decor.
#434Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Gipsy Gospel 1976”. Een lithografie. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 28/250.
"Gipsy Gospel 1976." A lithograph. Signed and numbered 28/250 at the bottom outside of the plate.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 200 -
#503
Een halve Krugerrand. Zuid-Afrika 1980. Au 917/1000, 16,97 g. Als proof aangekocht in 1980.
#363WMF Zinn
Een art-nouveau houder voor een glas/vaasje in tin, gemerkt WMF, het glazen deel ontbreekt.
#489
Een Perzisch handgeknoopt tapijt met familiaal decor.
#206W. Schillig
Een set van 2 moderne zwart lederen sofa’s, Longlife voor W. Schillig.
A set of 2 modern black leather sofas, Longlife for W. Schillig.No longer availableDim. 83 x 186 x 88 cmEstimate: € 300 / 400 -
#161
Een art deco bronzen panter op een sokkel in 2 soorten marmer, niet gesigneerd.
#560
Een gouden munt, Verenigd Koninkrijk. Edward VII, 1 Pound 1908, Au 916,7/1000 7,99 g.
A gold coin, United Kingdom. Edward VII, 1 Pound 1908, Au 916.7/1000 7.99 g.No longer availableEstimate: € 550 / 650