Similar lots by type
-
#3
Een aardewerken bedevaardtegel met Sint Jacobsschelp.
Un carreau de pèlerinage en faïence avec coquille Saint-Jacques.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 15 x 15 cmEstimate: € 15/20 -
#9
Een lot aardewerk, bestaande uit zes borden, een zeepbakje en een olielampje. Spanje, Italië, Bretagne & Gouda.
Lot de poterie, composé de six assiettes, d'un porte-savon et d'une lampe à huile. Espagne, Italie, Bretagne & Gouda.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. Ø: 21 - 30 cmEstimate: € 35/45 -
#135
Een tabakspot van Belgisch aardewerk met opschrift “Stopt nog eentje”. Zonder deksel.
Un pot à tabac en faïence belge avec l'inscription "Stopt nog een". Sans couvercle.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 30/40 -
#62
Een reeks van vijf meerkleurig aardewerken tabakspotten in de vorm van traditionele Hollandse personages.
Un ensemble de cinq pots à tabac en faïence multicolore en forme de personnages hollandais traditionnels.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 20 cm - 17 cmEstimate: € 45/60 -
#157La Contea, Bassano
Twee majolica sierkruiken, versierd met bloemen. Eén met kleine schilfer.
Deux pots décoratifs en majolique, décorés de fleurs. Un avec petit éclat.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 31 & 33 cmEstimate: € 30/40 -
#137Bequet, Quaregnon
Een meerkleurig en verguld aardewerken schaal, versierd met draken. Eén draak afgebroken.
Bol en faïence multicolore et dorée, à décor de dragons. Un dragon brisé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 32,5 cmEstimate: € 5/10 -
#194
Een vaasje van celadon aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un petit vase en poterie céladon. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 40/50 -
#131
Vier stuks basaltware, bestaande uit een koffiekan, een theepotje, een suikerpot en een melkkannetje. Kleine beschadigingen en een dekseltje gerestaureerd.
Quatre pièces de basaltware, comprenant une cafetière, une théière, un sucrier et un pot à lait. Dégâts mineurs et un couvercle restauré.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 10 - 25 cmEstimate: € 60/100 -
#45
Een dekselvaas van Delfts aardewerk, versierd met een Fo-hond op het deksel. Onderaan gemerkt.
Vase à couvercle en faïence de Delft, décoré d'un chien de Fo sur le couvercle. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 44 cmEstimate: € 30/40 -
#69
Een lot borden, waarbij een Engels met Chinees decor (Ø18 cm), drie van Mouzin Lecat, Nimy met jachtdecor (Ø: 19 cm), vier van Maastricht met Napoleondecors en vier van Weverly met romantische decors (Ø23 cm, één gebroken).
Lot d'assiettes, dont une anglaise à décor chinois (Ø18 cm), trois de Mouzin Lecat, Nimy à décor de chasse (Ø : 19 cm), quatre de Maastricht à décors Napoléon et quatre de Weverly à décors romantiques (Ø23 cm, une cassé).No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 25/35 -
#20Wedgwood
Een aardewerken soepterrine met een blauw op wit decor van bloemen en bladeren en getooid met bloemkoolvormige dekselknop. Onderaan gemerkt. Zonder pollepel.
Soupière en faïence à décor bleu sur blanc de fleurs et feuilles et ornée d'un bouton de couvercle en forme de chou-fleur. Marqué en bas. Sans louche.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 20/25 -
#7
Twee reliëfs, waarbij één gebeeldhouwd stenen met voorstelling van de Madonna met kind (Spanje) en één van terracotta met voorstelling van een centaur (Ferrara, Italië)
Deux reliefs, un en pierre sculptée représentant la Vierge à l'Enfant (Espagne) et un en terre cuite représentant un centaure (Ferrare, Italie)No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 28 x 12 & 28 x 17 cmEstimate: € 25/45 -
#14
Een antieke aardewerken schenkkan met groen glazuur. Tuit gerestaureerd.
Un pichet ancien en faïence à glaçure verte. Bec restauré.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 37 cmEstimate: € 15/25 -
#130T. G. Green & Co.
“Old Canterbury”. Een Engels aardewerken schenkkan. Kleine schilfer aan de tuit.
"Vieux Cantorbéry". Une verseuse en faïence anglaise. Petit éclat au bec.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25/40 -
#140
Een geglazuurd aardewerken oorvaas met decor van drie vrouwenfiguren. Italiaans werk.
Vase en terre vernissée à décor de trois figures féminines. Travail italien.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 3(,5 cmEstimate: € 60/80 -
#230
Twee majolica vazen, versierd met een bloemendecor.
Deux vases en majolique, ornés d'un décor floral.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 35/45 -
#21
Een toekan van meerkleurig aardewerk met glazen oogjes. Zeer lichte schade aan de punt van de snavel.
Toucan en faïence multicolore aux yeux de verre. Très léger dégât au bout du bec.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 25/35 -
#181Fontaine
“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25/35 -
#143
Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
Un vase en faïence de Satsuma. Fond troué.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 10/15 -
#19Henriot, Quimper
Een schaaltje op schotel van meerkleurig Bretoens aardewerk. Gemerkt. Linkerhandvat van zowel schotel aals schaal gerestaureerd.
Bol sur soucoupe en faïence bretonne multicolore. marqué. Anse gauche du plateau et du bol restaurée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 35 x 24 cmEstimate: € 35/45 -
#238Toon GielenPeriod: 1935 - 2018
“Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.
”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#233
Een aansteker en een asbak van geslepen kleurloos kristal.
Un briquet et un cendrier en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 7 & 22 cmEstimate: € 20/25 -
#189
“Vlijtig Liesje”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 73.
Diligent Liesje. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. N° 73.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 10,5 cmEstimate: € 40/50 -
#66
Vier antieke vorken met zilveren heften.
Quatre fourchettes anciennes avec manches en argent.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 30/40 -
#210
Een Indische Mogulscène, gouache op zijde.
Une scène indienne de moghol, gouache sur soie.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 27 x 20 cmEstimate: € 50/80 -
#285
Dertien oude boeken van diverse auteurs (Streuvels, Bomans, Teirlinck, Gezelle...) en over diverse thema’s.
Treize livres anciens d'auteurs divers (Streuvels, Bomans, Teirlinck, Gezelle...) et sur des thèmes divers.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80/120 -
#223
“Vue sur le Crocoy”. Pastel op board. Gesigneerd.
Vue sur le Crocoy. Pastel sur carton. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 47 x 62 cmEstimate: € 180/240 -
#28
Een set van drie borstels en een handspiegel van wit metaal.
Un ensemble de trois brosses et un miroir à main en métal blanc.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 20/25 -
#271
“Kariathide”. Litho. Gesigneerd. Zonder glas.
Kariathide . Lithographie. Signée. Sans verre.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 20 cmEstimate: € 15/20 -
#225
Een replica van een XVIe eeuwse rapier.
Une réplique d'une rapière du 16ème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. l: 110 cmEstimate: € 80/120 -
#228
Een vis en een snoepje van meerkleurig Muranoglas.
Un poisson et un bonbon en verre de Murano multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. l: 8 & 18 cmEstimate: € 20/30 -
#115Bernadette Vincken
Twee landschappen en een compositie, aquarel op papier, waarvan twee ingekaderd. Allen gemonogrammeerd en de landschappen gedateerd 2000.
Deux paysages et une composition, aquarelle sur papier, dont deux sont encadrés. Tous monogrammés et les paysages datés de 2000.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30; 34 x 49 & 41 x 57 cmEstimate: € 80/120 -
#78Fontès à Caylux
Een comtoiseklok op stoeltje met geëmailleerde wijzerplaat in een gedreven messingen front-. Met slinger en gewichten.
Comtoise sur sa chaise et au cadran émaillé entouré de laiton repoussé. Avec balancier et poids.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 80/120